reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
''Ociotowanie'' cokolwiek to ma znaczyć uśmiałam się do łez:-D
witam nowe mamy i nie przejmujcie się brakiem objawów.. Jeszcze na Was przyjdzie kolej ;-) ja zaczęłam odczuwać mdłości dopiero 2-3 dni temu....
zostawiam Was na 2 tygodnie:-( lecę do mamusi na wakacje :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
witam Słońca! wróciłam z działeczki, ale tak produkujecie, że nie jestem w stanie nadrobić. padam na pyszczek, ależ jestem słaba i senna. wczoraj przespałam popołudnie. pogoda dopisała, synek poszalał..
Któraś pytała się o kotlety, ja się dzisiaj nasmażyłam dla całej rodzinki, tez przyprawiam na oko. smaruję czosnkiem z obu stron, sól, pieprz, przyprawa do wieprzowego i już, zawsze są pychaaaaaaaaaa

jutro mam wizytę u ginka, zobaczymy, co powie, ale po usg jestem już spokojniejsza:-) poziomki dalej trzymam kciuki kochana! melduj nam zaraz nowości jak jakieś będą!
 
A teraz to ja już zgłupiałam kompletnie! A co to jest "ociotowanie"?! Urok rzucony przez geja :-D?
Przez geja raczej nie ale są osoby które się tylko spojrzą i coś się dzieje niechcianego( ja tak mam jak piekę ciasto a jedna sąsiadka przyjdzie i się patrzy to zawsze zakalcuch wychodzi:angry:).
A tu z innego forum: "Wierzycie w ,,ociotowanie"? Ja nie, bo raz że to nie po katolicku a dwa że wszystko da się wytłumaczyć choćby zbiegiem okoliczności. Ale jest taka kobieta, mieszka blisko mnie. I teraz dam wam przykład ostatniego tygodnia. Sąsiad kopał szambo , ona przechodziła i zażartowała czy mu pomóc, po chwili szambo się zawaliło. Innemu człowiekowi pochwaliła kozy (trzymał je na mleko dla syna), kozy zdechły nie wiadomo czemu. Do nas mówi jaki ładny macie samochód, samochód nie odpala do dziś, lawetą mechanik zabrał go. Ludzie wystrzegają się jej jak ognia. Cholernie duża tych zbiegów okoliczności jak na jedną samotną kobietę."

Dziś mam nocną zmianę i muszę chlebka dopilnować więc jestem przynajmniej do północy:-);-):tak: .
 
dzieńdobry dziewczynki :-)

oczywiście was nadrobić na obecną chwilę to nie jestem w stanie :-) mam nadzieję że mi wybaczycie chwilową nieobecność ale jestem w trakcie urlopowania ...a że w weekend się troszkę gorzej czułam to na necie nie miałam ochoty siedzieć ...a dziś wyjeżdzam do mnie na domek nad jeziorko a tam neta nie mam :-) więc mam nadzieję że mi wybaczycie tą chwilową niedyspozycję na forum :-) mam nadzieję że u was wszystko dobrze ( zaraz przejrzę sobie temat o wizytach u ginka :-) )

pozdrawiam, całuję ... trzymajcie się cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


fifronka
- mam nadzieję że woodstock udany :-)
 
czesc :-)

jak zagladam raz na jakis czas to nawet nei mam jak nadrobic o czym piszecie:sorry:
u mnei nic ciekawego sie nei dzieje wiecznie zmeczona z mdlosciami hehe

Poziomki trzymma kciuki za fasolke ;-)

co do mdlosci to nei kazda kobieta musi je odczuwac i nawet lepiej jak nei dokuczaja za bardzo, ja to w domu tylko troch eodczuwam ale w sklepie to za dugo nei moge byc bo robi sie gorzej:-( wiec nic tylko sie cieszyc jesli malo dokuczliwe sa objawy:-)
 
reklama
Do góry