reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Wszystkie nówki-sztuki Marcóweczki witam serdecznie! Coraz gwarniej się robi, super!

Ja niedawno wróciłam z pracy, zjadłam wegetariańskie leczo podsunięte przez nie(d)ocenionego Małża i zaległam z kotem na kanapie. Przeglądam mebelki dziecięce i dekoracje, robię jakieś szkice i wstępne projekty. Już się nie mogę doczekać urządzania pokoiku! Plan w głowie coraz wyrazistszy. Zbieram się poza tym jak pies do jeża do poszukiwań szkła lacobel w kolorze fuksji, w okolicach Warszawy, bo mój spec od mebli, pierdoła ostatnia, nie może sam znaleźć. Jeżeli znajdę w czasie poniżej 10 minut, to go chyba uduszę. Jakiś bojowy mam dzisiaj nastrój. Hormony?
 
reklama
na pierwszej wizycie byłam dzien po terminie @ i wtedy nic nie było widac...przejełam sie troche..
chciałam sie zapytac w kiedy Wy byłyscie na pierwszym usg?ja mam wizyte w nastepny poniedzialek to bedzie 6 tydzien...co powiennam wtedy zobaczyć?bedzie juz serduszko?:-)

Troszke sie pospieszyłaś z tą pierwszą wizytą. Na USG za tydzień będzie pęchcerzyk i może jeszcze nie być widać serduszka - może przesuń ją o tydzień, dwa...
Przeciętnie na pierwszą wizytę idzie się między 5 a 8 tyg. W 5 niewiele lekarz jest w stanie stwierdzić
 
hehehehe fiffronka ja zawsze na nie narzekałam, ale tak samo jak w poprzedniej tak i w tej mam problem w odwrotną stronę:tak:
agurka witamy!

u nas dalej leje, ale mnie zmogło jak m wrócił z pracy. synek przyniósł mi poduszeczkę i swoją kołderkę i kimnęłam sie chwilkę, za to wstałam pełna wigoru, wymieniłam pościel i upiekłam strudla:tak:

Kochane mnie też to chyba dopadło :( może nie , że nie załatwiam się , ale strasznie cięzko mi się załatwić :( i aż zaczynam bać jutra czy , nigdy w zyciu tak nie miałam , to normalne ?? a może coś na to poradzić ??
 
a mi się chyba z nerwów zaczynają zaparcia... ale tylko do jutra, bo już jutro do lekarza :)


Kochane mnie też to chyba dopadło :( może nie , że nie załatwiam się , ale strasznie cięzko mi się załatwić :( i aż zaczynam bać jutra czy , nigdy w zyciu tak nie miałam , to normalne ?? a może coś na to poradzić ??
 
:-)poszłam tak wczesnie na wizyte bo potrzebowałam zaswiadczenie od lekarza, gdyz zaszłam w ciąże na wypowiedzeniu, takze musieli mi wycofac wypowiedzenie i przywrócic stosunek do pracy:-D Taka miałam radoche ze hej!!
biore luteine doustna, mdłości nie mam ale za to moge spac i spac:-) dzisiaj jedyne co to zapach smazonych schabowych mi przeszkadzał...
 
ja już dzisiaj drugi dzień nic nie wydusiłam z siebie. jak do jutra nic się nie pojawi, to idę do apteki po czopki glicerynowe. co prawda nie powodują pozbycia się wszystkiego, co zalega, ale chociaz trochę ulgi dają. wypróbowałam na mazurach, bo ja na wyjazdach potrzebuje najpierw się zaaklimatyzowac w nowym miejscu, zanim poczuję się swobodnie.

Magula - ja też byłam tydzień po spodziewanej @ i też nic nie było widać. jutro ide na drugą wizytę
 
reklama
Do góry