reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja właśnie się zbieram do wyjazdu. Jakoś się jeszcze trzymam. Będzie dobrze. Musi być. Przepraszam za mój humorek i za płacz na forum. Zajrzę wieczorem do Was jeszcze. Do usłyszenia.
 
reklama
Pogma - nie masz nas za co przepraszać, buziaczki...i ściskam cię mocniutko...a tymczasem zaczynam zbierać się do domku...juz nie mogę wysiedzieć w pracy :-)
 
Czesc dziewczyny.
Pogma pewnie ze zawsze mozesz sie wyzalic tak na prawde nie wiem co czujesz ale mysle tak samo jak dziewczyny ze moze ta rozlaka na jakis czas wam posluzy.
Morrigan wspolczuje zatrucia.
Ruda trzymam kciuki mocno i czekam na wiesci.Ja tez jestem panikara ale napewno wszystko bedzie dobrze.
Ja sobie ogladam program "ciaza z zaskoczenia" zastanawiam sie tylko jak te niektore dziewczyny mogly przegapic objawy ciazy.Wiem ze zdarzaja sie przypadki ze zawiedzie antykoncepcja i wtedy taka dziewczyna nie przypuszcza ze moze byc w ciazy ale w innych przypadkach to nie wiem jak to mozliwe.
 
u mnie zawiodła antykoncepcja, ale jak po tygodniu od terminu nie miałam @ to od razu zrobiłam test... innych objawów nie mam, więc tez nie przyszłoby mi do głowy, że jestem w ciąży

panika - kłuje mnie w okolicy prawego jajnika. baaaardzo mocno. mam nadzieję, że to przejściowe. czy któraś z was pytała gina o takie bóle, czy to jest normalne?
 
w środę idę do lekarza. zapytam go co i jak i powiem wam co on o tym myśli. tak żebyśmy w przyszłości nie panikowały. ale tak sobie myslę, że jak więcej z nas ma takie bóle, to może to jest jednak normalne :)
 
raczej to normalne, każdą czasem zakuje tu i ówdzie, a najgorsze przed nami:-) macica się rozszerza, normalne są bóle brzuszka i kłucia jajniczków
 
reklama
Marta1981 - daj w wątku o przepisach kulinarnych swoj przepis na pierogi:-) jestem ciekawa jak robisz...bo wiem że różne osoby to i różnie ciasto robią :-) więc podziel się informacją:-) a czy któraś z was robi pierogi z soczewicą? ja kiedyś jadłam i pyszne...ale sprawdzonego przepisu nie mam:/
Z soczewicą robiłam i pycha:tak:- u mnie na soczewicę mówi się sacówka:-p:tak::baffled:, już wrzucam na kulinarny przepisy:-).
Cześć.Muszę sie wyżalić. Mój pojechał na 2 miesiące do Iraku. Nie umiem się pozbierać. Płaczę cały dzień. Mimo, że to nie pierwszy jego wyjazd, ten chyba przeżywam najbardziej. Już z nerwów cały dzień w wc siedzę. Wiem, że może to głupie, że zawracam Wam głowę, mimo, że już nie należę do Waszego grona, ale muszę z kimś pogadać. Muszę się jakoś uspokoić. Jadę dziś do mojej mamy, żeby nie siedzieć samemu w domu. Tam będzie mi łatwiej, bo będę miała z kim pogadać.

A co U Was dziewczynki??
Pogma, trzymaj się kochana i pisz u nas kiedy tylko chcesz:tak::-).
Pierogi pogotowane tylko przestygną i zaniosę:tak:. Leczo - pychotka:tak::-).
 
Do góry