reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam się i ja wieczorkiem :-) Ale zapieprz dzisiaj ,najpierw córę do przedszkola potem rękawy zakasałam i sprzątanie a potem po nią i do mamy na obiadek a tam goście i pojechali jeszcze do mnie a po nich następni goście:-D -więc dopiero skończyłam sprzątać i mam czas ponadrabiać Was bo tak produkujecie że hej :-D Ogólnie to miło spędziłam ten dzień -co prawda padnięta jestem to fakt :sorry2:
Widzę że łazanki są pożądane-kurcze nawet mi nie róbcie smaka:-p , bo ja taka leniwa się zrobiłam ostatnio że najchętniej to jadłabym wszystko gotowe bo przecież opaciam całą kuchnie i dalej sprzątanie :no:
Witam serdecznie nowe marcóweczki :-)
Daria gratuluję i tylko żeby było wszystko ok bo wiem że to nie takie proste.Mam w rodzinie ostatnio 2x bliżniaki(jedne dwujajowe a drugie jednojajowe )i są super ale jaki był stres jak byli w brzuszku jeszcze ,aby do rozwiązania szczęśliwego!daj znać jak po usg ;-)
Dziewczyny to nam się narobiło tych synusiów mamusi strasznie dużo:-D
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:-)
 
Bosonóżka zrobiłam gulasz według Twojego przepisu.
Powiem Ci...no, no ,no!!! PALCE LIZAĆ!!!
sbav.gif


Miałam dziś takie wachania nastroju. Istna kolejka górska bez trzymanki.
rycze_smarkam.gif

Wcześniej się dziś położę, żeby ten dzień szybko się skończył...
 
:-( ja tez w nie najlepszym humorze jutro do pracy trzeba wracac, moj m spi, dzidzius sie nie odzywa - chiba sie na mnie wkurzyl:/ a do tego leje jak z cebra - tesknie za mama w pl i wogole do bani uhh nie dobrze..
 
Czy wy tez macie potrzebe wyciagniecia sie? nigdy czegos takiego nie mialam- a teraz wyciagam sie jak male dziecko- czy ja rosne??
Rośniesz Tulipek, rośniesz. Tylko horyzontalnie, a nie wertykalnie ;-)

Latife, życzę Ci poznania płci dzidziusia.

Marta, życzę Ci córy. Zasługujesz i potrzebujesz - ktoś musi po Tobie przejąć stolnicę!

Oleniolek - cieszę się, że gulasz smakował. A jaki prosty w zrobieniu, co?

Z kulinariów i zachcianek - ja dzisiaj nie mam. Ale M. ma zachciankę, żebym się nawpitalała tostów z masłem orzechowym. Naoglądał się ślicznego brzuszka Katjuszy i chyba ma lęki, że nie dbam wystarczająco o Stellkę. Poklepuje mnie po brzuszku i mówi: tatuś nie da Cię zagłodzić! Kurcze no! Jeszcze się młoda nie urodziła, a już M. z nią spiskuje!
 
reklama
Hej brzuchatki :-D
Wreszcie dotarłam do domku. Dzień minął lepiej niż się spodziewałam. Prezentacja odklepana, choć lekki stres był.
Mieliśmy mieć dziś spotkanie z opiekunką praktyk i jak zwykle miała mało czasu i więcej namieszała niż pomogła. Okazało się,że muszę szukać drugiej placówki na połowę praktyk, bo zmieniły się przepisy. Papierów też dla nas nie miała i jak zwykle na praktyki mogę iść z palcem w dupie i brakiem jakiegokolwiek pojęcia co mam tam robić. Żenua :baffled:
Dziś na fakultetach prowadzący do mnie podszedł i się pyta czy jestem w ciąży, a ja tak niepewnie na niego spoglądam i mówię, że tak. To zaczął mi proponować zamianę krzesła, bo on miał takie miękkie, a studenci takie szkolne. Ja tam kompletnie zażenowana, zaczęłam dziękować i mówić, że nie trzeba, długo napierał, a wszyscy się zaczęli gapić z zainteresowaniem. :-p
Potem wszystkie kobitki spoglądały z zaciekawieniem na mój brzuch, a jedna się spytała, skąd on wiedział, że jestem w ciąży, bo ona by w życiu nie powiedziała :laugh2:

Doszły dziś moje tuniczki i jestem mega zadowolona! Są prześliczne, pięknie się układają i podkreślają brzuszek i biust. Materiał jest rozciągliwy, dobrej jakości, ładnie zszyty. Były warte tych pieniędzy i nadadzą się do noszenia nawet po ciąży.:-D
 
Do góry