reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

To i ja się dzis przywitam.
Od wczorajszego usg nie opuszcza mnie euforia :) więc samopoczucie mam bardzo dobre. Tylko mój m zrobił mi kanapki do pracy z wędliną, która mi w ogóle nie smakuje, bleeee

fifronka [/B]- mam nadzieję że woodstock udany :-)

Woodstock bardzo udany. konserty były rewelacyjne. niestety zmęczenie nie pozwoliło mi wziąć udziałuwe wszystkim, co chciałam. około 23 brało mnie na spanie i nie było zmiłuj.
świetne koncerty: papa roach, nigel kennedy, podobno także lao che (tu niestety nie dotrwałam). w sobotę rewelacyjne wykonanie chopina przez leszka możdżera, tymona tymańskiego i zebranej przez nich grupy. a do tego super spotkanie z markiem kondratem - na innych niestety nie byłam.
 
reklama
wstałam, ale nie nadaję się do niczego, aż mi się beczeć chce, jestem jak po grypie... wszystko mnie boli, jestem bardziej zmęczona teraz niż wieczorem kiedy się kładłam. o jedzeniu mogę pomarzyć. dlatego ruda jedz póki możesz :-)
 
scarletka nie bardzo moge, ale ostatnio stwierdzilam ,ze czy jem czy nie jem to i tak mnie mdli 24/dobe wiec wole cos w siebie wmusic ;)
a ty sie trzymaj i odzyskuj sily :)
 
Witam,dzis kolejny ciezki mdłosciowy dzien.Nawet mi sie pisac nie chce,najchetniej nigdzie bym sie nie ruszała a tu dzis po południu trzeba do kardiologa isc,mam nadzieje ze cos mi wymysli ,jakis złoty srodek.

Miłego dnia dziewuszki:-)
 
Witam Was serdecznie.
Nas trzyma jeszcze usg sobotnie i w końcu lepsze wiadomości niż do tej pory....


Uściski dla Was
 
ja jeszcze żadnych badań nie robiłam. ale mam skierowanie na morfologię, mocz, glukozę i grupę krwi. moja siostra dała mi jeszcze dłuższy wykaz. ale nie chcę robić wszystkiego na raz. pewnie przed kolejną wizytą zrobię następne badania.
 
reklama
Przez geja raczej nie ale są osoby które się tylko spojrzą i coś się dzieje niechcianego( ja tak mam jak piekę ciasto a jedna sąsiadka przyjdzie i się patrzy to zawsze zakalcuch wychodzi:angry:).
A tu z innego forum: "Wierzycie w ,,ociotowanie"? Ja nie, bo raz że to nie po katolicku a dwa że wszystko da się wytłumaczyć choćby zbiegiem okoliczności. Ale jest taka kobieta, mieszka blisko mnie. I teraz dam wam przykład ostatniego tygodnia. Sąsiad kopał szambo , ona przechodziła i zażartowała czy mu pomóc, po chwili szambo się zawaliło. Innemu człowiekowi pochwaliła kozy (trzymał je na mleko dla syna), kozy zdechły nie wiadomo czemu. Do nas mówi jaki ładny macie samochód, samochód nie odpala do dziś, lawetą mechanik zabrał go. Ludzie wystrzegają się jej jak ognia. Cholernie duża tych zbiegów okoliczności jak na jedną samotną kobietę."

Dziś mam nocną zmianę i muszę chlebka dopilnować więc jestem przynajmniej do północy:-);-):tak: .

Przeczytałam o "ociotowaniu" kolegom w pracy - znaleźli mi zaraz dziewczynę, która poleca kąpiele w czarcim żebrze, przelewanie wosku i pocieranie dziecka własnymi majtkami. Teraz cały mój pokój leży, wyje i pochrząkuje. Śmiać się już normalnie nie dajemy rady.
Zaczyna nas kusić założenie strony ociotowanie.pl - uznaliśmy, że zabobony i metody walki z nimi należy zdecydowanie uwspółcześnić. Już nie "nie wolno przechodzić pod linkami, bo się dziecko w pępowinę zaplącze", ale "linków otwierać nie wolno..." itd.

Oj, od razu się opowiadanie Mrożka "Z ciemności" przypomina, niby z lat 50-tych, ale nadal aktualne.
"Wy nam mówicie: Europa. A tu, co postawimy mleko na kwaśne, to skądś wyłażą garbate karzełki i szczają nam do garnków.". Załamka.

Martita, ja miałam robione oczywiście USG, z krwi: morfologia pełna, na toksoplazmozę, na grupę krwi i badania ogólne moczu. Teraz mam zlecone wszystko oprócz tokso i grupy kolejny raz. A pod koniec sierpnia mam mieć tzw. USG genetyczne i zdecydowałam się sama na test PAPPA.
 
Ostatnia edycja:
Do góry