reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Mam link na poczatek:
Double Breasted Swingcoat


No i sobie chyba kupie ten plaszcz,mimo,ze mnie na kolana nie powala...ale bylam na zakupach wczoraj i zmarzlam paskudnie...pol nocy placzu bo nerki od razu bolaly....Prawie nie spalam i powiedzialam sobie- NIE! Kasa to kasa, a zdrowie-zdrowiem.

Na ebay znalazlam jeszcze taki:
Zobacz załącznik 294147
ALe plaszcz to taki zakup,ze trzeba przymierzyc.

A teraz:
Scarletka, ja juz sie nauczylam,ze Olo malpiego rozumu dostaje widzac mnie... Troche to wkurzajace, co? Moja mama tez wczoraj jezyki z dziecmi robila,ale uzywala makaronu jako igiel :)

W ogole moja mama mi opowiada zawsze historie...jak np zaprosili policjanta, a dzieci na rodzicow skarzyli... a najbardziej dziewczynka,ktorej tata jest policjant :-)

Marta, zdrowia Wam zycze i kurcze..cos nam sie nie udalo z tymi dziewczynkami,co? U mnie niby niepotwierdzone...no ale.... ehhh. Tez masz taki zal troche? Tak z przymruzeniem oka, ale wiesz o co mi chodzi pewnie...

Ewi, gdybym mieszkala blizej, to bym sie wpakowala do Ciebie chocby na jedno danie... Tak mi sie chce ... Posiedzenia z ludzmi...
Hmm.. A moze filety pociete w paseczki..cos a'la male schabiki..i do tego panierka z kokosa? To sie robi jak schaby z wiorkami a ma fajny smak. Ale to dla dzieci...nie doroslych....ej..a moze zrob im curry? Z naan... i ryzem... i do tego... nie wiem.. ja nie lubie takich proszonych obiadow robic:p


a co do auta- no comment. Ja nie jestem zdania, ze sie wszystkim dzieli,nawet jesli sie jest po slubie i zazadalabym oddania kluczykow...
 
reklama
melduje sie :)
ostatnio czasu na forum mniej i nie moge sie wbic w watek glowny, co chce odpisac to nastepne kilka stron sie pojawia :-D

wczoraj zrobilam sobie muesli, pyyycha, ciekawe ile wytrzymaja w tym pojemniku. Moze na jutro cos jeszcze zostanie :-D

Jak mama u nas byla to codziennie zbierali kasztany :) i w koncu sie wzielismy i wszyscy robilismy ludziki :)
 
Ewi- mimo tego ze te zakupy robicie zawsze razem- ja bym mojemu zrobiła np.tak: oj kochanie musisz ze mną jechać do sklepu albo sam mi skocz bo sie mi przyprawa skończyła- skoczyłabym sama, no ale wiesz nie mam auta!!! Tak żeby mu nos utrzeć troszkę!!:) To wszystko z racji tego ze mi keidys pisałaś że jego autem nie jeździsz:-). A co do pozyczania masz racje- faceta i auta NIE!!!!!!
 
Zdenerwowalam sie.
W przeciagu 5 minut.
Wczoraj kupilam sobie buty, nie jakies mega drogie- kozaki...30 funtow. I dzis sie tesc nie moze zamknac. Jestem bardzo niemilo rozczarowana.
Co chwila mi pieprzy o tym, ze on zaraz jedzie poplacic rachunki (ich kolej) i ze bedzie 'skinny' czyli bez kasy...I ze na niedziele nie ma miesa..i ze bedzie musial od K. siostry pozyczyc... Normalnie jestem w szoku.
Generalnie my placimy rachunki (lacznie z ich sky- rodzaj cyfry plus tyle, ze drozsze bo z pelnym pakietem filmowym i HD)...My zawsze kupujemy jedzenie... a w tym tygodniu oni maja kase (i to dosc duzo bo tesciowa pracuje a on dostaje pension czyli emeryture z 2 roznych miejsc!) i wiem to na 100%, wiec nie wiem po co takie *******enie.

Pozniej moze K. siostra mysli, ze my nic nie placimy, ze nic nie kupujemy itd...


Sorry, musialam sie wypisac...

I to tylko bo mam nowe buty....Co bedzie jak plaszcz zobaczy hhahahahahaha.
 
