reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

sabrina ja mieszkam ire. wiec wiem cos o tej sluzbie zdrowia z poprzedniej ciazy ;)
Wiesz poki nie ma problemow to naprawde nie ma na co narzekac :)
ja w tej ciazy wybieram sobie gp ginekologa wiec bedzie troche inaczej.


Moj synus odmawia dzisiaj drzemki,ehh a mialam zazwyczaj chwile dla siebie wtedy.
No nic lecimy na dwor.
milego dnia zycze
 
reklama
Witam was dziewczyny nie wiem już sama ,ale niby chyba się udało choć zastanawiam się kiedy:-D
Po poronieniu 22.05.2010r pierwsze tym tyrym było 20.06.2010r a na drugi dzień okres tyle ,że inny nieco.
Wczoraj zrobiłam pierwszy test dla jaj w sumie. I jasna kreska.
Dziś powtórzyłam i znów jasna kreska ale ciut widoczniejsza niż wczoraj.
Zastanawiam się jak kiedy bo no dziwne to jest nie wiem już sama jak na razie czekam do okresu a raczej jego braku który powinien być 19.07.2010r
A tu zdjęcie teściku
Zobacz załącznik 262259
 
witam wszystkie nowe marcóweczki i gratuluję !

co do kawy, ja bez takowej obyć się nie mogę, oczywiście pije raz dziennie po jednej płaskiej łyżeczce kawy rozpuszczalnej z dużą ilością mleka :happy2:
a tak poza tym dzień mija mi pozytywnie i w pracy żadnych dolegliwości ciążowych, no może z wyjątkiem napadów głodowych, ale zawsze mam przy sobie herbatniki bebe:-p

No i odliczam dni do pierwszego usg, które mam 9.07, nie mogę się już doczekać, tylko, żeby wszystko było w porządku.

Pozdrawiam!
 
Witam nowe Panie!:-) Fajnie,że cały czas nas przybywa:tak: Co do kawy to nie lubię-ewentualnie cappuccino.

Kochane śnił mi się mój synek już 2 razy-normalnie chyba jakaś obsesja.1-szym razem był taki śliczny i tak się śmiał do mnie,oczka miał takie niebiesiutkie że zacałowałabym go normalnie,to było zaraz jak test wyszedł mi pozytywnie a teraz-czyli tej nocy co była śniło mi się ,że przywiozłam go już z porodówki do domu i to nie mojego tylko ciotki.Ubrany był tak brzydko w jakieś stare łachmany i karmiłam go- pokarm miałam jak ta lala-nie to co z córką(takie cycy a tam nic).Potem stwierdziłam że jadę do miasta bo nie miałam kompletnie nic dla niego -ani ciuchów na przebranie,wanienki,oliwki,pampersów.Musiałam to wszystko kupić i poszłam do apteki po buteleczkę i smoczek chciałam kupić a tam nikt nie miał czasu mnie obsłużyć a mi się śpieszyło bo dziecko zostawiłam i będzie zaraz płakać z głodu i miałam ochotę zacząć krzyczeć żeby wkońcu ktoś się zajął mną i w tym wszystkim się obudziłam taka zmęczona.Ten sen był okropny. Czy miała któraś z Was dziewczyny tak okropny sen?:szok:
 
Ostatnia edycja:
ana4 kobiety w ciąży miewają dziwaczne sny..pamiętam ,że ja też takie miałam:tak: No ale twój był "niezły"..to miałaś noc...Na pewno wszystko będzie dobrze,i będziesz super mamą..:tak:
Ja dziś w domu,(jutro mam dyżur),mój Alex wczoraj z przedszkola przyszedł z wymiotami..i jak wróciłam z pracy,to jeszcze 2 razy zwrócił..noo samą wodą:no:..Ale na szczęście w nocy było ok.,przespał..tylko nad ranem kaszlał:wściekła/y:..Właśnie mierzyłam mu temp.i ma 37.3 ..Tak myślę ze załapał jakiegoś wiruska. A tu dziś leje!!:szok: a przydało by się do pani doktor zaglądnąc,miech go osłucha..Mam nadzieję ,że Tośki nie złapie...
Ja juz w pracy powiedziałam..tak wyszło..i uffff! ulga!;-) po niedzieli do gina,bo do 9tego jest na urlopie..
Miłego dnia dziewczynki:-)
 
cześć dziewczyny ... @ się spóźnia 3ci dzien i dopiero dziś zobaczyłam bladziuchną, ale drugą kreseczkę :-) więc niepewnym krokiem powoli zadomawiam się w marcóweczkach :-D
 
Dzień dobry dziewczynki!!!!!!!!!!!!
Ja dziś ide do gina.....nie mogę się doczekać!
ana4,ale miałaś sen....oby się nie powtórzył....
futrzakowa serdecznie gratuluje.
 
reklama
futrzakowa witaj i gratuluję!!!
aneta9981 daj znac jak wrócisz od gina. Ja byłam cztery dni po spodziewanej miesiączce i pęcherzyk już na swoim miejscu.
ana4 pierwsza częśc snu piękna i tej się trzymaj!:tak: W wieku 14 lat śniła mi się 2-letnia dziewczynka(moja córka), miała jasne blond kręcone włoski i niebieskie oczy. Wtedy byłam zakochana w piłkarzu i mówiłąm do niej "zobacz, tam gra Twój tatuś". Wtedy myślałam, że chodzi o niego. W wieku 23 lat urodziłam córcię, która majc 2 latka wyglądała jak tamta ze snu, a jej tata choc inny też jest piłkarzem i będąc na jednym z jego meczów pokazywałam jej gdzie jest tata. Około 4lat przed narodzinami synka śnił mi się chłopczyk o ciemno-blond włosach. Miał ok. 2 lat i wiozłam go w spacerówce. Może i przypadek, ale sprawdziło się. Natomiast pod koniec ciąży z synkiem śniła mi się dziewczynka, taka tuż po urodzeniu. Miała dosyc długie ciemne włoski. Myślałam wtedy, że może jednak urodzi się córcia, choc przecież z USG na 100% wiedzieliśmy, że będzie chłopak. Mój mąż powiedział wtedy, że to może trzecie mi się śni? Wtedy mu nagadałam:wściekła/y: Cóż, marzy mi się dziewczynka:tak:
 
Do góry