reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

pinka to bierz luteine i trzymam kciuki zeby plamienia juz nie wrocily.


wyslalam list od lekarza do szpitala, ciekawe kiedy sie do mnie odezwa na 'pierwsza' planowa wizyte ;-)

wstawilam dzis mezowi kurczaka do piekarnika, i teraz nie wiem co ze soba zrobic...... okna pootwierane a ja i tak nie moge zniesc tego zapachu...... ;/
 
reklama
hehehehe fiffronka ja zawsze na nie narzekałam, ale tak samo jak w poprzedniej tak i w tej mam problem w odwrotną stronę:tak:
agurka witamy!

u nas dalej leje, ale mnie zmogło jak m wrócił z pracy. synek przyniósł mi poduszeczkę i swoją kołderkę i kimnęłam sie chwilkę, za to wstałam pełna wigoru, wymieniłam pościel i upiekłam strudla:tak:
 
86ruda, mnie też przeszkadzają zapachy, to co jeszcze wczoraj ładnie pachniało dziś jest nie do zniesienia. Kupiłam sobie żel pod prysznic 2 dni temu, w sklepie miał piękny zapach a dziś już nie mogę go znieść:baffled:

no a co do Nigeli to fajnie gotuje, a ja mam ochote tylko na słone potrawy, zero słodyczy, ale to nawet dobrze ;-)
 
czesc dziewczyny:)
szukałam wątku marcóweczek i widze ze juz pełno was tutaj:)
opowiem cos o sobie..Jestem w drugiej ciazy, pierwsza poroniłam w lutym tego roku, mam nadzieje ze tym razem wszytsko bedzie dobrze:)
Przyjmiecie mnie do swojego grona??:)
pozdrawiam!
a termin mam na 26 marca:)
 
OOOOJJJJJJJJJJJJJJJ dziewczyny ale żeście sie rozpisały:szok:

Wreszcie jestem. Miłam w piatek o 18 USG (pierwsze) i od razu po badaniu mój M zabrał nas na Mazury:-D:-D:-D Jestesmy tu do p=czwartku luib piatku i nie mam neta na bierzaco ale własnie dorwalam kafejkę i już 3h czytam wasze posty (5zł/h sobie liczą) ale kontakt z Wami bezcenny:-D

Z USG wyszło ze dzidzie ma 11mm czyli w piatekj było 7 tyg i 3 dni czyli jakby tydzień mniej niż z OM, ale najwazniejsze że wszystko z fasolką wporzadku, jest sliczna. chciałam wstawić zdjęcie UGS ale tu nie maja skanera;/ w dodatku zapach tu jak w smarzalni ryb wiec mdli mnie na maxa, ale jak powiedziałam czego sie nie robi dla forum:happy:

Po drodze cos mi wpadło w oko że pomidorów nie wolno jeść?! Czy to prawda? mam nadzieje ze nie bo nja tylko na pomidorach jade praktycznie:szok:

Gratuluję nowym marcówkom!!!:-D
Współczuje igłofobiczkom:-D
Życzę smacznego wszystkim głodomorom:-D
 
na pierwszej wizycie byłam dzien po terminie @ i wtedy nic nie było widac...przejełam sie troche..
chciałam sie zapytac w kiedy Wy byłyscie na pierwszym usg?ja mam wizyte w nastepny poniedzialek to bedzie 6 tydzien...co powiennam wtedy zobaczyć?bedzie juz serduszko?:-)
 
reklama
Witam nowe marcóweczki i gratuluję:-).
Mnie ciągle muli - żołądek pusty i jeść się domaga a w przełyku mi wszystko stoi:nerd:. I ciągłe latanie siku.
Deszcz wpływa na mnie usypiająco -zmykam spać:tak:.
 
Do góry