reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć laseczki-marcóweczki
Własnie objadłam się łazankami na które po wczorajszej lekturze forum nabrałam ochoty, syn pojechał na zieloną szkołę, mąż na dyżurze a ja mam wieczór tylko dla siebie.
Milutku - niestety nie mam dla ciebie dobrych info - jeśli to tężec to psina nie ma zbyt dużych szans, zwłaszcza jeśli nie zdobędziecie antytoksyny. Choroba nie jest zaraźliwa i psy żadko na nia zapadaja ale niestety b.źle się leczy. Wiem, że dziewczyny każą ci byc dobrej myśli ale jesli diagnoza jest trafiona to pozyteywne myślnie może okazać się niestety zawodne. Przepraszam za "kawę na ławę" ale ja jestem realistką i zawsze mówę właścicielą 100% prawdy, bez złudzeń.
Harsh-co do tego typu akcji też jestem sceptyczna, zwłaszcza, że wokół nas, blisko jest zawsze ktoś potrzebujący pomocy. Ja jestem za pomocą systemową a nie wpłacaniem doraźnym po 10 zł
Co do karmienia piersią do 5 r.ż. - mnie to razi. dziecko ma zęby, czesem nawet juz pierwsze stałe, je kurczaka, frytki, cukierki i cycusia mamusi?
 
reklama
Moim zdaniem Harszka trzeba było to zgłosić - wyłudzanie pieniędzy to przestępstwo karane..

Na bolący, twardniejący brzuszek można jeszcze brać Scopolan :)

Futrzak dobrze, że pojechaliśmy na te meblowe łowy ;) Znalazłam sklep, gdzie kupimy łóżko z materacem sprężynowym, komodę i szafkę nocną za 1400zł. Nie jest to może mebel pierwsza klasa, ale zawsze lepsze niż wersalka, na której się nie mieścimy we trójkę hahahahaha Wybraliśmy jednak ciemny kolor - orzech, zmienimy sobie potem okucia przy komodzie i będzie git! Łóżeczko więc też będzie ciemne.. Ach jak to się wszystko zmienia.. Bardzo chciałam białą sypialnię, ale to jeszcze zostanie w naszych marzeniach i sobie kiedyś coś wypasionego sprawimy ;)
 
Bosonóżka...no to będzie nowy image w domu pt: Kocie łapki na tapecie:-)
Oj, żeby na tapecie, to nie ma problemu. Się zmyje. Ale to na #@!$%^! farbie lateksowej, do której mnie chyba diabli podkusili. Miała być super gładka i super zmywalna. I jest super gładka - tak gładka, że każdy ślad paluszka i kociej łapci zostaje. Ale żeby się zmyć, to już nie. Trafia mnie z tym, ale postanowiłam olać, do czasu urządzania pokoju Stellki - będzie tapetowany jej pokój, położę tapetę na tę ścianę w salonie, gdzie nie położyłam. A jak Stellka przejdzie już okres "burzy i naporu" (naporu z łapkami i flamastrami na ściany) to sobie strzelę tam beton dekoracyjny. A co!
A póki co, niech koty się bawią w koci łapci na ścianie do woli!
 
Witam wieczornie!
wpadam szybko póki mam chwilkę bo muszę się pochwalić:-) dzisiaj na badaniu ginek odkrył że w brzuszku mieszka córeczka:tak: a więc mój M. będzie miał w domku istny babiniec:-D cieszymy się bardzo:-) teraz czas na szukanie imienia bo jakoś męskie mieliśmy a dla dziewczynki nie zdążyliśmy nic konkretnego wymyśleć... mój M. po wizycie zaczął już szukać po necie:-D
miłego wieczorku życzę Wam kochane! może uda mi się zerknąć jeszcze potem...
 
Harsharani i jak się ona później tłumaczyła??? Perfidna laska, brak słów...

My z mężem dokończyliśmy sprzątanie małego pokoiku i można zacząć go malować i kupować dzieciece ozdóbki i łóżeczko, dywanik, firaneczki. Tylko poczekam na 100% potwierdzenie płci żeby w razie co synio nie zniewieściał w różach haha;)
 
Ostatnia edycja:
Patik ale Ci zazdroszcze. Ja mam wizyte we wtorek i jestem coraz bardziej ciekawa... na szczescie juz nie tak bardzo nastawiona na dziewczynke... choc nie przecze, ze chyba bym wolala...
 
Anarella, ja ubieram się w Happy Mum www.happumum.pl, mają też sklep internetowy, oprócz tego Allegro. A i tak nie licząc spodni wszystkie ciuchy jakie noszę póki co, to w zasadzie nie ciążowe.
A dzisiaj kupiłam jeansy w H&M. Chociaż ogólnie ciuchy ciążowe mi się tam nie podobają, to jeansy udało się znaleźć. Czeka tam na mnie jeszcze sweterek w panterkę w stylu lat 60.
 
reklama
Bosonóżka, dzięki za namiar. Popatrzę i porównam modowo i cenowo. Ubierałam się w H&M w pierwszej ciąży i postanowiłam nigdy więcej. Ciążowa masakra modowa ;-)
 
Do góry