reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ale nas już dużo :-)

A czy wasze mdłości kończa sia na wymiotach? bo ja w zasadzie tylko czuję nudności ale jeszcze nie wymiotowałam...i mam nadzieję że nie będę...
Wczoraj za to wybuchłam płaczem bo mąż powiedział że golonka nieco twarda mi wyszła:-(to do mnie nie podobne... wogóle wszystkie nawet najdrobniejsze rzeczy urastają do rangi wartych płaczu...to mnie chyba najbardziej denerwuje w dodatku mam 2 etep rozmowy w sprawie pracy i muszę przygotowac case study po angielsku z zakresu marketingu sprzedaży lekówa z wykształcenia jestem weterynarzem a nie markeigowcem!!! masakra...zaraz znów sie rozpłacze:-(
 
reklama
Magnoliaa - ja z Olkiem w ciąży płaczliwa byłam - M nie tak spojrzał czy coś zrobił (1 skwarki mi pożałował:zawstydzona/y::angry:) i płacz i obraza była jak on tak mógł:tak::-D:-D. Może dlatego teraz Olek często z błahych powodów fochy strzela:tak::dry::-).
 
Marta1981-no to ja sie muszę wziąć w garść skoro to na dziecko może przejść:szok: ale wszystko teraz wydaje mi się taaaaakie bez sensu... leżałabym tylko w łóżku i spała, to coś w rodzaju depresji:-(
Może macie jakieś pomysły jak radzić obie z tą ciążową chandrą? Dodam że lody to juz za mało;-)
 
Magnolia, może wypad do fryzjera lub kosmetyczki poprawi nastrój:dry:;-):tak::-).
Zmykam bo zaraz Scooby Doo się skończy i głodomorki się odezwą;-):tak:.
Miłego dnia - u mnie zapowiada się upalnie:nerd:.
 
Hej - przyjmiecie mnie do siebie? Dziś rano zobaczyłam wyczekane od wielu miesięcy 2 kreseczki :tak::tak:, wg OM termin wypada na 25 marca:-). Poza bolącymi piersiami to nic mi nie dokucza.
serdeczne gratulacje kochana i spokojnycy 8 miesiecy zycze;-))))

mangolia- nie becz kochana ahha ja plakałam cały czas ale dopiero po porodzie ci sie na swoje dziecko spojrzałam to wyłam jak nienormalna

a ja wlasnie sie wykompałam zaraz sniadanko i musze sobie pazurki zrobic.........


pozdrowienia dla wszystkich mamusiek
 
Witam was dziewczyny :-)
Marcepanek gratulacje dwoch kresek :-):-D
No a na wahania nastrojow to faktycznie dobre jest pojscie na zakupy albo fryzjer,kosmetyczka a ja wole znowu spotkanie z kolezankami albo z moja przyjaciolka na jakies ploteczki albo cos :-D najgorsze to jest zamykanie sie w domku :no:
 
reklama
Do góry