reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Futrzaczku- ja mam tak samo z podejciem do wizyt u dentysty:) Z osemkami jeszcze nie miała żadnych problemów ale słyszałam ze czesto sie je usówa:):):)..i tez chodze do upadłego. Za to zapisałam sie do mojego na 3 XI niby na kontrole ale w sumie to z niewielkim ukruszeniem piątki- tak jakby kawałek blomby sie ukruszył. Nic nie boli ale jedzenie m sie tam wbija i mnie to wkurza!!!!:):)
 
reklama
Na prawdę Wam wszystkim bardzo dziękuję ... Milutek miło że ktoś się martwi, dziękuję :*
Ten mój ząb to jest tragedia ... rok temu ukruszył się na cukierku, przez rok nic nie bolało, do wczoraj :( Nie mogło sie zacząć przed albo po ciąży (?) :/
 
witam kasiula - a może dentysta by jakoś tymczasowo zaleczył te zęby? bo z takimi ukruszonymi i bez plomb to można sobie jeszcze większej biedy narobić:-( nie mniej zapraszam do wątku przyklejonego - spisu marcowych mam i mam nadzieję że szybko się u nas rozgościsz:-)
 
Na prawdę Wam wszystkim bardzo dziękuję ... Milutek miło że ktoś się martwi, dziękuję :*
Ten mój ząb to jest tragedia ... rok temu ukruszył się na cukierku, przez rok nic nie bolało, do wczoraj :( Nie mogło sie zacząć przed albo po ciąży (?) :/
Nie ma sprawy...a z zębami tak jest. U mojego M długo długo nic a ostatnio mówi że go jakis boli i spac nie mógł- to zaraz do dentysty. Potem mowi ze dalej go boli i chyba nie ten truje bo się okazało ze aż cztery ma do leczenia, więc kolejna wizyta i truje drugiego. A wczoraj jadł kurczaka i mu sie czwórka ukruszyła- był w takim szoku ze sie mu to dzieje że az się długo nie odzywał:)

Witaj Kasiulka30:)
 
Dzięki za powitanie Futrzakowa boję się masakrycznie dentysty ale przyznaję ci rację bo wiem że mogę sobie niesamowitych kłopotów z tymi zębami. Czasem potrzeba się gdzieś wygadać o naszych problemikach mamusiowych a mężusie jak wracają z pracy to na pewno są zmęczeni i czasem kiepsko to wychodzi.
 
witam się i lecę nadrabiać :)
mam nową pralkę więc piorę od rana. Wiktor nadal chory, ale obędzie się bez antybiotyków. A ja znów dostalam zwolnienie więc nici z naszego wyjazdu do sanatorium, bo ginka mnie nie puszcza...
nie bylo mnie bo musialam się opiekować rodzicami - w jeden dzień chcialam do taty wzywać pogotowie, bo wyglądał jakby mial stan zawalowy /a przezyl juz 1 zawał, wtedy coś mnie tknęło i z prosto się zwolnilam i pojechałam do domu rodziców, gdzie czekał cierpiący tata .../ a na drugi dzień szok, bo mamę zastałam leżącą półprzytomną w łóżku /nawet nikt nie widział ze nie pojechała do pracy/ no i musiałam wezwać pogotowie. Teraz już sytuacja jest w miarę ok, niestety wychodzi na to, że po 50 to juz trzeba badać sie systematycznie. Więc w sumie dobrze, że do sanatorium nie wyjeżdżam, bo chociaż będę miala oko na rodziców.
 
hejka wpadam się tylko przywitać:-), do dyskusji o dentyście się nie przyłączam, bo nienawidze chodzić do dentysty :baffled: a niestety czasem trzeba :-p

Lokata przykro mi z powodu bólu zęba :-(

Witam nowe marcóweczkowe mamusie: Kasiula30, mała31 i Erwina, mam nadzieje, że szybko się tutaj zadomowicie:tak:

Erwina przykro mi, że tyle musiałaś przejść, mam nadzieje, że tym razem wszystko się szczęśliwie skonczy, życzę Ci tego z całego serca :happy:

uciekam papaapa:-):-):-)
 
Witam sie cieplutko w ten zimny ''poranek'',znowu czytam Was od godziny i nie moge skonczyc:szok:,macie zabojcze tempo pisania i jeszcze tak wczesnie wstajecie:szok:
Futrzak proponuje na głowe bolaca umyc włosy ciepła woda i z masazem i potem długo suszyc ciepłym powietrzem,takie wygrzanie pomaga i na głowe i na zatoki:tak:
Milut ja nie mam jeszcze az tak wielkiego brzucha ale tez mam problem z pozycja spania,zawsze lubiłam na brzuchu a teraz d....;-)
Bosa lez ile trzeba,odpoczywaj nie sprzataj bo Ci lekarz zabroni tych Chin:-).Co do moich wynikow to hemoglobiny to mam jak kon;-),tylko białych tak strasznie duzo ale w pon. ide do ginka to powie mi co i jak.
Koncia ja słyszałam ze w ciazy to mocz i krew robi sie co miesiac ale moj lekarz powiedział ze to nie ma sensu i teraz tez robiłam dopiero drugi raz,duzo zalezy tez czy wyniki sa dobre.
Aneta to Ty masz epidemie w domu,wspołczuje i zycze zdrowka.
Mała powodzenia na prawku;-)
Malina idz na L4 jak czujesz ze juz nie wyrabiasz,nic na siłe.
Pastela wspołczuje chorob rodzicow ale nie martw sie za bardzo bo wtedy Ty bedziesz sie zle czuła,zdrowka zycze rodzince.
Kasiula witaj nowa marcjanko.
Ona jestem jestem,fajnie ze jeszcze tylko weekend do wizyty ja mam nadzieje ze moj ginek potraktuje to juz jako połowkowe.

Dzis mam dzien lenia ,nic nie musze;-),obiad mam z wczoraj,wstawie tylko pranko .
Uprzedzam ze jutro mnie nie bedzie conajmniej przez pierwsza połowe dnia bo jedziemy na wystawe z naszym grubasem:-)
Miłego dnia babki:-)
 
reklama
Do góry