reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Witam nowe Marcoweczki :)
Kiedys czytałam gdzies ze ginekolodzy dziela dzieci na ''karnawałowe '' i ''wakacyjne'' ,widac ze marcjanki wzieły sobie to do serca co zaowocuje wysypem dzidziulkow w marcu ;)
 
reklama
a bo trn czerwiec był taki upalny i wszytskie padałyśmy so wyrek od tego orzegrzania słoncem i dlatego takie efekty:)
 
Do wyrek, na podłogę, gdzie się dało ;-)

w truskawki... ;-)

Darenka, Nikusia - witam na pokładzie :-)


Dziewczyny mój mąż wyczytał ostatnio, że kobietom w ciąży kurczy się mózg o 4% :oo2: Zbeształam go rzecz jasna natychmiast, że takie bzdury mi tu wciska ale potem zadał mi zagadkę i zgłupiałam :confused2:

Zagadka brzmiała tak:
Trzech kumpli spotkało się w knajpie i zamówiło flaszeczke za 25zł. Złożyli sie po 10zł, kelner przyniósł flaszke i resztę 5zł. Nie wiedząc jak rozdzielic 5zł na 3, postanowił oddać im 3zł (kazdemu po 1zł) i sobie zostawił napiwek 2zł.
Ostatecznie każdy z kolegów dał 10zl a dostał reszty 1zł, tak więc każdy z nich zaplacił za tę flaszke po 9zł.
Było ich 3, wiec 3x9=27. Kelner zabrał 2zł. Co razem daje 27+2=29zł
A GDZIE JEST ZŁOTÓWKA?? :huh::huh:
Oj chwilkę mi zajęło zanim wyczaiłam... :sorry2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
No wpadłam tylko poczytać, bo się bałam, że rano znowu godzinę w robocie zawalę przez Was ;)
I jak tu nie odpisać ;)

Yyyyy krewtki wybacz Bosa nie moje klimaty ;) Mój małżu chętnie, ale ja jakoś nie.. Raz musiałam kurtuazyjnie ślimaka zjeść i miałam już potem po kolacji ;p
Dzięki za radę o nodze, chyba już kapkę lepiej, skręcać nadal jej nie mogę, ale już nie kuleję przy łażeniu ;)

Kasia, Cliford a jak mnie gardło zaczyna szczypać, to se pstrykam tantum verde.. Pomaga od razu! Może Wam też by pomogło :D

Harshka u nas fotelik maxi cosi kosztuje 500zł, a drugie tyle baza do auta, dopiero wtedy dziecko ma bezpieczeństwo 5/5, bez bazy 4/5..
Piękny ten wiersz..................

A co do facetów, to chyba jednak dla nich piłka stanowi ciekawszy temat niż dziecko ;) Tak mi się bynajmniej wydaje ;)

Vetka dzięki za cenne rady!!!!

Ruda nie pisz tu więcej takich tekstów, bo będziemy przeciekać ;))))

Witam też nowe pączuszki Darię i Ilonę :D
 
Ostatnia edycja:
Ja zrobiłam to ciacho jogurtowe, które mamy na kulinarnych, banalne do wykonania i PYCHAAAAAAAAAAAAA! polecam:) zamiast śliwek dałam truskawki i lubię kokos, to dosypałam do ciasta.
jabłecznik? poziomki też dawaj!;)

ja na kolacyjkę wymarzyłam i zrobiłam sobie naleśniczkiiii;) mniam mniam
 
reklama
Jak tylko się upiecze:))
Mnie właśnie dopadły potworne mdłości jak bym miała bełta jakiegoś w żołądku:/
Jutro na 15 ide na wizyte i usg
 
Do góry