reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Ja tez juz mam pierwsza wizyte u lekarza za soba miała sie odbyc dopiero w piatek ale bylam juz wczoraj bardzo bolały mnie plecy tak jest od poczatku ciazy a dodatkowo pobolewał mnie brzuch ale jest wszystko ok widziałam bijace serduszko i lekarz przepisał mi luteine zobaczymy jak bedzie. nie wiem dlaczego te plecy mnie bola a dokładnie krzyża???czy ktoras tez tak ma??Pozdrawiam serdecznie i witam nowa kolezanke

mnie tez tak brzuch boli i krzyż czuje sie czasami jak bym rodzila bo twdy miałam krzyżowe ale podobno to normalne wiec staram sie duzo lezec jak moge i za długo nie siedziec lub nie nosic ciezkiego bo to tez kregosłp obciąża................... dbaj o was ............

a tak poza tym witam nowe marcóweczki!!!!!!!!!!!!!!!!!! i serdecznie gratuluje


u nas dzis znów leje i tak ma byc do konca tygodnia brrrrrrrrrrr juz mam dosc tej pogody normalnie;-))))))))

dzis a obiad zjadłam zupe ogórkową i zagryzłam marsem mój mąz o mało co Pawika nie trzepnoł hahaah no ale co ja za to moge a teraz czuje sie taka pełna jak bym miała zaraz eksplodowac po popcornie rzecz jasna......:happy:

ide wykompac moja dziecine i poloze sie na sekunde a z mezo z pracy wroci i na kolacje gadnijcie co robie???????????????

PLACKI ZIEMNIACZANE NA SLODKO Z BITA SMIETANA!!!!!!!

pewnie wiekszosc z was powie jak to placki na śłodko a jednak............spróbujcie sa pyszne!!!!!!!
 
reklama
jeju pinka ale zachcianki :-) ja ostatnio pochłaniam pierniki w czekoladzie. a palcki ziemniaczane??!! marzę o nich!
pojechałam z m do sklepu na zakupy i myślałam, że zejdę tam, niby klimatyzacja, ale tak mi się słabo zrobiło i kręciło w głowie, że szybko musiałam uciekać. kupiłam croissanty i będę zapiekać oj mniam mniammm:tak:
harsharani a co na te plamienia lekarz? kontaktowałaś się? więcej kochana odpoczywaj;-)
anka ja miewałam bóle krzyża, ale nie zwiastowało to niczego dobrego w moim przypadku, teraz ich nie mam
 
Witam, wpadłam się tylko przywitać, bo mimo urlopu czasu ciągle mam mało :szok:, byłam dzisiaj u lekarza.
Wczoraj miałam pierwszy raz w ciąży (oprócz mdłości) wymioty, mam nadzieje, ze to jednorazowo:baffled:, ale apetytu nie mam w ogóle :no:

Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluję :-)
 
Ale mam dzis cieżki dzień , nie dość ,że mnie ciągle mdli to jeszcze pobolewa brzuch. Człowiek zapomina jak to było, za pierwszym razem :-)
 
Witam was dziewczyny :-)
PINKA placuszki na słodko mniami smaka robisz nam :-D
witam wszystkie nowe marcóweczki :-) no i gratulacje :-D
Ja dzisiaj byłam w urzędzie pracy,eszystko pozałatwiane :-) nie jest zle odezwe się jutro :-D
 
reklama
Hej, pozdrowienia z Warszawy:-). Wczoraj umęczona podróżą z przygodami padłam jak mucha:tak::-D.Dziś odwiedziliśmy Zoo - młode zachwycone,jutro Okęcie:tak::-).
Wrócę do domciu w czwartek wieczorem to zdam relację bo na lapku niewygodnie mi się pisze:baffled::sorry2:.
 
Do góry