reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

zoszka wspolczuje mdlosci
Zycze zeby ci ta herbatka pomogla.]
Ja juz przestaje wierzyc ze cokolwiek mi pomoze na nie.
Byle ten okres mdlosciow minal.
wted bede mogla naprawde cieszyc sie ciaza.


o, wlasnie zauwazlam ze mamy ta sama date
 
reklama
Dzięki, dzięki! Mam nadzieję, że coś pomoże... ale najpierw musiałam urządzic rajd po sklepach, bo w stolicy herbatki imbirowej w normalnym sklepie się nie da kupić. Porażka.

Z moich obliczeń wynika 10.03;) ale moje dwa suwaczki pokazują różne daty i nie wiem czemu;/
 
hmmm... nie wiem
ja sobie wyliczylam na 9 marzec z @ ,a z pierwszego usg (w sumie to z pecherzyka) wychodzi 10 marzec i tak tez ustawilam suwaczek.Ale ten 9 marzec ciagle mi po glowie chodzi. Tym bardziej ze z Bartoszkiem mialam wyliczona sama date z @ na 7 lipca,z usg 5 lipca. I urodzilam 7 lipca ;)
 
Ja już nie wiem, bo w obu suwaczkach wpisywałam te same dane. cykle 29dniowe a @ ostatni 2.06, więc wg mnie to jednak 10.03. z usg gin mi nic nie powiedziała co do terminu.. a jajeczkowanie to ja na 100% miałam 15.06.
 
Ostatnia edycja:
a to nie wiem czemu suwaczki sie roznia.
A termin z usg taki najbardziej prawdopodobny to podobno ok 12 tg. ale na 100% pewna nie jestem.
 
pogma- straszne mi przykro;-((((((((( tule cie mocno i duzo sily zycze..... co to sie dzieje laseczki???????????;-////
 
Pogma, bardzo mi przykro. Naprawde nie jestem w stanie wyobrazic sobie co czujesz, wiem ze to banal- czas naprawde leczy rany.
 
Pogma tak bardzo mi przykro kochana:-( wiem, że pisanie o tym jak będzie dobrze tutaj nic nie da. przechodziłam to, wiem jak boli. jak byś potrzebowała się komuś wyżalić, czy po prostu pogadać, to wiedz, że jestem i pisz śmiało.
pineczka stęskniłam się za tobą! nie ma cię i nie ma..;-)
ruda nasze pióreczko, tak ci współczuje tych mdłości, oddałabym ci choć 1/4 mojego apetytu
poziomki a nie mówiłam:-D będę trzymać kciuki
fifi ja też miałam smaka na schabowego i jak on mi smakował
 
Ostatnia edycja:
Scarletka- tesknisz powiadasz???????? ahahah to wpadnij do mnie na kawke przy okazji przy prasowaniu mi pomożesz heeheheh
 
reklama
Scarletka - padam na kolana przed toba za to odciaganie, ja wytrzymalam tylko kilka dni z laktatorem a potem sie wkurzylam, kupilam sztuczna mieszanke i ani sekundy nie zalowalam!

Futrzaczku - ja mialam pierwsze usg w pierwszej ciazy dokladnie w tym samym terminie co ty masz dzis (5t6d) i widac bylo tylko pecherzyk, bicia serca nie bylo, ale wtedy nie czytywalam for dla matek i sie tym nie stresowalam :D

Teraz doszlam do wniosku, ze pojde na pierwsze usg ok 12tc, tak, zeby mozna bylo juz popodgladac fasole

Pogma - trzymam kciuki. Na moim forum irlandzkim jest dziewczyna tez w 4tc i tez krwawi, poszla do szpitala to jej powiedzieli, ze i tak nic jej nei zrobia, ma w weekend zrobic test ciazowy jeszcze raz - bedzie dodatni to ok, a jak nie to nie. Tu sie w ogole nie traktuje dziewczyn na tym etapie jak ciezarne...dopiero od 15 czy 20 tc cos sie robi...

Tak jeszcze napisze,ze jestem zszokowana tym co sie dzieje w irlandi. Ja mieszkam w Anglii i nigdy nie spotkalam sie z takim traktowaniem, a to juz moja druga zagrozona ciaza.
Na lutym sa dziewczyny z irlandi tez i z tego co opisywaly to normalnie wielka roznica.

Chocby na moim przykladzie.
Od poczatku tej ciazy bylam w szpitalu juz 2 razy, za kazdym razem badanie ginekologiczne, za kazdym razem usg i badania (mocz, krew). I to bez proszenia.
Pierwszy raz przez A&E (pogotowie) a pozniej juz prosto na oddzial...
Szczerze mowiac, dla mnie- jezeli ktos jest w 4 tygodniu, to jest przeciez dopiero co po terminie @ i jezeli ktos roni, oznacza to ciaze biochemiczna (najczesciej spowodowana wadami zarodka)
 
Do góry