reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

to mnie córcia przed chwila załatwiła, mama na bb przed komputerem a Hanka siedzi na nocniczku , nagle wstała i zrobiła "ee" na podłogę, całe szczęście ze sa panele a nie wykładzina bo mega kupkę ciężko by bylo posprzątać :-D do tego wlazła w to co zrobiła, umazała butki, usiadła spowrotem na nocniczku i ze smutną miną wołała " fe fe":-D
 
reklama
Puk puk- witam się z rana:)
I szybko znikam.
Wczoraj spędziliśmy 4 godz. z nasza sunią w klinice wet.- dostawała jakies antytoksyny na wyniszczenie bakterii pływających we krwi i najpierw były próby a potem odpowiednie dawki. Następnie dostałą Penicylinę tez najpierw próba a potem odpowiednia dawka. Zaraz pójdę nakarmić te moje zwierzaki i i zobaczę jak sie czuje moje futro:):) Wczoraj istniało ryzyko zapaści po pierwszym leku ale wszystko przebiegło bez komplikacji i jestem teraz pełna nadziei ze wyjdzie z tego!!
 
Ostatnia edycja:
maruda bardzo mi przykro kochana:(:(:( co za koszmarna wiadomość z rana. na jej miejscu mogła być każda z nas:(
milutek a nie pisałyśmy, że sunia wyzdrowieje. nie może być inaczej jeżeli ma taką kochającą Pancię:) Życzę wam szybkiego powrotu do zdrówka!
patik wyczyny twojej córci mi nie obce:) hhihihihih mój syncio kiedyś wymalował pokój z łóżeczkiem, pościelą i podłogą swoim e e e;) to dopiero robiło wrażenie i wizualne i smrodne;)
bosa najwyraźniej organizm się buntuje i potrzebuje odetchnąć, nie przemęczaj się Słońce, wszystko pomalutku


a u nas jak futrzak przewidział pada śnieg!!! Śnieg w październiku!?
Sałatka jarzynowa, sałatka jarzynowa, sałatka jarzynowa, sałatka...
a ja jestem w rozpaczy, bo wczoraj wyciągnęłam cieplutką kurteczkę, która leżała dość długo w szafie, bo była za duża, zapinam ją i trachhhhhhhhhhh! zamek rozleciał mi się w ręce:(:( no to zostałam goła i niewesoła
 
Witam mamusie:happy2:
Po ostatnim ubytku kilogramów pofolgowałam i dziś na wadze jest +9kg. Oj trzeba coś z tym zrobić i odstawić słodycze:-p
Lecę robić śniadanko, zajęcia mam dopiero na 13 :-D więc wreszcie pospałam.

Maruda, bardzo ci współczuję :-(
 
Ejjjjj co jest grane:szok: u mnie wali snieg:szok: chyba ktos sie pomylił:angry:
Czesc mamuski ,musiałam to najpierw napisac bo jestem w szoku a teraz ide czytac co naskrobałyscie od rana:-)
buzka
 
Witam Was brzuszki i ich domowników..no i Was też posiadaczki ich;-)

Noc w miarę spokojna, choć ułożyć się coraz ciężej :baffled: do tego bieganina do toalety...no ale grunt ,że dziś jakieś sny normalne...

Zaraz niestety muszę się zebrać bo mam kilka spraw do załatwienia na mieście, a jutro szkoła więc nie będzie kiedy..:sorry2: a tuuuu brrrrrrr zimno i fe aż się myśleć nie chce :nerd: ale może najpierw jakieś śniadanko...tylko co??...odwieczny problem:confused:

Później jakiś obiado trza by machnąć i tak myślę o o o o o .....RACUCHACH z jabłuszkami i cukrem pudrem:tak::-)reflektuje któraś z Was?? To zapraszam!! Bo Wiktor to aż mnie z wrażenia kopie ;-)


Oleniołek...mmmm....jarzynowa powiadasz...ooo...tak na śniadanko w sam raz:tak::tak: ale chyba pozostanie mi chleb z serem :baffled:

Maruda...przykro mi z powodu Twojej koleżanki...ech trzymaj się...:-(

Doris...no i tak trzymaj- kolejny Marcjaninek się ujawnił :-)

Aneta...to możemy sobie podać ręce bo mi też się nijak nic nie chce :baffled::tak:;-)

Agacina....w Polsce na pewno nie wołali by Alex a raczej Olek - bo to jest skrót tak jak u Aleksandry - Ola...ale decyzja zapadła...będzie Wiktor:-)

Futrzaczku...ja uwielbiam śnieg ale najlepiej zza okna ;-) miłego pracusiu!!

