reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

ja pracuję i zamierzam jak najdłużej - dopóki dobre samopoczucie moje i fasolki pozwoli.
jestem księgową, a w tym zawodzie lepiej nie robić długich przerw.
na szczęście mogę liczyć na dobrą i wyrozumiałą szefową.
w razie czego mogę pracować w krótszym wymiarze czasu.
 
reklama
o tym antybiotyku, to też słyszałam takie informacje jak jua. dlatego nie przejmuj się kasienka, wszystko będzie dobrze

ja w tym momencie jestem na urlopie wychowawczym i mam to szczęście, że nie muszę chodzić do pracy. Z pierwszym dzieckiem pracowałam do 7 miesiąca, potem zrezygnowałam, bo było mi już bardzo ciężko, zmęczenie, środek lata i straszne upały
 
witajcie dziewczyny, jest nas coraz wiecej, super!


ja w poprzedniej ciazy pracowalam do 6 mc, potem powoli zaczynaly sie klopoty z brzuszkiem,wiec juz z pracy zrezygnowalam. A jesli nie ma przeciwskazan to wiele dziewczyn pracuje do konca 8 mc.Najlepiej oczywiscie jesli nie ma sie fizycznej pracy, wtedy mozna sobie pozwolic na to zeby pracowac dluzej.
Teraz siedzialam z synkiem w domu, z nastepnym planuje posiedziec rok i potem zaczac szukac pracy. Bo wiadomo, przy dluzszym siedzeniu w domu idzie zwariowac, i zdziczec :-D

Zawiozlam synusia do tescia na 2 godzinki.Pojda na spacer i Bartus sie troche wyszaleje ;-)
 
Ale nam się grono rozrasta! Gratulacje dla nowych marcówek :-)

Kasienka nie przejmuj się antybiotykiem, ja własnie biorę z powodu przeziębienia i jest dobrze, oczywiście im mniej tym lepiej, ale natura sama wie co dobre :)

Co do pracy, to też zamierzam jak najdłużej pracować, ale czekam z utęsknieniem na urlop, ktory znając życie wypadnie we wrześniu.
 
ja też pracuję - jestem projektantem konstrukcji inżynierskich i z tego względu muszę być na bieżąco i lepiej nie robić dłuższych przerw; będę starała się pracować jak najdłużej - póki dobre samopoczucie mi na to pozwoli :-) jedyne co mnie zastanawia to kodeks pracy i te maksymalnie 4h przed komputerem dziennie - ale zapytam o to ginka czy jeśli się dobrze czuję to czy nic się wg niego nie stanie jak będę przed kompem spędzać więcej czasu. a póki co mam w sierpniu 2tyg urlopu:-)
 
vetka i kasienka77 witam Was kochane.:-)
Chyba nasze grono będzie się powoli zamykać bo za parę dni pewnie będą startować kwietnióweczki :-D Ale ten czas s strasznie szybko leci.Nawet Nas jest sporo!:-)
kasienka77 nie przejmuj się antybiotykiem w tak wczesnej ciąży-ja w pierwszej ciąży brałam dość silne leki na zapalenie przydatków(prawego) a potem dowiedziałam się że jest ciąża-ale było zaskoczenie! :szok: a z córą wszystko jak najlepiej.
Dziewczyny coś mnie bierze na ogórki kiszone mniammmm!:-)
 
futrzakowa ja pracowałam przed komputerem 8 godzin dziennie i lekarz nie miał zastrzeżeń. mówił, że teraz są już takie dobre i bezpieczne kompy, że maleństwu nic nie będzie
 
ja też pracuję przy komputerze, tyle że 7 godzin (taki jest u mnie w firmie czas pracy na pełen etat) - mam nadzieję, że mi to nie zaszkodzi
 
reklama
futrzakowa ja pracowałam przed komputerem 8 godzin dziennie i lekarz nie miał zastrzeżeń. mówił, że teraz są już takie dobre i bezpieczne kompy, że maleństwu nic nie będzie

tak też mi się wydawało :-) bo wiele moich znajomych pracowało/pracuje przy kompie mimo ciąży ... więc nie może być z tym aż tak źle :-)

jedyne co wiem co jest wskazane to co 2h robić sobie 10-15min przerwy i rozruszać trochę kości :-)
 
Do góry