reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczyny :-)
No dziewczyny silna wola i wiara wam pomoze w rzucaniu papierochów :-) ja przestalam palic jakies 1.5 roku temu z dnia nadzien :-) wiec trzymam za was kciuki ze wam sie tez uda :-)
Witam takze nowe marcóweczki i zdrowia zycze dla was i waszych fasolek :-):-D
 
reklama
Witam nowe koleżanki.

Ja nie mam żadnych zachcianek,najchętniej nic bym nie jadła:crazy:

Jestem już spakowana,ale wogle nie mam ochoty jechać na to wesele:no:200 km w taką pogode to średnia przyjemność:wściekła/y: jeszcze autem bez klimy:no:

Pozdrawiam serdecznie.
 
Aneta9981....moje mdłości też ograniczają pole moich zachcianek ale mam nadzieję ,że nam to minie:) wcale się nie dziwie ,że nie chce Ci się jechać..miałam teraz wesele swojego brata i nie powiem żeby było miło...ten upał wykańcza:( ale trzymamy tu kciuki ,że wszystko będzie dobrze i dasz radę!!
 
Gratulacje dla wszystkim mam u ktorych potwierdzono ciaze.........

ja z pracy niedawno wrocilam kolacja opedzlowana musiała bym sie wykompac ale jakos nie mam siły chyba sobie dzien brudasa zrobie ahhha

cycki mam jak granaty chyb mi pekną!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez paliłam ale jak tylko dowiedziałam sie ze jestem w ciazy to odrazu koniec bo dziecko wazniejsze i zadne tłumaczenia ze jestem nerwowa i musze zapalic mnie nie przekonują bo to bzdura......powodzenia laseczki w podejmowaniu waznych decyzji.......
 
cześć kochane! nie było mnie pół dnia, podczytam was w niedzielę, bo mam u siebie siostrę nadrabiamy zaległości. buziaki dla wszystkich dziewczynek
pinka moje cyce też jak granaty, które mają zaraz wybuchnąć
kamilaedi moje gratulacje i zostań z nami
mistres teraz na pewno się uda:-) wszystkim nam się uda zobaczysz
 
Ostatnia edycja:
Hej - przyjmiecie mnie do siebie? Dziś rano zobaczyłam wyczekane od wielu miesięcy 2 kreseczki :tak::tak:, wg OM termin wypada na 25 marca:-). Poza bolącymi piersiami to nic mi nie dokucza.
 
reklama
Do góry