reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Latife gratuluję córeczki!!! :)
Martuś a Tobie trzeciego synusia :D
Maruda bardzo Ci współczuję.. to nie fair, kiedy trzeba żegnać tak młodych ludzi :/
Futrzak udanego audytu!! Pod Twoim dowódstwem na pewno będzie wszystko grało :D
Bosa przyjemności w pracy pracusiu pomimo porannych pawików :*
Katka czekamy na relację z wizyty :D
Ola u nas też dzisiaj paskudnie, pada śnieg z deszczem i wieje feeeeeeeee nie chce się z domu nosa wychylać ;)

A my z mężusiem po cudownym wpólnym poranku, zjedzonym śniadanku oglądamy film, a potem mamy w planie założyć dzwonek i wieszak i zamalować wszystkie białe placki jakie jeszcze zostały na ścianach po lepieniu dziurek i rys :) Aniołek sobie bryka radośnie w brzuszku :) Sielanka :D Mogłoby tak już być zawsze........
 
reklama
Witam:)

naszczescie u mnie snieg nie pada ale za to deszcz i jest strasznie zimno i mocno wieje myslalam ze mi glowe urwie przeczytalam co pisalyscie chcialam odpisac i co?mam jakas pustke w glowie:|
od kilku dni czuje sie strasznie senna tez tak macie?o godzinie 20 padam a przeciez nie robie niczego takiego co by moglo mnie tak zmeczyc czuje sie jak na poczaqtku ciazy moglabym spac i spac czy to normalne?
od soboty zaczynamy remont juz upatrzylam szafe jest pojemna i sliczna:)a we wtorek usg i w koncu dowiem sie kto tam mieszka :)
 
Hej Dziewczyny.
Moj ostatni dzien wolnego...od jutra znow do pracy. I jak ja dam rade wstac o 5 rano?! Pocieszam sie faktem, ze w nastepny piatek po pracy planuje pojsc do lekarza po zwolnienie... jak jestem w domu to sie o wiele lepiej czuje, brzuch mnie nie boli, nie kreci mi sie w glowie, a i na plecy specjalnie nie moge narzekac... Gorzej w pracy... po9 godzinach stania na wlanych nogach mam dosc... w zasadzie mam dosc po jakis 4;/
Czyli jak dobrze pojdzie 28 to bedzie moj ostatni dzien w pracy... Potem tylko nauka! Nauka! Przeprowadzka! Nauka! I 10 dni w Polandii... i usg 4d mnie czeka... woo hoo:pP Odwala mi od rana:p

Cliford ale mi zrobilas ochote na te racuchy... a ja w lodowce tylko produkty na kotlety;/


No,ale nie rozumiem... Masala..w UK nie moga Cie zmusic do tego zebys pracowala w taki sposob kiedy jestes w ciazy. Jezeli zle sie czujesz etc masz prawo zazadac zmiany stanowiska,ale nie godzin, na siedzace np. Nie chca tego zrobic-idziesz zglosic do urzedu i i tak dostajesz kase pelna i nie masz w papierach chorobowego...
 
Harsharani ja wiem, ze takie jest prawo, ale ja pracuje na silowni i nie za bardzo maja co innego i dac. Nie chce robic im jakis problemow wiec chyba latwij mi pojsc na zwolnienie, zwlaszcza, ze moze potem tam jeszcze wroce...
 
pff brak mi słów. M dziś idzie do pracy na 14, ja na 13.30 i myślałam,że spędzimy poranek razem, a on pojechał odebrać miody dla mamusi i jej zawieźć :wściekła/y:
Ależ mi się humor popsuł... :dry:
Jak już marudzę, to wypada wspomnieć, że skończył mi się suplement z magnezem i żelazem 3 dni temu i od razu dopadły mnie skurcze w nogach i krwawią mi dziąsła i trochę nos. Jak ten maluch mnie wysysa,szkoda, że tłuszczyku tak nie pochłania ;-)
No i kawa mi się skończyła i jestem śnięta:sorry2:
A u nas nie ma śniegu,za to piękne czyste niebo i słoneczko, aż żal siedzieć w zamknięciu, oby weekend też tak dopisał.

Obcykam się zaraz i mnie pocieszycie, ze tych 9kg wcale nie widać, prawda? :-p
 
witajcie z południa widze że nie tylko u mnie śniegiem posypało coś mu sie pochrzaniło o zawsze padał w moje imieniny czyli 18listopada pierwszy śnieg co roku a tu taka niespodzianka
ostatnio zauwarzyłam że jak 1 z nas ma na coś smaka to pózniej inne również u mnie też króluje sałatka jarzynowa
a na śniadanko bułeczka z salata serkiem i wedlina popita maślanka straciatella :)
co do wczorajszych dolegliwości to
dzisiaj wszystko ok nic nie boli brzuniu miekki palmień brak myśle że nie potrzebnie tak sie zestresowałam wczoraj to plamienie napewno było po badaniu mimo wszystko zamierzam poleniuchować jakiś czas a od jutra prawdopodobnie przyjedzie do mnie mama musi być dobrze moja dzidzia jest silna i zdrowa wiec nie może być inaczej
 
Harsharani ja wiem, ze takie jest prawo, ale ja pracuje na silowni i nie za bardzo maja co innego i dac. Nie chce robic im jakis problemow wiec chyba latwij mi pojsc na zwolnienie, zwlaszcza, ze moze potem tam jeszcze wroce...

Ja nie chce byc zlosliwa czy cos, ale osoby kazdej innej narodowosci by tak zrobily..Poza tym oni sie nie wkurza bo chcesz bezpiecznie przejsc przez ciaze...bo chocby zabrania im to prawo ;) A w papierach bedziesz miec zwolnienie...i uwierz mi, nastepni pracodawcy biora to pod uwage! Nawet w aplikacjach masz zwykle pytanie ile dni na chorobowym bylas etc...
I ty powinnas byc najmniej zainteresowana osoba, czy cos maja, czy nie- tak jak powiedzialam...albo praca, albo pelna kasa plus adnotacja w urzedzie... Bez problemow, ale zgodnie z prawem.. Bo nikt tu sie nad Toba nie zlituje jesli np stracisz ciaze... A i takie rzeczy znajomym sie zdarzaly... Jedna pracowala w klubie i zostala ugodzona nozem... W 19 tyg... Nozem w brzuch. I nie moze sie nawet starac o odszkodowanie, poniewaz podpisala papierek....

Koncia, miod..***** mac. Tez bym byla wsciekla... Tym bardziej po tym co gdzies ;-) kiedys ;-) napisalas.....
 
Cześć Dziewczynki

Maruda bardzo współczuję śmierci koleżanki. Mojego znajomego ze śląska córka jedynaczka zgineła w podobnych okolicznościach tydzień temu pod Częstochową. Jechali lexusem z szefem i wbili się w ciężarówkę. Była kiepska pogoda, mgła i kierowca ciężarówki wymusił im pierwszeństwo...
http://www.se.pl/multimedia/galeria/49396/94839/spalili-sie-zywcem/ to link do wypadku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie chcialam sie zdenerwowac, ale powaznie-zastanow sie. Bo takie decyzje maja konsekwencje dlugofalowe jakby nie bylo, a ja w sumie tez pracowalam jak wol w pierwszej ciazy i teraz wiem, ze moglam siedziec w biurze caly czas... Wiec-jak widzisz- wszystko bierze sie z doswiadczenia ;)
 
Do góry