Patik...super ,że maleństwo tak już bryka :tak: a co do córci to...super kreatywnie urządziła mamunie :-)

Bosonóżka...ups...chyba czas odpocząć co?? Bidulka nasza :-(

Milutku...trzymam z Was gorąco kciuki!!!! Musi być dobrze!!!!!!:tak::tak:

Scarletka
...no to biegusiem do sklepu zakupić nową bo ta widocznie za długo w szafie wisiała i się zbuntowała...;-) ja też muszę coś kupić bo normalnie chodzę jak lump, ciągle w tym samym bo w nic innego nie wchodzę:baffled: ale muszę zaczekać do 1 :angry:

Koncia....+9 ..mmmm...jak miło...:-) ale hmm...czy to ważne?? NIE!

Katjuszka
...no to za moment Twoja wielka chwila...trzymiem kciuki!!!:tak:;-)

Ola...wow...ale masz fajnie!!!! Futrzaczek Ci będzie zazdrościł ;-) u Nas coś zapowiadają na przyszły tydzień...
 
Hej Dziewczyny.
Moj ostatni dzien wolnego...od jutra znow do pracy. I jak ja dam rade wstac o 5 rano?! Pocieszam sie faktem, ze w nastepny piatek po pracy planuje pojsc do lekarza po zwolnienie... jak jestem w domu to sie o wiele lepiej czuje, brzuch mnie nie boli, nie kreci mi sie w glowie, a i na plecy specjalnie nie moge narzekac... Gorzej w pracy... po9 godzinach stania na wlanych nogach mam dosc... w zasadzie mam dosc po jakis 4;/
Czyli jak dobrze pojdzie 28 to bedzie moj ostatni dzien w pracy... Potem tylko nauka! Nauka! Przeprowadzka! Nauka! I 10 dni w Polandii... i usg 4d mnie czeka... woo hoo:pP Odwala mi od rana:p

Cliford ale mi zrobilas ochote na te racuchy... a ja w lodowce tylko produkty na kotlety;/
 
Ostatnia edycja:
witam, ja tylko tak szybciutko, bo mam dzisiaj duuuużo pracy.
Wczoraj byłam na spotkaniu w szkole, bo moja mała dziewczynka za 2,5 miesiąca zaczyna szkołę :szok: jestem tym oczywiście przerażona :szok:

Ola śnieg?? no co Ty w październiku :szok:

Kajtusza czekamy na wiadomości :happy2:

Cliford
ja jestem chętna na racuchy, bo mi się obiadu nie chce robić :tak:

Maruda
przykro mi :-(

Milutku
cieszę się, że wszystko na dobrej drodze, mam nadzieje, że Wasza sunia z tego wyjdzie :tak:

Agacina mnie też się bardzo podoba Alex, ale u nas tutaj pełno w koło Alexów

Scarletka
u Was też śnieg?? co to się porobiło, zima przyszła :baffled:

Patik no nieźle córcia urządziła podłogę :-D

Marta gratuluję kolejnego synka :happy2:

Latife gratuluję córeczki :happy2: a wagą się nie przejmuj, wcale tak dużo nie przytyłaś

oki uciekam, bo miało być krótko a zaczynam się rozkręcać :-p
 
reklama
Clifordziku ja lubie zime ale nie tak z zaskoczenia,wczoraj +10 dzis 0 i leca takie wielkie płaty ze szokk ale chyba to sie nie utrzyma bo ziemia za ciepła i mokra a u Futrzaczka to pewnie tez sypie bo to nie daleko;-),ech nawet pies nie zamierza sie obudzic...
Racuszki mowisz? poprosze na deser bo oprocz tego musze zjesc cos ''meskiego'';-) czyli jakis kotlet bo ostatnio to zjadłam 7 takich placuszkow i nadal byłam głodna;-)
 
Do góry