reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

i przepraszam że takim tonem ale jestem wkurzona nie tyle na was ile na to że akurat jak będę w ostatnich miesiącach ciąży+macierzyński to w firmie będzie robiony projekt, który mógłby być projektem mojego życia i pozwoliłby mi się pokazać na rynku międzynarodowym ... wiem wiem...nie ma co się denerwować...jestem młoda i dostane pewnie jeszcze niejedną taka szansę ... tak sobie to tłumaczę :-) żeby się uspokoić :-)
 
reklama
A Ja jestem bez pracy . NA zasiłku i też się biję z myślami, jak była praca , możliwość zwolnienia płatnego i macierzyńskiego , to nie mogłam zajść w ciążę. Więc teraz jest tylko ważne ,żeby było z fasolką OK ,reszta się ułoży!!!
 
Ostatnia edycja:
witam z rana ;-)
dobrze,ze po wizytach wszystko ok (futrzakowa, jua), oby wszystkie przynosily tak dobre wiadomosci.

kiki idz na zwolnienie, jesli masz prace fizyczna. W sumie to na L4 beda ci musieli placic i macierzynski pewnie tez.
Co do mdlosci- ja nie daje rady :-D czekam az mina :-D

futrzakowa tak juz jest,ze zeby w ciazy psuja sie szybciej.
Ale wiadomo -nabial wazny. Ja tak jak pisalam,jesli w tej ciazy bedzie to samo z nnabialem to chyba bede musiala poprosic o jakis suplement.

a swoja droga przed pierwsza ciaza bylam bardzo nabialowa i miesozerna :-D niestety nabial u mnie odpadl, po ciazy wrocilam,ale juz nie moglam zjesc tyle co dawniej. A teraz znow nabialu nie moge. Mieso tez mnie odrzuca (ale mam nadzieje ze to tylko przez mdlosci i niedlugo przejdzie).

scarletka z tym zwiazkiem nabialu ze skaza bialkowa, to chodzilo mi bardziej o to,ze ja niemoglam do konca ciazy. Jadlam troche ale zawsze mnie mdlilo. Tak jakby maluszek w brzuszku juz tego nie tolerowal.

fifi jeszcze mi gin karty nie zalozyl i szpitala nie zalatwial,ale synka rodzilam w Rotundzie i tym razem tez tam chce. Bylam zadowolona poprzednio dlatego znow chce ten sam szpital.

przepraszam jak kogos pominelam,ale wieczorem juz nie czytalam i teraz musialam nadrobic ;-)
 
A Ja jestem bez pracy . NA zasiłku i też się biję z myślami, jak była praca , możliwość zwolnienia płatnego i macierzyńskiego , to nie mogłam zajść w ciążę. Więc tera jest tylko ważne ,żeby było z fasolką OK ,reszta się ułoży!!!

jestem kasiu z tobą i jestem pewna że się ułoży! bo komu jak nie nam? :-)

ruda
- mnie nie było od wczoraj od 15 i jestem przerażona ilością stron :-D
 
Futrzakowa, Jua - gratki po wizycie u ginow!

Ja dzis ide zmierzyc cisnienie, poza tym leje i leje. tzn nie ja ale deszcz leje i nie wiem co dzis bede dla dziecka wymyslac...

edit:

Przypomnialo mi sie o nabiale - ja w ciazy i nie tylko jadlam olbrzymie ilosci nabialu, bo go kocham. Miesa nie lubie, tzn zjem, ale bez ekscytacji. Bez nabialu nie moglabym zyc. A dziecko mialo 3 tyg jak zdiagnozowala mu polsk alergolog skaze bialkowa :( Smialam sie, ze to pewnie nie moje dziecko :D
 
Ostatnia edycja:
morrigan no najwidocznie jedzenie nabialu w ciazy nie ma nic wspolnego ze skaza.
Ja tylko mialam takie wrazenie ,ze mlodemu w brzuchu juz to jedzenie nie pasuje po prostu.Dlatego mnie od nabialu strasznie mdli ;-)

a jak u was ze skaza teraz? przeszlo juz?U nas ostatnio coraz lepiej,ale jeszcze 2-3 mc temu go obsypywalo.
Wiec u nas skaza na bank. ale niestety musze napisac, ze z tego co zauwazylam polscy lekarze tu dosc czesto znajduja skaze bialkowa u dzieci i przepisuja nutramigen.A nie zawsze pokrywa sie to z prawdziwa skaza.
 
Ostatnia edycja:
noo...wczoraj po usg stwierdziliśmy że powiemy o ciąży parce naszych przyjaciół i moim teściom (moich rodziców nie ma już na tym świecie... :-( ) ...no i... znajomi to tak się ucieszyli że się popłakałam :-D byli w szoku bo jeszcze 2 miechy temu mówiłam że o dzidzie będziemy się starać może za rok albo i dwa... ale spontanicznie zmieniłam zdanie :-D a tesciowie...hmm... też się ucieszyli ... chyba byli bardzo zdziwieni :-) moja teściowa lubi zadawać głupie/śmieszne pytania i spodziewałam się pytania typu: "jak to się stało?" :-D hehe...ale prócz gratulacji to zapytała się mojego m. "cieszysz się? " hehe :-) no przecież oczywiste że się cieszy :-D
 
Hej Hej :)
Już jutro o 10.30 zobacze swoja fasolke i może już jej serduszko ;) i mam nadzieję że wszystko będzie OK ! :)
Co do pracy to ja pracuję na produkcji hehe oczywiscie odrazu wreczyłam zwolnienie 100% a co ! na produkcji jest rożnie raz jest spoko posiedzi się a niekiedy trzeba ostro podzwigać i nikogo to nie obchodzi czy ci źle czy niedobrze masz robić i koniec. Mojej takie starszej kolerzance zwierzyłam się ze jestem w ciąży co ona na to : no tak ale bedziesz pracowała ? przeciez w domu sie zanudzisz ! ja w twoim wieku do 7 miesiaca byłam w pracy ... hehe pomyslałam sobie : a teraz należy się jak psu zupa i koniec przecież to dla mojej Ani :)
Pozdrawiam Mamusie i Fasolki jutro się odezwe i napisze jak było u Gina
Buźka :*
 
Witam dziewczyny !:-) Trochę po nadrabiałam ,bo wczoraj mnie nie było i spisałyście się nie ma co.
agata i pogma bardzo mi przykro ,że to Was spotkało:-(
Co do witamin to też jem kwas foliowy i feminatal,oprócz tego 2x2 luteina.Jutro jadę na badania a za tydzień do kontroli.
Pozdrawiam !
 
reklama
Witam dziewczyny !:-) Trochę po nadrabiałam ,bo wczoraj mnie nie było i spisałyście się nie ma co.
agata i pogma bardzo mi przykro ,że to Was spotkało:-(
Co do witamin to też jem kwas foliowy i feminatal,oprócz tego 2x2 luteina.Jutro jadę na badania a za tydzień do kontroli.
Pozdrawiam !

a feminatal ma przecież już kwas foliowy to po co dodatkowo kwas foliowy? a feminatal800 to w ogóle ma jakby podwójna dawkę foliku...
 
Do góry