reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

To mnie ominęły kwaśne smaki ;) i koszmarne sny i pulsowanie brzuszków :)

No i nasza nowa marcówka Daria - szczęśliwa posiadaczka 4 serduszek - wielkie gratulacje!!!!

A ja Wam się pochwalę, że mam wreszcie kompletną kuchnię - szyba wisi na ścianie, półka na książki kucharskie też, obrazki też i cokół zamontowany - jest cudnie!
Został nam do kupienia tylko pochłaniacz, ale to w swoim czasie..
To nie było takie trudne - wystarczy, że mężuś ma trochę wolnego ;) Już się nie mogę doczekać listew przypodłogowych ;)
 
reklama
Kurcze spóźniony obiad zjedzony a mojego M nie widać......hmhm pewnie znowu coś ma po drodze do załatwienia albo dłużej jest w pracy. Napisałam mu smska żeby mi kupił czekoladę :):)***mogłam mu napisac ze ta czekolada to dla naszych Księżniczek:):)

Malinka- czy zmieniłaś dane w suwaczku???? Wydawało mi się ze miałaś wyżej ciąże ode mnie o 1 dzień z usg??Czy ja już mam jakieś omamy?:)
 
Ostatnia edycja:
Milutek, lepiej napisz mezowi, zeby zajechal do Lidla i kupil dziewczynkom czekolde z nadzieniem brzoskwiniowym. O matko, jakie to pyszne! To w takich czekoladkach jak kinderki, 2 wlasnie oszamalam :)
 
Marto1981 ja jutro również na usg idę i mam nadzieję, że w końcu będzie mi dane wiedzieć czy będzie córusia czy synuś... a jakie masz przeczucia co do płci? u mnie wszyscy dookoła powtarzają, że będzie synuś, początkowo też tak myślałam, ale teraz to sama nie wiem:baffled:
ps: takie pulsowanie brzuszka to i ja nawet czuję:-D
 
a ja szukając czekolady w szufladzie znalazłam jedynie okruszki po niej... czyżbym zjadła już całą?? :szok: naprędce zalałam galaretkę truskawkową i teraz się chłodzi na wieczórrrrrr..... :-p:-p:-p
 
kurcze zazdroszcze wam tych USG, ja swoje mam dopiero 8 listopada- musialam sie zgrac z moim lubym, zeby on byl dostepny i tez mogl poogladac.
Ja tam jeszcze nic szczegolnego nie czuje, ale czasem cos mi sie jakby przewala w brzuchu jak sie przeciagam w nocy- Czy wy tez macie potrzebe wyciagniecia sie? nigdy czegos takiego nie mialam- a teraz wyciagam sie jak male dziecko- czy ja rosne??
 
Agacina- Lidl troszkę nie po drodze ale uciesze sie jak przywiezie jakąkolwiek:):-):-)

Katjusza- no widzisz przypomnialas mi ze mam w szafce te kubki kisielowe:-p

Ja mam kolejne usg 28 X:)czyli jeszcze tydzień z groszami :-):-):-)
 
reklama
Gratuluje synka!

Marta,widze, ze ty tez masz nadzieje na corke :) Ja jutro mam usg,ale sie nic nie dowiem. Juz zrobie K. ten prezent... W ogole to on jest bardziej podekscytowany tym niz ja :-) Na pewno sie baaaaardzo zdziwi jak zobaczy takiego ludzika na ekranie.... Jak zwykle z reszta.

ALE U NAS ZACZELO LAC! w przeciagu 5 minut czarno sie zrobilo i Olaf do mnie krzyknal: Mama, splash! haha
 
Do góry