reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej yenn
witamy nowe mamy fajnie ,ż enas przybywa


JA DZiś była u pana doktora , ale mi się nie spodobał , stwierdział ,że wszystko wygląda na ,,małą ciążę" ok 6 tydzień ,jeżeli pani dobrze pamięta termin ostatniej @ , dał skierowanie na badania i kazał pzryjść ok 15 sierpnia. DOBrze ,że jestem umowiona gdzie indziej na USG ( Podobno najlepsze w moim mieście) w piatek , to się czegoś więcej dowiem .
 
reklama
Cześć pysie:-) Wróciłam od gin,nie badał mnie i wysłał jutro na usg. Powiedział że z objawów to ciąża jak nic ale może być bardzo wczesna.
 
a więc czekamy na kolejne wieści jutro :)
i trzymamy kciuki

Kasienka77
nie martw sie zbyt mocno, jak za wczesnie jest usg, to potem sie wszystkie nakręcamy pustymi pecherzykami...
więc może tak jest lepiej
 
To zaczynam wygadywanie się :D Siedzę teraz w domu mam drugi dzień wolnego ( a później dwa dni do pracy po 10h) i cały czas myślę i czytam. Dolegliwości jakiś strasznych nie mam oprócz tych bolących piersi i ciągłego płakania (dzwonie dziś do szefowej, żeby jej powiedzieć o ciąży i beczę jak wypowiadam słowa "jestem w ciąży"). Też tak macie? Mdłości nie mam, ale mam zachcianki straszne (ostatnio na masło orzechowe... mniam - podobno ma dużo żelaza a gin mi powiedział, że mam teraz dwukrotne zapotrzebowanie na nie i dał całą listę produktów, które mają go dużo). Przytyłam już z tego obżarstwa 2 kilo. Zaraz może coś więcej poskrobie, ale na razie idę schabowe utłuc - wczoraj na klatce tak mi pachniały, że nie mogłam sobie dziś odpuścić. Dziękuję za serdeczne przywitanie!
 
Yenn witaj i nie przejmuj się ja też czasem nie nadążam, dziewczyny dają nieźle czadu :-D
gratuluję fasolki :happy:

Pogma daj znać kochana jak wrócisz od lekarza, nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze:tak:
 
yenn ja tez mam bolace piersi, nie placze ale caly czas czuje taki niepokoj.Zachcianki tez mam wczoraj zrobilam sobie mielone bo tak bardzo mi sie chcialo.
A schabowy to dzisiaj za mna chodzi az mi slinka cieknie :-)
 
pogma duzo sil dla ciebie... przykro mi...i zycze zeby nastepnm razem sie udalo.
Trzymaj sie!


yenn witaj

wazlam sie u tescia, 48 ;/, ale nie wiem czy schudlam czy wczesniej dobrze sie nie przgladalam,bo to taka zwkla waga, nie elektr.
Chyba musze sobie kupic wage wreszcie.
Caly czas probuje cos jesc, ale nie zawsze mi wchodzi :) juz nie wiem jak ja to mam zrobic. Nie bardzo moge pozwolic sobie na chudniecie w ciazy....a caly czas mi niedobrze...

moj snus jak zwykle od dziadka nie chcial wyjsc.
Z dziadkiem na kaczki chodzi nad staw ,karmi je chlebkiem (i podobno podjada kaczkom co jakis czas :-D) z ciocia (chodzi do szkoly jeszcze wiec ma wakacje) na plac zabaw. To mu tam dobrze. Fajnie bo juz dlugo razem w domu siedzimy i ostatno zaczelo sie w kolko 'mama mama', ale juz jest ok :-)
 
reklama
Witam wszystkie kobietki;)

Trzymam kciuki za wszystkie, które mają dziś wizyty i głaszczę wszystkie, które są dziś smutne.

Od dziś testuję herbatkę imbirową. Zobaczymy czy to coś da na mdłości, które dziś też sobie do mnie przyszły.
 
Do góry