reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

czesc dziewczyny!
klawiatura mi zle dziala, bo moj synek wczoraj postanowil posolic mojego laptopa i mialam gore soli wydobywajaca sie z kazdego miejsca w laptopie wlasnie.

Poziomki, zanim zapomne! weszlam sobie ostatnio na forum mojego najulubienszego serialu na swiecie (greys anatomy) i tam jest ktos o takim samym nicku. Rozumiem, ze Poziomek jest duzo na swiecie, ale pomyslalam, ze sie zapytam, bo moze to jednak ty :-)

agatatje, przekichane z migrena. Ja nie miewam na szczescie, tylko od czasu do czasu mnie glowa rozboli,ale wtey na calego i Olo tez siedzi przed tv wtedy i wpierdziela co chce.

Nie no, Szafirek i Clifford to tu cicha wojne na posty tocza chyba :-)

Pewnie sprzątacie swoje domki...ale Wam zazdroszczę:(
Nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz w moim przypadku, Milutku...
U mnie zawsze oczy chca, ale reszta nie za bardzo... I jesli mam byc szczera to ja codziennie sprzatam po tym jak Olo idzie spac... ale prawde mowiac to marzy mi sie moja mama tutaj momentami, zeby ogarnela takie smieszne rzeczy typu listwy,grzejniki...okna...

Jutro musze kupic sliwki i zrobie takie ciasto tez...teraz juz nie ma wyjscia :-D

a w ogole to mam glupi dzien, bo nic nie musze zrobic, nie musze nigdzie isc...i dla mnie to tak bez celu....
 
reklama
witam sobotnio!

Milutek, trzymajcie się! leż kochana, rośnij, oby tylko przestało boleć - wiem, jak to męczy, w pierwszej ciąży to przechodziłam. ściskam cieplutko!

hehe, ja się skuszę, na ciasto zawsze :) w zamian mogę poczęstować jogurtowym z brzoskwiniami, jeszcze cieplutki. No i serniczek i tort mi został z imprezki urodzinowej córy :) także chętne też zapraszam :) kawę też żrobię, żeby nie było tak na 'sucho' :)

domki posprzątane... tia... z rana (czyt.8,15) wpadła do nas moja mamusia (która była już po zakupach!!??!!) i oczywiście nie omieszkała napomknąć, że jeszcze nie ogarnęłam... a ja dopiero co łóżka zdążyłam złożyć i zmyć naczynia po śniadaniu... kochana kobieta zawsze potrafi podnieść na duchu...
 
Witam weekendowo:)
Hasharani chyba Cię uściskam, wykrakałaś pozytywnie. Wynik 89 mg/dl, więc w normie. Strasznie się cieszę :):):)
Zrobiłam też morfologię, a co ;) tak za jednym zamachem - 11,8, więc ok, ale HCT 32,8, a od 36 jest norma. Pewnie trochę żelaza by się przydało bo ostatnio oprócz przeziębienia czuję się tak ogólnie słabo i ciągle mi zimno. W poniedziałek pójdę z wynikami do pediatry.
Anka_24 bądz dobrej myśli, może to niewielkie odchylenie od normy. Dzidziuś się dopiero rozwija. Trzymam kciuki za następne USG, będzie dobrze - zobaczysz!!!
Poziomki współczuję snu-horroru. Niedawno też miałam podobny. Krew żywcem ze mnie ciekła. Najgorsze, że nie można o tym tak szybko zapomniec.
Co do bólu głowy to parę razy też miałam, ale to chyba pryszcz w porównaniu z bólami niektórych dziewczyn.
Milutek dopiero zauważyłam, że Ty będzisz miała dwójeczkę - SUPER, ale pewnie i podwójny stres. Dobrze, że plamienia ustają i wiem, że leżenie może wykończyc. Ja leżałam krótko a już miałam dosyc. Jestem bardzo energiczna i długo nie usiedzę w jednym miejscu ;)
Cliford życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Kupiłam sobie w aptece syrop dla kobiet w ciąży *spam* - polecam!
 
