reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam serdecznie,mam nadzieje ,że przyjmiecie mnie do swojego grona!
Jeszcze nie byłam u gina,ale test pokazał 2 kreski ;-)
 
reklama
aneta9981 u góry, obok "Twojego profilu" masz "ustawienia". klikasz w nie, jak przejdzie Ci strona, to po lewej stronie masz w pasku bodajże "zmień sygnaturę", klikasz w to i w oknie jak do odpowiedzi wklejasz link do suwaczka. Link musi zaczynać się od
 
Witajcie dziewczyny!
U mnie ciąża z zaskoczenia. Wczoraj robiłam test - totalny szok! Mam już dwójkę, córka ma 8 lat a synek 2. Nie planowaliśmy, widocznie przyszło odgórnie ;) Metoda kalendarzyka, która do tej pory zdawała egzamin, zawiodła. Jeszcze nie do końca mogę uwierzyc. Jedno co mi spędza sen z powiek to fakt, że mam dwa kamyki na nerkach i teraz martwię się jak to będzie. Może któraś z Was miała takie doświadczenie?
Serdecznie Wam GRATULUJĘ i pozdrawiam :)

U mnie termin przypada na 13 Marca
 
AgniesiaP bardzo dziękuję,próbowałam kilkakrotnie ,ale nadal nie widać suwaczka:-D

Aliza ,dla mnie też ta ciąża jest dużym zaskoczeniem,od października miałam zacząć studia magisterskie,a tu taka niespodzianka:-) Mam już czteroletnią córeczkę!!!!Ciągle myślę o tym jak sobie poradzę ,czy dam rade z dwójką dzieci...
u mnie zawiodły dwie metody antykoncepcji...:szok:
A te kamyki na nerkach dają jakieś objawy???
 
aliza siostra mojego meza miala kamienie o ile dobrze pamietam,ale nie wiedziala. Przestraszyli sie bo bedac w ciazy zaczela krwawic ( chyba przy sikaniu?) a okazalo sie ze to wina kamieni.

Ja przyspieszylam wizyte u gina. Ide w srode ,podbrzusze mnie boli,dzis szczegolnie, tez tak macie?bo zaczynam sie martwic. W poprzedniej c. nic takiego nie mialam.
 
Cornellko a ty nie masz czasem terminu na luty ??? bo z suwaczka tak wnioskuję :baffled: ;-)

Wszystkim marcowym mamusiom serdecznie gratuluję:-D
 
reklama
Dacie radę dziewczyny:tak:,tj damy;-)... Też mam 5 letniego synka i 2 letnią córcię...ale zawsze chciałam mieć 3 dzieci.. no i jest! Mam też 2 aniołki..i troche się martwię,by wszystko było ok do końca..Ale musi być! Też wybieram się na studium,14tego egzamin..jeszcze nic nie czytałam(nie za bardzo mam czas)..ale co ma być to będzie;-)
 
Do góry