reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam wszytkie marcowki i zycze wam aby ten okres byl dla was czyms najpiekniejszym na swiecie zyczy sierpniowka 2010
 
reklama
aneta9981 ja również musiałam z paru rzeczy zrezygnowac, a raczej przełożyc w czasie. Zresztą nie po raz pierwszy, samo życie. Na dodatek nie mam na miejscu najbliższej rodzinki i nie ma nawet do kogo pójśc, po prostu pogadac.
Kamyki w zasadzie nie dają specjalnych dolegliwości, czasami coś 'zaciągnie', ale większego bólu nie miałam. Po trzecim miesiącu wybiorę się do urologa na konsultację.
86ruda dzięki za informacje. Podobno kamyki często robią się dopiero w ciąży, także reguły nie ma. Staram się byc dobrej myśli, nie mam wyjścia :-)
Mnie również boli podbrzusze i to od kilu dni. Czasami jakby cały brzuch, także spoko:tak:


Co do trądziku to w poprzednich ciążach cera idealna, a muszę dodac, że na co dzień mam delikatny problem z tym paskudztwem. Teraz też super, oby to się nie zmieniło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam wieczorkiem :)

tatus usypia B., to ja mam chwile na fo. ;) i na kawke bezkofeinowa (chociaz zwyklej tez sie czasem napije (u mnie zwykla to rozpuszczalna z cukrem i mlekiem wiec nie tak zle ;) )
 
Ja nie mogę żyć bez kawy,przed ciążą piłam nawet po 4 dziennie!!!!!!!!!!!!!Teraz pozwalam sobie na jedną filiżankę z pół łyżeczki rozpuszczalnej i dużą iloscią mleka:-)

A Wy dziewczyny pijecie kawę ??
 
Witam nowe forumowiczki :-) no i gratulacje :-)
No więc wczorajszy dzień w pracy był ciężki no i wieczorkiem bolało mnie brzusio mam nadzieje że to nic poważnego:no:
aneta9981 ja piłam kiedyś tylko rozpuszczalną kawe ale jak jestem w ciąży to nie bardzo mnie ciągnie do kawy i jakoś jej nie potrzebuje :-):tak: Dobra dziewczyny życzę wam miłego poranka zmykam na śniadanko ugotować obiadek i potem może się jeszcze odezwę przed wyjściem do pracy :-);-)
 
cześć dziewczyny i gratuluję wszystkim i trzymam kciuki aby te 40tygodni przebiegało idealnie i bezproblemowo :-)

ja mam nadzieję byc marcóweczką... póki co @ sie spóźnia 1,5dnia ale dwóch krech też nie widzę... więc czekam....
 
aneta mysle,ze mala slaba rozpuszczalna kawa z mlekiem nie zaszkodzi, ja tez sie czasem napije,chociaz ostatnio pije tez zamiast takiej inke albo bezkofeinowa.

futrzakowa to trzymam kciuki za pojawienie sie dwoch kresek :)

a z rana to ja zazwyczaj pije miete,melise lub jakas owocowa herbatke bo po porannej kawie zle sie zawsze czuje.
 
Witam wszystkie marcóweczki. Już was troszkę jest, życzę wam szczęśliwych 9 m-cy aby przebiegały bezproblemowo.
A te które wypatrują II życze aby je w końcu zobaczyły:-D
 
Witam,
Ja pozwalam sobie codziennie na jedną słabiutką kawę z dużą ilością mleka.
Dziś jadę na pierwsze podglądanko swojego maleństwa. Właściwie będzie widoczny tylko pęcherzyk, ale to i tak wielkie przeżycie :-D
 
reklama
AgniesiaP no to miłego podglądania :-)
futrzakowa 3mam kciuki aby te 2kreseczki się pojawiły :-);-)
Ja to mam wizyte 12.07 ale i tak nie zobacze napewno fasolki to będzie pewnie tylko załatwienie formalności i załatwienie sobie położnej która będzie prowadzić moją ciążę:-(angielska służba zdrowia :baffled: opowiem więcej po wizycie tyle wiem od znajomych ;-)
 
Do góry