Witam weekendowo:)
Hasharani chyba Cię uściskam, wykrakałaś pozytywnie. Wynik 89 mg/dl, więc w normie. Strasznie się cieszę :):):)
Zrobiłam też morfologię, a co ;) tak za jednym zamachem - 11,8, więc ok, ale HCT 32,8, a od 36 jest norma. Pewnie trochę żelaza by się przydało bo ostatnio oprócz przeziębienia czuję się tak ogólnie słabo i ciągle mi zimno. W poniedziałek pójdę z wynikami do pediatry.
Anka_24 bądz dobrej myśli, może to niewielkie odchylenie od normy. Dzidziuś się dopiero rozwija. Trzymam kciuki za następne USG, będzie dobrze - zobaczysz!!!
Poziomki współczuję snu-horroru. Niedawno też miałam podobny. Krew żywcem ze mnie ciekła. Najgorsze, że nie można o tym tak szybko zapomniec.
Co do bólu głowy to parę razy też miałam, ale to chyba pryszcz w porównaniu z bólami niektórych dziewczyn.
Milutek dopiero zauważyłam, że Ty będzisz miała dwójeczkę - SUPER, ale pewnie i podwójny stres. Dobrze, że plamienia ustają i wiem, że leżenie może wykończyc. Ja leżałam krótko a już miałam dosyc. Jestem bardzo energiczna i długo nie usiedzę w jednym miejscu ;)
Cliford życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Kupiłam sobie w aptece syrop dla kobiet w ciąży *spam* - polecam!


Bardzo sie ciesze. tak czulam, ze bedzie dobrze, tym bardziej, ze wspomnialas o problemach :)

Alis, czy ja moge prosic o przepis na ciasto jogurtowe? Bo ja uwielbiam takie ciasta i szukam przepisu idealnego...

Jestem wsciekla sama na siebie. Zachcialo mi sie skrzydelek na ryzu...i poszlam poszukac przepisu na jakas strone...a tam.. Watrobka drobiowa z ziemniaczkami i surowka z kapustki. Na zdjeciu.. No jak mi sie tego teraz chce.... Ale nie kupie tutaj watrobki bo sie zwyczajnie boje... no i nie mozna niby jesc...
 
Harash niestety to nie ja:))


Aneta Przepis jest prosty ciasto jogurtowe(gotowiec) albo jakikolwiek najprostszy przepis na ciasto do tego śliwki i suuuuper wyżera
 
Cześć dziewczyny.
Muszę się pochwalić - kupiłam sobie 2 pary spodni ciążowych:happy: W końcu... Są mega wygodne i za 2 pary zapłaciłam tylko 150zł:szok: Mają teraz zniżkę na jeansy:tak:
Pozdrawiam
Lecę coś szykować, bo niedługo znajomi wpadną, a tak mi się nie chce:-(
 
hej ja chodz bardzo mało pisze cały czas sledze forum.Niestety dzis na wizycie dowiedziałam sie ze moj skarbek ma za duza przeziernosc karku we wtorek badania prenatalne i zobaczymy co tam wyjdzie.Mam dosc rok temu starciłam synka przez niewydolnosc szyjki w 22tc a teraz to.No cóż tylko ja moge miec takie "szczescie"pozdrawiam

Aniu mój szkrabek też ma za dużą przezierność ale wierzę że wszystko będzie dobrze! Ty też musisz!
 
Szkoda, ze nie ty Poziomki.

Dziewczyny dostalam na maila 20% znizki na ciuchy w orsay, ale ani moja mama,ani siostra nie lubia tej marki wiec jakby ktos chcial to moge podeslac :)
Ladna pogoda jest..siedzimy na ogrodzie...Olo sie zabawil.. a mi sie tak nudzi, ze wlasnie zaplanowalam co bede jesc przez caly tydzien (w sensie obiadowo)...
 
reklama
Do góry