reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Scarletka, Malina, Maruda, 86Ruda, Katjusza, Pabella ... dzięki za słowa otuchy! :*

Maruda
Lokata już niewiele Ci zostało do ślubu - zwaliłabym na ten stres.. Niestety czasami nie mozna się tylko cieszyć w ożenku, jak wszsycy do koła nas drażnią i 'wiedzą wszsytko lepiej'. Przynajmniej u mnie tak było.. Trzymaj się!!!
Właśnie ... półtora tygodnia do ślubu a my wczoraj sie posprzeczaliśmy, chyba oboje mamy stresa przed tym wszystkim. A na głowie jeszcze remont, który sie jeszcze w ogóle nie zaczął :/

ona1986
Jestem przeszczesliwa ze jestem w ciazy ale psychicznie mnie cos wykancza
No to mamy podobnie ... ogółem niby jest dobrze ale jednak jakoś wszystko mnie powoli przytłacza. A co do zazdrości o M ... też to mam :/
 
reklama
Fifronka jestem na zwolnieniu od 4 sierpnia i dostałam tylko raz wypłatę od szefowej a zwolnień było już 4 po 3 tygodnie:( to chyba już coś nie tak... Szefowa twierdzi że jej księgowy wysłał do zusu...
 
Bosonozka ja tam uwielbiam drób w kazdej postaci ;)
Lokata to jest norma ze nerwy puszczaja przed samym slubem.Kuzyn mojego meza tez mnie uprzedzał przed naszym slubem ze im blizej bedzie tym bardziej bedziemy sie kłocic i ja mu oczywiscie nie wierzyłam,do czasu,niestety miał racje;) ale potem było juz ok.
 
witajcie w ten piekny dzionek słonce swieci jest mega zimno ale pieknie dzisiaj stwierdziłam że mój em to chyba nikogo nie pobije rano obudził nas sasiad juz2 dzień z rzedu od 7rano zapuszcza muza ale merlin menson na cała epe w dodatku w pokoju przy którego scianie stoi nasz łóżko wiec em sie wierci mruczy pod nosem i wyzywa że zabrałąm wieksza czesc kołdry i leży na podłodze a jemu zimno ciągnie ta posciel i bach poszła dziura dobre 40cm myślałam że go udusze moja ulubiona pościel i to z mocnego materiału oczywiscie jakiego to nie wiem a on sie zaczł smiac :) haha szkoda że dla mnie to nie było śmieszne bo ja na punkcie firan i poscieli mam hopla
wstaliśmy em pogłaskał brzunio i mówi tak" no Felek jak teraz stary pójdzie do lekarza Cie pooglądać to musisz wywalić sprzet i pokazać jak wygląda prawdziwy facet" ja oczywiscie w śmiech i mówie mu że zobaczenie jego miny jak sie okarze że to dziewczyna jest bezcenne już teraz jak sobie ją wyobraże a on z luzackim spokojem stwierdził że jak powie że to dziewusia to on jej powie że sie nie zna i mały ja wysmiał bo jej dupsko pokazał i ma sprawdzić jeszcze raz rozwalił mnie totalnie tymi głupotami za to ja niedosyc że spliłam mu ziemniaki na obiad to to co sie udało odratować było tak słone że nie dało sie przełknać zemsta choc nieplanowana jest słodka to za moja kołdre")
 
Malina odpoczywaj:tak:
Ale się najadłam, aż grzech i później się zdziwię ,źe tyle na plusie:confused:
Chciało mi się kwaśnej zupki i calutki talerz spoczął w brzusiu:sorry:
 
Czytam i czytam i nie moge nadazyc :)
Wzielam sie za sprzatanie Olafa pokoju i sama nie wiem, jak na tak malej przestrzeni mozna wpakowac tyle zabawek... Szukam mu nowej komody (lub 2) i chyba sie rzuce na ikee...


Co dzis macie na obiad????
 
reklama
Oj, pracusie! A ja jeszcze ze 4 godziny posiedzę. Na dodatek M. też dziś w pracy siedzi do nocy, żeby jutro móc się spóźnić i pójść ze mną na USG. Stwierdził, że zazdrosny by był, gdybym ja miała "widzenie" z młodym, a on nie :-) :-) No to się popoświęcamy dzisiaj i ponadganiamy robotę na jutro. Ale za to jutro :-D:yes::tak::-):happy2: widzimy Fasola!!!

Harsharani
, u nas dzisiaj leczo. Tak samo jak wczoraj. I jak jutro ;-) Ugotowało się M. w niedzielę jakoś hurtowo. Jak to dobrze, że ja leczo lubię.
 
Do góry