reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

bez tych przerw jest ciężko, z resztą sama zobaczysz, później coraz trudniej wysiedzieć dłuższy czas w jednej pozycji
 
reklama
Ja obecnie jestem na zasilku rehabilitacyjnym wiec tez nie pracuje i pewnie za szybko do pracy nie wroce bo jest to praca fizyczna. 3majcie kciuki, lece do ginka wlasnie na potwierdzenie ciazy....uuuu az sie boje.
 
o kurcze, już marzec 2011 :D zdrowia i pogody ducha Wam życzę :) nie przejmujcie się na wyrost ;)

mama marcówka 2010 z lutową córką ;)

p.s. ja tez zaraz na początku brałam antybiotyk... nie stresujcie się, będzie dobrze! :)
 
Faktycznie, powoli grono się będzie zamykać bo ja wyliczony termin wg kalkulatora mam na 31 marca, czyli zamknięcie piesiąca, na jednym nawet 2 kwietnia wyszło. Przez 5-6 tyg od zapłodnienia zarodek kozysta tylko z "własnych zapasów", łożysko nie funkcjonuje więc antybiotyk w pierwszych tygodniach ciąży absolutnie nie mógł zaszkodzić, ani wypite piwo. Inaczej każda kobieta od 14 d.c. nie mogłaby brac leków, pic alkoholu, itp bo a może jest lub będzie w ciąży. Więc nie martwcie się, bo to bardziej szkodzi niż ten antybiotyk. Zresztą mit o szkodliwości antybiotyków w ciąży jest ogromny. Tylko niektóre są naprawdę groźne dla płodu i nie są to antybiotyki tzw. pierwszego rzutu.
 
A ja mam plamienia i nie jest fajnie. To znaczy... w sobote juz dzidzie widzialam. Spedzilam nocke w szpitalu, zrobili mi badania i wszystko bylo ok.
No ale minela niedziela.. no i wczoraj znow plamienie (w sumie nic nie widzialam na bieliznie, ale czulam ze cos nie jest ok, no wiec wybadalam sobie...i krew).
Nie wiem juz co myslec.

W poprzedniej ciazy pracowalam do 8 miesiaca ciazy.
 
Ja tez juz mam pierwsza wizyte u lekarza za soba miała sie odbyc dopiero w piatek ale bylam juz wczoraj bardzo bolały mnie plecy tak jest od poczatku ciazy a dodatkowo pobolewał mnie brzuch ale jest wszystko ok widziałam bijace serduszko i lekarz przepisał mi luteine zobaczymy jak bedzie. nie wiem dlaczego te plecy mnie bola a dokładnie krzyża???czy ktoras tez tak ma??Pozdrawiam serdecznie i witam nowa kolezanke
 
reklama
Do góry