reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam:)
Pamiętacie Kochane konkurs VOX dla Ani??? Tu zaczęła sie kolejna akcja i prośba o wsparcie jej.

Pozwolę sobie zacytować nasza koleżankę z BB- KasiaiAlex:

"Witajcie. Mamy kolejny pomysł na konkurs z nagrodą dla Ani:) Portal PolskiMechanik zorganizował konkurs, w którym jedna osoba poleca znajomym ich stronę, a oni loguja się, podając przy tym nick tej właśnie osoby. Użytkownik, który zaprosi największą liczbę osób do zalogowania się, wygrywa nawigację gps lub aparat cyfrowy lub inne nagrody. Konto Ani to to, z nickiem DobraWróżka.
Logujemy się tutaj Rejestracja dla nowych użytkowników | PolskiMechanik.pl a w polu login znajomego wpisujemy
DobraWróżka. Dzięki temu będą się zbierać punkty na tym koncie. Szanse na wygrana są bardzo realne, bo osoba na 1 miejscu ma dopiero 38 pkt. Może nagroda nie jest tak okazała jak w konkursie VOXa, ale zawsze można ją spieniężyć i w gotówce przekazać:) Myślę, że warto:) Logujcie się!:)"

cytat ze strony https://www.babyboom.pl/forum/mozes...2010-moj-narzeczony-zginal-43013/index74.html

buziaki:-)


:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki za podpowiedź, dzisiaj będę w galeryji to zajdę do H&Mu :D
To znikam - dzisiaj dzień sklepowy.....................
Pewnie wieczorem dopiero zajrzę..................

Przyjemnego dnia Wszystkim Pączkom :*
 
no własnie w h&m obok mnie nie ma dżinsów rurek:-( ale malinka jedzie do galerii to na pewno wyluka co i jak:-D

a takie pytanko...czy w happymum w ogóle bywaja przeceny? :-D bo poluję na bluzkę i sukienkę...a nie wiem czy doczekam się przecen:-D
 
A ja usiłuję po zwolnieniu wrócić do pracy i powoli szlag mnie trafia. Okazuje się, że wizyta u lekarza medycyny pracy jest trudniejsza do zrealizowania niż u jakiegokolwiek innego specjalisty! To jakaś paranoja bo wychodzi na to, że już przez pójściem na zwolnienie trzeba brać skierowanie do lekarza mp i załatwiać sobie wizytę!!! Co za pochrzaniony kraj! Ani dobrze z niczego nie wyleczą a jak człowiek chce pracować to też nie może bo mu nie pozwolą.... :((
 
witam wszystkie kuleczki z rana
az miło poczytac o tych waszych s m i xs ja to sobie moge poszperac w xxl i xxxl heh
a co do butów ja chyba polegne w adidasach w tym roku sa wygodne i ciepłe w zeszłym roku kupiłam kozaczki kupa kasy w błoto bo pochodziłam w nich 3tyg i sie rozleciały reszte histori z reklamacja już znacie a spodnie ciążówki mam sztruksy z normalna nogawka i coś na kształt bojówek wiec gdzie do tego kozaczki i tak se umyśliłam że chyba starcza te adidasy no chyba że jakiś fajne bokserki dostane

trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiejsze ja mam swoja kolejna w czwartek:)
 
Kurcze... ale jestem zawiedziona... lekarz się rozchorował i USG przesunęli mi na środę... buuuuuuuuuu :(((((((( nie wytrzymam chyba tego czekania :((((((((((((((((
 
A tak wogóle to mam moje drogie doła. Wczorajsza wizyta u teściów po raz kolejny mnie przybiła:-(. Pokazali mi wczoraj jaki to rewelacyjny jest ich nowy odkurzacz za 6200zł. Potem przy kawie słuchałam że ksiadz ich namawia na wycieczke do Ziemi Świętej w listopadzie- 3900zł/os., a oni jak mu to tłumaczyli ze remont w domu zrobili i auto zmienili i pieniędzy nie maja. Na to on im zaproponował wycieczkę na marzec do Litwy- zwiedzanie jakiś 48 miejsc. Teściowie dalej niby nie ugięci wiec ksiądz im mówi ze do Fatimy w czerwcu to już muszą jechać na pewno za 3500zł./os.
Na te wszystkie kwoty jakie tam usłyszałam zwiędły mi uszy i złapałam doła który trzyma mnie do teraz- bo jak już Wam kiedyś pisałam- tesciowie zachowują się jakbyśmy wogole nie czekali na dzieci w dodatku bliźniaki. Dla nas jest to bardzo przykre:-(. Siostry męża dalej na nich żerują (18,24 i 34 lata mają), a my zawsze radziliśmy sobie sami..bo mój mąż to ich jedyny syn...i jak im tu powiedzieć ze żyję ostatnio z kartka w reku a tu jeszcze największe rzeczy dla dzieci do kupienia a kasy brak:( aż się mi wyć chce!!!!.. jeszcze wczoraj usłyszałam zdanie czy nie za wcześnie kupujemy rzeczy dla maluchów...brakło mi orientu bo sobie za pozno pomyślałam ze mogłam im odpyskować do rozumu ze nie stac nas naraz wszystko potem kupic!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Papciarkowa, niestety miałam byc jedną z pierwszych pacjentek i nie zdążyli do mnie zadzwonić. Zazwyczaj to robią (wiem, bo raz już miałam podobną sytuację i wtedy zadzwonili przed moim przyjściem). Na szczęście mam z pracy raptem 10 minut samochodem, więc nie straciłam duzo czasu.

Milus kochana, mam tylko nadzieję, że ich podejście się zmieni, gdy wnusie przyjdą na swiat. Rozumiem, że to przykre i chyba lepiej by było, gdyby w ogóle nie rozmawiali o swoich sprawach finansowych przy was.
 
Do góry