reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

futrzakowa,marcepanek gratulacje!..(bo u marcepanka wydaje mi się,że za parę dni będa wyraźne 2 krechy!)
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!:tak: Dajcie znać po.. Też już bym chciała widzieć kropeczkę ..i bijące serduszko:tak:
 
reklama
Witam was dziewczyny :-)
futrzakowa witaj i gratulację !!!:-)
ana4 i Aliza wasze sny :-) niesamowite ;-)ja jak na razie takich snów to nie mam,a Aliza może faktycznie ten ostatni sen o dziewczynce to o tej ciąży może ci się już śniło ;-)poprzednie sprawdzone miałaś sny więc może może :-D
aneta9981 powodzonka u lekarza no i daj znać po wizycie co i jak.
ewa33 zdrówka dla twojego malucha oby mu jak najszybciej ten wirus przeszedł ;-)
Dziewczyny miłego dzionka wam życzę :-)
 
Witam!:-) Dalej nas przybywa gratulacje!:tak:
Aliza moja siostra mówiła mi też że jej się wyśniła najmłodsza córa i taka sama była.Oby się sen spełnił (OCZYWIŚCIE TEN PIERWSZY!:-)),bo nie ukrywam,że wolałabym synka ale jeśli będzie córka to też dobrze-żeby tylko zdrowe było:tak:.
Dziewczyny też byłam dzisiaj z moją małą u lekarza - jej się buzia nie zamyka ale od kaszlu.Nie dziwne w taką pogodę raz upał a teraz zimno i deszcz-masakra:wściekła/y:
ewa33 współczucia z tym wirusem wiem coś na ten temat-mama męczy się razem z dzieckiem ,bo przecież nie zostawisz biedactwa.:no:
Czekam na wiadomości co tam u doktorka???Już nie mogę się doczekać soboty:-)
 
aneta9981 widzę, że my w zbliżonym dniu ciąży jesteśmy. Napisz jak tam po wizycie u doktora, czy widziałaś pęcherzyk? Mój miał wczoraj 57mm :-)
Sny macie rewelacyjne ;-) Mi w pierwszej ciąży też się takowe zdarzyły i okazały się prorocze. 2 razy śniło mi się, że widzę swoją córcie już po porodzie, a sama nie pamietałam porodu i byłam bardzo zła, że nie wiem jak to jest rodzić dziecko - w rzeczywistości rodziłam przez cc i to w znieczuleniu ogólnym, bo nie mogli mi się wbić w kręgosłup. Dalsza część snów była taka, że chciałam małą karmić piersią, ale moja mama mi jej nie dawała, bo niby już nakarmiła - przez pierwsze 2 miesiące miałam problemy z karmieniem piersią. Tak więc zaczęłam wierzyć w te ciążowe sny. Wtedy nasza podświadomość jest chyba bardziej wrażliwa i w sposób delikatny daje nam znać co nas może czekać. Ciekawa jestem co tym razem mi się będzie śniło?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki życzę spokojnych 9 miesięcy i oby przybywało was coraz więcej :) Serdeczne gratulacje!!!!

Grudniówka 2010 ;)
 
reklama
AgniesiaP mój pęcherzyk ma 10 mm.
Lekarz potwierdził ciąże,na szczęście pojedyńcza,bo śniły mi się trojaczki:-)
Idę teraz pobawić się z córeczką,bo troche ją zaniedbuje ostatnio....
Serdecznie Was pozdrawiam....
 
Do góry