reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Marcepanek, mi też jasne kreski wychodzą :tak:- testowałam przedwczoraj i nic ale po kilku godzinach coś wyszło,chciałam powtórzyć wczoraj ale rano miałam plamienie i myślałam,że to @ ale w dzień nic a dziś proszę bardzo:-).
 
reklama
u mnie tez z tymi kreskami nie wychodziły nie wychodziły dopiero po 4 tygodniach w dzie oczekiwanej @ zrobilam i patrze a tu dwie krechy!!!!!!!!!!! heehe

ale sie najadłam zaraz pekne teraz to juz wogole siły nie mam na nic..........
Marta- a gdzie znajduje sie to miasto sexu i biznesu :-D
Marcepanek- nie wazne ze jasna wazne ze jest;-)))))))
 
PINKA - ostatnio leci w TV reklama mojego miasta - Miasto Wschodu Warte Zachodu;-):tak:.
Marcepanek termin wypada mi na 25 marca, w poprzednich ciążach też miałam terminy w okolicy po 20-tym i chłopaki woleli poczekać do nowego miesiąca i Juli zamiast z czerwca jest lipcowy a Olek zamiast z lutego to z marca:tak::-D:-D.
U Was też upał niesamowity?
 
No niestety nici z wypadu na miasto:-(znowu zaczelo padac ehh :eek: nie lubie w deszczy chodzic po miescie zwlaszcza teraz mam lekkie przeziebienie,katar mnie meczy wiec zrezygnuje ze spotkania nie chce sie bardziej rozchorowac :eek:
Marcepanek ja jak robilam tescik w dniu mojej @ tez byla slabiutka kreska a tydzien pozniej jak robilam to juz byla wyrazna i mocna :-D
 
hej
wpadlam na chwile zobaczyc co u was poki herbata imbirowa zdzialala cuda i mam mniejsze mdlosci na jakies 15 minut (dobrze ze dzis maz w domu to sie malym zajmie)

witam nowe marcoweczki - gratuluje dwoch kreseczek :tak:

magnolia trzeba przeczekac :-D u mnie jak mdlosci mina to bede szczesliwa....
choc wizyta u fryzjera ,kosmetyczki czy tez zakupy moga cos pomoc ;)

u mnie tym razem tez kreska byla jasna, moze dlatego ze @ mialam nieregularnie wiec bardzo mozliwe ze robilam nawet kilka dni przed oczekiwana @
Za to z Bartoszkiem kreske na ciaze mialam grubsza i ciemniejsza od tej kontrolnej :-D

moze jeszcze wpadne pozniej- po kolejnej dawce herbatki imbirowej :-D
 
Marta no ja w pierwszej ciazy termin miałam na 18 sierpnia a urodziłam 30 przez wywołanie ciekawe jak teraz bedzie;-) u mnie upałów juz nie ma tylko zimno jak ch......... i pada wieje nie nawidze takiej pogody normalnie!!!!!!!!
 
hej marcoweczki,zycze wam spokojnen ciazy,bez problemow,bez wielkich dolegliwosci.Cieszcie sie tym wyjatkowym stanem,dbajcie o siebie i maluszka.Odpoczywajcie duzo bo to moga byc ostatnie beztroskie i leniwe miesiace !!!
pozdrawiam was

Marcowa mama 2008
 
Marta u mnie upałów juz nie ma tylko zimno jak ch......... i pada wieje nie nawidze takiej pogody normalnie!!!!!!!!
Tak szczerze to chciałabym troszke deszczu albo lepiej WIATERKU chociaz malutkiegoo, a u Nas NICCCC ide sie udusić, upał 48 stopni mam w słoncu na termometrze masakra jakassss, byłam rano na miescie myslalam ze zdąze uciec przed upałem, ale niestety tak mnie wykonczył ze musze sie chyba położyc spac ;( a co najgorsze to znowu mam dziś doła i to jeszcze takiego ze cały czas płacze, a moj mąż chyba nie ma pojęcia jak się zachowywać jako przyszły tata ;( 4 kg ziemniaków chyba nie bardzo mi nosić ?? a on twierdzi że przesadzam ;( cały czas płacze, za grosz zrozumienia , wkurzyłam sie wziełam ziemniaki i jeszcze 2 kg ziemi na ogród pod pache.. nie chce miec takich dni ;(;( na ogól nie placze a teraz jest jakaś masakra ;( wczoraj mnie brzuch kuł to normalne ?? takie chwilowe skurcze chyba ze 3 takie mocniejsze po jakies 15 sekund ?? Dziewczynki Wy juz macie wiekszosc doswiadczenie i maluszków a ja 1wszy raz, to bedzie jakas masakra jak tak dalej pojdzie ;(


Magnoliaa ---- mam pytanko jak jestes z wykształcenia weterynarzem, to moze zasięgne drobnej pomocyyyy... bo chyba musze zacząc uczyć mojego rozpieszczonego YORKA ze juz nie bedzie najwazniejszym pępkiem domku, bo do tej pory tak sie czuje, nie mam pojecia czy dam sobie rade żeby go oduczyć, jest strasznie zazdrosny .. :/ chyba sama do tego doprowadziłam :(


Buziaki Kochane Mamuśki :*:)

 
Ostatnia edycja:
reklama
marta witamy kochana!
manolia ona humorami się nie przejmujcie, ja mam tak samo, płaczę, śmieję się, wrzeszczę, nie wiem jak sama ze sobą wytrzymam:-)
marcepanek gratulujemy:) potwierdzenia! ja betę robiłam w 26dc i wyszła mi 19, a 2 dni później zrobiłam test taki zwykły i druga kreska wyszła bledsza. dlatego nie przejmuj się! wszystko jest w porządku!
ruda ja też męża dzisiaj wykorzystuję w opiece nad synkiem, a że upał, to on dodatkowo daje mam nieźle popalić
sabrina kuruj się słońce!

ja do was znowu wpadam jak po ogień, bo weekendy rodzinne, całuję kochane i trzymajcie się chłodniutko, bo tego gorąca już nikt nie wytrzymuje!
 
Ostatnia edycja:
Do góry