reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Latife bierz meza ze soba,teraz jub bedziesz miec usg brzuszne takze bedzie super a ginek go i tak pewnie nie wpusci wczesniej niz na usg;)
Daria witam i serdecznie gratuluje potrojnego szczescia,na pewno ta wiadomosc była szokiem dla wszystkich w Waszej rodzinie ,zwłaszcza ze juz jednego dzidziolka macie;) ale bedzie dobrze,musi, tak jak u kazdej z marcjanek;)
 
reklama
jeeesssteeeemmmm:> wybaczcie, mąż mój zjechał na weekend, więc trzeba było nacieszyć się sobą za miniony tydzień i jeszcze na przyszły na zapas;) widzę, że nam się grono powiększyło:D Daria - witaj i gratulacje serdeczne wesołej trójeczki:D o kurde...aż ciężko mi to sobie wyobrazić;)

ja od dziś na L4, poszłam znieść do pracy, na co moja kierowniczka zapytała: a może zostanie Pani dziś na 2-3 godzinki? ooo nie nie nie! odpoczywam i powoli pakuję się do przeprowadzki:)
Miłego wieczoru dziewczyny:)
 
Ale numer! trojaczki :) gratulacje Dariaa!!!!!!!!!!!

My z bobasem jestesmy piekni i najedzeni i wysikani (u frezjera awaria toalety, myslalam ze sie zsiuram w samochodzie). Jedlismy lasanie dzis. Sama robilam :) Nie mam juz odrostow i mam piekne proste wloski :)
Maly wypial mi sie na brzuchu kuprem, a nogi wyprostowal na pecherzu. Myslalam, ze do lazienki nie dolece. A co bedzie jak bedzie wiekszy?

Za 19 godzin bede podgladac mojego bobasa!!!! sasasasa!
 
dariaa1 również przyłączam się do gratulacji!

Macie dziewczyny rację, zabiorę męża niech sobie popatrzy. Mam również to szczęście, że ma on również ochotę chodzić ze mną na szkołę rodzenia, więc współczuje wszystkim przyszłym mamom mającym partnerów, którzy się opierają przed takimi lekcjami.
 
dariaa1 również przyłączam się do gratulacji!

Macie dziewczyny rację, zabiorę męża niech sobie popatrzy. Mam również to szczęście, że ma on również ochotę chodzić ze mną na szkołę rodzenia, więc współczuje wszystkim przyszłym mamom mającym partnerów, którzy się opierają przed takimi lekcjami.

idź z m idź, dla nich to wspaniałe i ważne przeżycie, co potwierdzają dopiero po wszystkim. Mój emek chodził ze mną do szkoły rodzenia i na usg, czułam że przeżywamy wszystko wspólnie, a i on był bardziej we wszystkim zorientowany. inaczej dla nich ciąża, poród, dziecko to abstrakcja, a to wszystko takie malutkie kroczki do uświadomienia ich w temacie;)
 
Latife bierz meza ze soba,teraz jub bedziesz miec usg brzuszne takze bedzie super a ginek go i tak pewnie nie wpusci wczesniej niz na usg;)
Ola, bo się zdziwiłam teraz. Jak to ginek nie wpuści? Mój M. chodzi ze mną na KAŻDĄ wizytę - i na normalną do ginka i na USG. I jakoś wchodzi od razu. Fakt, że u mojego gina gabinet składa się w zasadzie z 3 pomieszczeń: gabinetu z biurkiem i leżanką - tam sobie rozmawiamy i słuchamy serduszka, łazienki-przebieralni i pomieszczenia z "samolotem", które jest taką ścianką parawanem oddzielone od gabinetu z biurkiem - M. wszystko słyszy i może z nami rozmawiać nawet podczas badania, ale badania "właściwego" nie widzi. Chociaż pierwsze 2 USG, kiedy miałam robione USG przez sondę dopochwową zniósł bez mrugnięcia okiem - za dużo ciekawych rzeczy działo się na ekranie, żeby miał się denerwować CO MI JAKIŚ OBCY FACET ROBI ;-)

A ja teraz siedzę samotna z kotami i zajmuję się tęsknieniem za M. Kiedy to ja wyjeżdżam, a wyjeżdżam częściej niż M., jest lepiej - jakoś szybko czas mija, jestem zapracowana. Ale czekanie w domu na M. to nie jest powołanie dla mnie - pusto, smutno, nawet koty jakieś przymulone. Niech już przyjedzie i nas przytuli!!!
 
o kurcze trojaczki!!!!!!!!!!! moje gratulacje potrojnego szzescia nie martw sie porodem jak weszlo to musi wyjsc! mi tak kazdy mowi i powoli zaczynam w to wierzyc! trzymam kciuki napewno dasz siobie rade Daria!:tak::-D
 
reklama
Do góry