reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witaj tulip, nie przejmuj się, masz takie same objawy (a w zasadzie ich brak) co ja. Też się przeraziłam jak mnie piersi przestały boleć... a te sporadyczne biegunki to mi niestety w zaparcia przeszły :/.

Powinnyśmy się cieszyć, że mdłości nie mamy, bo jak widzę jak się niektóre dziewczynki męczą, to mi tak żal, że wzięłabym od nich trochę ich objawów co by im ulżyć, a sama bym chociaż czuła, że ciążata jestem :-D
 
reklama
czesc Dziewczyny,

Ja niestety nie jestem w stanie zagladac do was tak czesto ;-( ale jak tylko mam dostep do komp to staram sie czytac wszystko co pisalyscie.

Mam do was pytanie chcialabym pojechac na wakacje na 2 tygodnie do Francji nad morze czeka mnie dluga jazda autem jako pasazer bede wtedy w 11 tygodniu czy macie jakies doswiadczenie czy jest to bezpieczne?

buziaczki dla wszytskich
 
Jak będziesz kąsiła to daj troche:-D
A proszę Cię bardzo, co Cio będę żałować - żeby mnie myszy zjadły:-p;-):-D:tak:
krokiety-z-pieczarkami_15573_4.jpg


Ten niedolot to dość niesamowita sprawa. Generalnie w niektórych wsiach w kieleckiem niedolotem nazywa się krowi placek, zanim jeszcze na ziemię takowy spadnie. Przypisuje mu się magiczne wręcz właściwości lecznicze. Opowiedział mi o tym kolega lekarz praktykujący w ośrodku zdrowia w jakiejś wichurce w okolicach Kielc. Któregoś razu przywieziono mu dziecko z sepsą - dzieciak nabawił się sepsy, bo został wysmarowany niedolotem właśnie, w ramach leczenia atopowego zapalenia skóry. A niedolot to był ponoć specjalny, bo uzyskany z krowy napojonej jej własnym mlekiem i wiejskie babki twierdziły, że taki to na mur-beton pomoże. Masakra! Dobrze, że nie zaleciły jeszcze małego na 3 zdrowaśki do pieca wsadzić.
XXI wiek a ciemnogród nadal kwitnie! Niedawno zwróciłam uwagę, do ilu wózeczków czerwona tasiemka (od zapobiegania urokom) przywiązana!
Mi wszyscy ciosają kołki na głowie o koty. I jakoś nie jest argumentem w dyskusji, że mój lekarz NIE MA NIC PRZECIWKO TRZYMANIU PRZEZE MNIE KOTÓW!!!
Wiejskie zabobony, wiejskimi zabobonami - ale kiedy moja ciężarna koleżanka, doktor nauk politycznych, zdjęła w ciąży łańcuszek i odmówiła noszenia szalika - żeby się dziecko w pępowinę nie zaplątało - ODPADŁAM. Czy ciąża musi oznaczać wstąpienie to tajemnego i magicznego kręgu kobiet "wierzących" w głupoty wszelakie i stosujące się do nich, tak na wszelki wypadek?
Kochana, ze 2 lata temu na Młodych Mamach jedna wyskoczyła z tematem "Ociotowanie i inne zabobony" :baffled::-p:-D:-D i twierdziła że kąpiel dziecka w czarcim żebrze ( fachowo - ostrożeń polny, potocznie bodziak;-):tak:) zmywa z dziecka złe uroki - ale polewkę z dziewczynami miałyśmy;-):tak::-D:-D:-D.
zawroty głowy to i ja miewam. zwłaszcza jak za szybko chcę wstać :)
Ja też jak się schylę to potem mam mroczki przed oczyma:tak:.
 
Wreszcie wróciłam...i cały dzień sprzatam dom...nogi mi wchodzą w ....:crazy:
Jak sie ogarne z porządkami zaczynam czytać :tak:
 
czesc dziewczyny, czytam Was zawziecie ale nawet nie ustosunkowuje sie do Waszych wypowiedzi bo zwyczajnie nie mam siły, nawet myslec..:crazy:

a generalnie jestem uszykowana juz na wizyte i czekam za moim M...ciekawe co sie dzisiaj nam objawi??moze juz najpiekniejszy dzwiek nowego zycia???
tak bym chciała:-D
 
Ja tez trzymam kciuki:-)
Jak byłam na pierwszej wizycie u ginka to nawet nie chciał mi robic usg bo i tak nic tam nie bedzie widac ale ja nalegałam no to zrobił i stwierdził 7tydz,był piekny przecinek;-).Najgorsze to czekanie ale dasz rade:-)
 
reklama
Najpierw czekamy na 2 kreseczki,potem na 1 usg,potem na 2 trymestr bo wtedy wszystkie dolegliwości mijają,potem na poród bo nas wszystko boli,potem na to aż unormuje sie cieknący zewsząd pokarm,potem na 1 agu,1 raczkowanie,1 kroczki ,1 urodzinki itd itd itd itd:-D Taki już nasz los:-D
 
Do góry