reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam Misiaki!
widzę, że wszystkie się weekendują i dobrze, ja też spadam szaleć ze swoimi misiakami;)
u nas nocka średnia, bo synek jednak odreagowuje pobyt w przedszkolu i rozłąkę, płakał co chwilę w nocy:/ ale za to poranek z m był fajowy seksikowy:):):):)
teraz po śniadaniu lecimy na miasto na spacerek, zakupy,do ikei rozpatrzyć się w sytuacji. miłego dzionka!
i co wspaniałe, czuję się wyśmienicie!!!!! tfuuuu nie zapeszam
 
reklama
i ja sie witam ze sniadankiem.
Juz czulam sie troche lepiej,ale cos dzis czuje ze znow mnie mdlosci lapia :baffled:
weny do pisania brak, nadrobie nastepnym razem :)
 
Witam się sobotnio:))

Vetka a ile ma Twój maluch??

Aneta u mnie podobnie tylko na razie nie pada

Scarletka Najwyższa pora na lepsze samopoczucie

Ania kochana trzymaj się i moze badanie gdzie indziej zrób żeby potwierdzić

Częstuje ciastem ze śliwkami ma któraś chęć???
 
Hej dziewczyny:) Pewnie sprzątacie swoje domki...ale Wam zazdroszczę:(. Ja oczywiście zalegam na łóżku dobrze że mama z mężem posprzątali wczoraj dom bo by mnie tu na tym łóżku dzisiaj nosiło...a nie wolno mi chodzić...plamic prawie przestałam:). Za to strasznie boli mnie brzuch- uczucie jakby mega silny ból podczas okresu- macica się kosmicznie rozciąga..zaczynam się do tego bólu już pomału przyzwyczajać, wtedy wiem ze dzieciątka cały czas rosną i brykają:)
 
Jejku wy tu w dzień normalnie eseje piszecie poczytałam tak troche po łepkach ale +- wiem co u której sie dzieje Pozdrawiam was cieplutko i miłego dzionka zycze:)
 
cia 001.jpgW realu wygląda o wiele lepiej:)) i jest pyszne

Vetka facet jest duży i przyzwyczajony do bycia jedynakiem,to taki troche szoczek dla niego i jeszcze nieraz będzie miał wątpliwości


Milutek odpoczywaj kochana i dbaj o was!! Wszystko będzie dobrze:)))


 
pozdrawiam, melduje ze oby oby, ale po ciepłych okładach, moczeniu stóp, gorących prysznicach i drzemkach i sexie w wielkim mieście w odcinkach..........ból głowy rozpoczęty w czwartek, powoli przechodzi.
rano robiąc śniadanie prawie zemdlałam, bo już mi było słabo i niedobrze i brzuch zaczynał boleć od tego i ręce się trzęsły............

pozdrawiam wszystkie panie migrenowe i życzę, żeby żadnej żadna się nie przytrafiła, bo szczególnie jak nie wolno brać żadnych tabsów mocnych to jest M A S A K R A.........
a z czterolatkiem w domu ciężko o relaks ;) chociaż pozwoliłam mu oglądać baje i jeść cukierki pół dnia ;)
 
reklama
Do góry