reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

dzieki za mile powitanie. w sumie macie racje jak mdlosci sa to niedobrze- jak ich nie ma tez zle...:eek:

poziomki- swieta racja z tym ciaglym czekaniem!w sumie to chyba dobrze- bo dzieki temu mamy jakies cele w zyciu. Jesli chodzi o bete- to niezly pomysl- Ja zrobilam sobie badania w odstepnie 2 dni- beta slicznie urosla- wiec troche mnie to podnioslo na duchu. mam nadzieje ze jutro poslucham serducha.

jua- jesli ciaza nie jest zagrozona to pewnie nie ma przeciwskazan. Aczkolwiek miej na uwadze nasze polskie wyboiste drogi- takie trzesienie przez kilka godzin moze sie niespodobac dzidzi. nie wiem jak z jazda- ale ja mam zakaz latania- przez poronienie w przeszlosci
 
reklama
Cześć
:-)
Witam Tulip:biggrin2:
Pozomiki napewno Beta będzie rosła :tak:
Ja dziś miałam dzień urzedowy i pół dnia spędziłam w nieziemskim upale w niekilatyzowantm samochodzie, aż prawie zemdlałam w urzędzie brrrrrrrrrrr.(ale sie przestraszyłam),trochę odpoczęłam a teraz m jedzonko szykuje , bo zaraz wróci z pracy
 
Jak robicie kotlety , gdy nie mozna spróbować , czy doprawione??:no:

ja nigdy nie próbuje czy dobrze doprawione ( bo nie lubie) zawsze na oko robie i smakuje hehehe

a tak wogóle to witam zmeczona jestem dzis jak nie wiem co tyle roboty mam ze szok a tu siły brak......... bylam dzis z córcia na zakuach Modeleczka kupila sobie sukienke na urodziny hehehe i produkty na torta bo sobie barbie zażyczyła wiec bede robic ciacho;-))))


wstawilam wlasnie pieczarki i zrobie w smietanie bo mnie jakos tak naszło;-)


witam nowe mamusie
 
reklama
Kiedys tylko dotknelam jezykiem zeby sprawdzic czy nie za slone a jak daje vegete to juz nie sypie soli. Ale ja daje tylko delikat i pieprz do mielonych.
 
Do góry