reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Scarletka, tu nawet o dyscyplinę nie chodzi, bo dziecko chce się nauczyć i próbuje samo, ale niestety to są czynności, które musi powtarzać w domu cały czas, a nie być wyręczane. Rodzice robią mu tym krzywdę i takie jest moje zdanie. :baffled:

Jej, jak ten czas leci! Niedawno sama byłam w przedszkolu, a teraz będę miała własnego szkraba:rofl:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Koncia, ale to w PL bardziej, bo tu juz 3 i 4latkowie ida do normalnej szkoly i nie ma ze boli :)

a olafa to tez musze ubierac czasami, bo nie mam 2 godzin, by czekac ;)
 
Scarletka, tu nawet o dyscyplinę nie chodzi, bo dziecko chce się nauczyć i próbuje samo, ale niestety to są czynności, które musi powtarzać w domu cały czas, a nie być wyręczane. Rodzice robią mu tym krzywdę i takie jest moje zdanie. :baffled:

Jej, jak ten czas leci! Niedawno sama byłam w przedszkolu, a teraz będę miała własnego szkraba:rofl:

no właśnie sama to zauważyłam. mama przyprowadza dziecko, albo odbiera, dziecko siada na ławce jak słup soli, a mamusia koło niego skacze, to kurteczka, to buciki, to czapeczka, nawet kapcie za niego do szafki zanosi;) dziecko nie wykazuje żadnej swojej chęci do pomocy:/ mój też by się tak zachowywał, ale strasznie go o to gonię. chcę żeby potrafił koło siebie zrobić podstawowe czynności, ubrać spodnie, kapcie, buciki, posprzątać po sobie, zjeść, odnieść do zlewu.. i jak zauważyłam i co potwierdziły panie w przedszkolu, opłaciło się to, bo Piotruś teraz pomaga przy ubieraniu i jedzeniu swoim kolegom:shocked2::-D co nie znaczy, że z niego taki fenomen i nie zdarza mu się ubrać prawego buta na lewą stopę;)
 
Witam kolezanki brzuchatki:-)
Scarletka przyszła zona Twojego synusia bedzie z nim miała raj;-),co do spodni ja kupowałam na alegro jak tylko znajde linka to wkleje bo jestem bardzo zadowolona.
Koncia ja te pierwsze ruchy tez odczuwałam jak prad:tak:
Bosa z kotami i takim mezem to Ty sie nigdy nie nudzisz:-) a ile osob u Ciebie pracuje ze az tone krowek zjedza?:szok:
Futrzaczku zazdraszczam usg w listopadzie i obys juz wiedziała płec na 100% ,ja czekam do grudnia,buuu
Harszka Ty nie kracz bo sobie wykraczesz,zadna z nas nie moze rozpakowac sie za wczesnie;-) no chyba ze blizniaki i nasza trojca marcjanska;-)
Masala fajnie ze wizyta wczesniej a nie pozniej,trzymam kciuki.
Pestusia wiecej luzu zycze
Lokata rowniez miłego dnia.

I całej naszej ferajnie marcowej zycze miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja:-).
Jak zwykle rano musiałam pół miasta obskoczyć ale przynajmniej wianki już mam:tak:, ale zadek mnie boli i ledwo co siedzę.
Komu fasolki po bretońsku:confused:?
A gdzie Milutek, zawsze z rana zaglądała a dziś cisza:dry:.
Harsh, dobry pomysł z listą:tak::-) ale znając życie to i tak połowy zapomni ale kupi nie takie jak trzeba;-):tak::-D:-D. Mój jak mnie odbierał z Olkiem ze szpitala to przywiózł wszystko...... oprócz kurtki dla mnie, początek marca, śnieg leży a położna powiedziała że nie wypuści mnie bez kurtki:no: to biedny, zdjął swoją skórę i jak w kurtce ważącej 5 kilo:baffled::baffled::wściekła/y:. Na koniec dodała, PANIE, TU BEZ BUTÓW I RAJSTOP PO ŻONY PRZYJEŻDŻAJĄ:tak::-D:-D:-D.
 
heh Marta dobre ja wszystko ładnie emowi popakuje bo jeszcze w swoich gumiakach byłby w stanie mnie odbierac ze szpitala
a co do kopniaczków pradów to ja też tak mam i cały czas myślałam że to skurcze hrixtona brixa czy jakoś tak

a ja dopiero skonczyłam śniadanko paróweczki ze stopionym żóltym serkiem i keczupik ale suszy mnie teraz niemiłosiernie kurczaczek na obiad sie pyrtoli a ja sobie z wami posiedze

a już sie wpeniłam od samego rana bo babcia ema juz sie 2 dzień wybiera drugi dzień robie obiad co by na sknere nie wyjsc a rano dostaje smsa że babcia chyba nie przyjedzie mam to w nosie placek zjadłam obiad bedzie dla nas a jak sie łaskawie zjawi to herbate może dostac
 
Cześć Pączuszki:D
Wracam z USG i JEST NAS TROJE:D BLIŹNIAKI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
usg 26.10.2010 003.jpgusg 26.10.2010 001.jpgusg 26.10.2010 002.jpg

Na 1 zdjęciu widać obydwa
2,3 pojedyńczo
 
reklama
Do góry