reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Poziomki głowa do góry, na pewno wszystko będzie dobrze i się jeszcze okaże, że będziesz miała dwa razy więcej do czytania i pisania, bo My tak łatwo Cie tym kwietnówkom nie oddamy :p. Dzięki wielkie za artykuł o toxo... niedługo będę mieć badania to przynajmniej będę wiedziała co i jak.

Dziś poszłam do gina... ale go jeszcze nie było, a rano nie mogłam się dodzwonić. Dopiero o 18 jadę. Usg pewno nie będzie, bo jadę załatwić papierkologię no i może da mi to zwolnienie.

U nas w Krakowie dziś ponad 30 stopni... teraz to nawet nie wiem dokładnie ile bo termometr nie wytrzymał, odkleił się z szyby i pofrunął z dwunastego piętra... ehh.
 
Czesc dziewczyny. Widze, ze natworzylyscie juz tysiace postow. Moj jest pierwszy- ale za to szczegolny. Chyba jako ostatnia dolaczam sie do Marcoweczek. Wg moich wyliczen malenstwo pojawi sie 30 Marca. ( chyba , ze mi wywinie numer na Prima Aprilis)
Pierwsza ciaze poronilam w 5 tyg. wiec tym razem zaraz po zobaczeniu 2 kreseczek polecialam do lekarza- niestety oprocz duphastonu ( ktory zaczelam brac zaraz po pozytywnym tescie) niezalecila mi nic- kazala czekac 2 tyg. Jutro ide na kolejna wizyte- mam nadzieje, ze uslysze juz serducho.
Poza tym martwi mnie brak mdlosci ( ale to moze byc rodzinne- siostra przy trojce dzieci ich nie miala) Od czasu do czasu przestaja mnie bolec piersi- wtedy sie zaczynam martwic- ale bol cale szczescie powraca- poki co to i moj jedyny objaw ciazy. ( choc pewnie powinnam tu dodac sporadyczne biegunki) Mrowienie w brzuszku czulam tylko na poczatku, teraz jest ok.
Mam nadzieje , ze mnie przyjmiecie do swojego grona
 
reklama
tulip nie martw sie brakiem mdlosci tylko sie ciesz ja tez ich nie mam i nie mam zadnych ojawow nawet piersi mnie nie bola skoro nie plamisz wszystko jest wporzadku i tak trzeba myslec:)
 
Do góry