Scarletka, ja juz sie nauczylam,ze Olo malpiego rozumu dostaje widzac mnie... Troche to wkurzajace, co? Moja mama tez wczoraj jezyki z dziecmi robila,ale uzywala makaronu jako igiel :)

W ogole moja mama mi opowiada zawsze historie...jak np zaprosili policjanta, a dzieci na rodzicow skarzyli... a najbardziej dziewczynka,ktorej tata jest policjant :-)


a wkurzające jest takie zachowanie, bo reszta dzieci zachowywała się normalnie:D a mój jak nie przedrzeźniał panią, to dogadywał. Babka przebrała się za jesień i z wielkim jeżem opowiada im jakaś bajkę, a potem do tego były zagadki. w momencie kiedy zakopała jeża w koszu pełnych liści i powiedziała, że szykuje się do snu zimowego mój zbulwersowany ryknął na całą salę: jak to, przecież on się jeszcze nie wykąpał!
mało się nie posikałam ze śmiechu:D
 
Hahahahahahahahahahaha :)
Przesylamy buziaka dla Piotrusia- przyszlego mistrza cietej riposty!

U nas cale 7 stopni. No szalec mozna. Tylko w glebi duszy sie ciesze, ze kupilam te buty i Olafowi zestaw zimowy...
Chyba dzis schaby zrobie. K. sie ucieszy.

Mam glupie pytanie.
Mam okragla blaszke do ciasta-tortownice?. No i znalazlam fajny przepis,ale na ciacho z normalnej, duzej. Mam robic z polowy skladnikow wiec na ta okragla???

Taki przepis:
http://margarytka-kulinarnie.blog.onet.pl/Szybkie-ciasto-z-owocami-i-kru,2,ID385782213,n
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Harsharani u mnie mój mężuś jęczy że ciągle coś kupuję, ale ja mu na to że skoro pracuję i zarabiam to mam prawo i wydawać te pieniądze, a wydaję również na jego rzeczy, w ogóle większość zakupów robię ja bo przynajmniej wtedy w domu wszystko jest co potrzeba. A zazwyczaj robię tak że zatrzymuję paragony i później chodząc z nim po sklepach pokazuję ile taniej udało mi się kupić jakąś rzecz, wtedy lubię patrzeć na jego minę :) I nie rób sobie wyrzutów, że kupujesz nowe tylko się nimi ciesz i nie przejmuj teściem. Nie kupiłaś przecież dziesiątego samochodu który pasował by ci do koloru paznokci zamiast płacić rachunki, tak więc jak to mówi moja mama czasami trzeba zagryźć zęby i iść dalej, nie przejmując się takimi pierdołami :-)

A mój mężuś właśnie zapisał nas do szkoły rodzenia - masakra bo będzie to w grudniu, a wtedy zawsze jest ciężko z czasem, no ale cóż okazało się że trzeba zapisać się przed 30tc więc jednak styczeń odpada.
 
dzień doberek :-)

ja po godzince na basenie.
Powiem Wam, że ciężko mi się pływało z moim brzuchem, śmiałam się, że wiozę dwóch pasażerów na gapę :-D

za oknem piękne słońce i aż nie chce mi się wierzyć, że spadnie dziś zapowiadany w prognozie pogody śnieg...


Scarletka powiem ci, że oplułam monitor! Synka masz mistrzowskiego :happy2:

megpol dzięki! przypomniałaś mi, że mam zapisać się do szkoły rodzenia!!!
 
reklama
harsh ja bym chyba nie wytrzymala,zeby nic sie nie odezwac, przeciez to Wasze pieniadze i nie powinno ich interesowac co sobie za nie kupujecie... nawet jesli na buty wydalabys 200 f to wasza sprawa.Tym bardziej,ze jestes w ciazy i musisz miec pare nowych ciuchow,ktore beda pasowaly
No ale nie przejmuj sie ,pogada i zapomni a tobie sie nalezy


Tez bym z checia pochodzila na basen,ale nie wiem czy dam rade. Ja caly czas marzne i nie wyobrazam sobie rozebrac sie na basenie i wejsc do tej zimnej wody......
no ale moze kiedys sie wybiore :)
 
Do góry