reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

shit! ja mam to samo , wszędzie czuje cebulę , aż mi niedobrze i jeszcze głowa mnie boli, to przez ten cholerny syrop z cebuli od wczoraj nie biorę, bo mnie po prostu odrzuca.. i jeszcze woń kiszonych ogórków ehmm
 
reklama
To ja się dopiszę do marcówek - dziś pokazały się 2 kreseczki, termin wg kalkulatore 31.03.2011 czyli zamknięcie miesiąca:)
Pozdrawiam wszystkie marcóweczki i na razie...nie mogę jeszcze uwierzyć
 
Jestem do 18 sierpnia w Niemczech na stażu naukowym, to moja druga ciąża więc pójde pewnie dopier po 18 sierpnia, chyba że cos zacznie się dziać. Na razie to 4 tc więc nie mam gdzie się jeszcze spiszyć. Chyba że naciagne męża na szybkie badanko u niego w szpitalu (jest lekarzem) to w nastepny wekend, bo wtedy będę w polsce
 
ja, gdybym wiedziała, jak to jest z tymi ciążami, pęcherzykami i zarodkami,
też bym się nie spieszyła - mniej stresów by było.
 
fakt, że za szybko nie ma co, bo wtedy są zmartwienia, ze nie ma echa zarodka, albo serce nie bije, zwłaszcza, że wiek ciąży jest ustalany na podstawie ostatniej miesiączki a umnie cykle od 24 do 32 dni czyli tydzień różnicy, co na tym etapie ciąży jest bardzo dużo
 
reklama
Do góry