reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

hej

u mnie mdlosci +apetyt. Niezbyt ciekawe polaczenie bo zjadlabym z checia wiele rzeczy a jak juz probuje to okazuje sie ze nie dam rady. Jem czesto mimo nudnosci i jakos sie trzymam. Ze slodkosci- dzis pozwolilam sobie na monte..... oj i jest gorzej niz myslalam, zdycham od prawie 2ch godzin....to byl bardzo zly pomysl.
dziewczyny na mdlosci mozecie rowniez brac rennie (nie tylko na zgage). U mnie, standard, niewiele pomaga, ale moze wam to cos da?

a ja wole placki ziemniaczane na ostro.Z sosem grzybowym albo same, albo taki placek po wegiersku... Ale teraz to dopiero bym sie po nich czula paskudnie.
Moj tata lubi z cukrem,mi nie smakuja.


Ja znowu narzekam,ale przez te mdlosci czuje sie do niczego :sad:
chcialabym juz moc zjesc to na co mam ochote.W sumie kij z jedzeniem, bylebym sie nadawala do zycia,a nie przez caly dzien myslala,ze zaraz zwymiotuje ;/
Oj byle do piatego miesiaca :szok: wtedy powinno przejsc....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ssabrinaa- heheh no wiem okrutna jestem ze znecam sie nad kobietami w ciąży.............
Agnes- ty urlopowiczko nie szalej tak tylko odpoczywaj!!!!!!!!!!!!!!
86ruda- na ostro ze tak powiem to ja próbowałam u kolezanki nalesników alez sie nawcinałam no!!!!!!!

ja juz najedzona i czuje ze zaraz pekne!!!!!!!!
 
mam pytanko .... jeszcze niedawno czulam sie non stop zmeczona moglam spac 24h/24h a teraz nagle wszystko wrocilo do normy.... a czytalam ze takie spanie bedzie mnie trzymac do 12tyg ktos cos moze wiecej wie na ten temat??
 
hmm, ja co prawda jestem w pierwszej ciazy wiec nie za bardzo "znam sie na temacie", ale mam tak samo - od 3 tygodnia zasypialam na stojaco, a teraz jakos wrocilo wszystko do normy :) szczerze mowiac nie zastanawiam sie dlaczego, po prostu sie z tego ciesze..

Tych mdlosci, wymiotow, zachcianek to wam dziewczyny nie zazdroszcze.. moja ciaza jak na razie "maloobjawowa" :)

Ach! dzisiaj mialam rozmowe z moja szefowa na temat mojej pracy - powiedziala ze bede pracowac maksymalnie do konca pazdziernika a pozniej mam isc na L4 :)
 
kamilaedi moje spanie tym razem nie jest takie złe, ale z synkiem spałam w pracy na klawiaturze taka byłam zmęczona, ale to dlatego, że zrywałam się codziennie o 5 rano!
joanka ja też czekam do 3 sierpnia i tupię już nóżkami:-)
pabella to sobie jeszcze popracujesz, ale też zostanie ci czas na dopieszczenie, relax i odpoczynek
 
jak klikniesz u góry ustawienia, to na pasku po lewej stronie jest edytuj sygnaturę i tam wklejasz wybrany link suwaczka
 
reklama
Do góry