reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Pewnie nie pierwsza się pytam, ale staram się wkleic suwaczek, no i tak: zaznaczam, kopiuję, wklejam w moim profilu i co potem? pod spodem mam 'dodaj wpis' i 'zaawansowane.....' co przycisnąc? Jeszcze lewa jestem pod tym względem ;)
 
reklama
Mmmmmmmm słodkości ;) Dzieciaki potrafią rozbrajać, dobrze wiedzą jak nam sprawić przyjemność ;)
Ola dobry pomysł z tym pieprzem ;) Jak mi będzie coś podgryzał, to go poczęstuję, ale mam nadzieję, że nagle nie zmieni się w potwora..

Ja zmykam spać, cały dzień przed kompem z małymi przerwami to chyba inaf :p
Spokojnej nocy mamuńki :*
 
Harsharani wynik robiłam w środę i dziś, ale nie musiałam bo to nie było skierowanie. Z racji tego, że mam malutkie kamyczki na nerkach, które póki co nie dają specjalnych objawów ( i dzięki Bogu!!!) postanowiłam sama skontrolowac mocz. Moja doktor pierwszego kontaktu powiedziała, że ten wynik nie jest zły i nie musi niczego oznaczac. Tylko ze mnie straszna panikara jest i już zdążyłam poszperac po internecie i tylko się nastresowac. Kilkanaście minut temu dzwoniłam do laboratorium i jutro można przyjśc do szpitala i za 2,50 zrobic sobie badanie cukru, morfologie itp. Babka bardzo miła i sama stwierdziła, że tak może byc z tym wynikiem, ale ja dla świtego spokoju podjade. Bardzo się boję już teraz. Z racji tych nerek dużo pije, ale ostatnie kilka dni mniej, jestem zabiegana ( mam dwójkę dzieciaczków), nie wysypiam się i nie mam specjalnego apetytu odkąd jestem w ciąży, ale waga drastycznie nie spadła. Do tego jestem przeziębiona, ale nie wiem czy to może miec wpływ.
Fusia a ile tego cukru było, pamiętasz może?...i jak to się u Ciebie potoczyło do końca ciąży, cukier się jeszcze pojawiał w moczu, a np.z krwi coś wyszło?

Dziękuję za odpowiedzi :)

Co do mnie to jestem z okolic Koszalina, mam 31 lat, póki co jestem z dziecmi w domku a planowałam iśc na jesieni do pracy i robiłam prawko - niestety musi zaczekac. Około 10 tyg. zdążyłam miec lekko brązowe plamienie, odwiedzic szpital, na szczęście nic się nie działo. Lekarz mówił, że do 15 tyg. może tak byc. To tyle narazie :)

Tak! I przeziebienie, i zmeczenie, o kamieniach nie wspominajac! To juz sie rozwiazala zagadka :-) Skoro masz je, to mocz moze czasami byc w zastoju i w taki oto sposob powodowac obecnosc cial ketonowych...
Ja odwiedzam nefrologa w ciazy srednio 2 razy na miesiac. Nie mam kamieni, ale mam za to bardzo slaba nerke (odkad skonczylam 2 lata miewam silne zapalenia i mam stwierdzone 'juz' czyli po ponad 22 latach przewlekle zapalenie ) i wlasnie w grudniu zeszlego roku lekarze w PL nie chcieli mi najpierw uwierzyc, ze mnie nerki bola bo uwaga! Moglam stac prosto (slowa lekarki)...Dostalam slaby antybiotyk...a tak szybko postepowalo zapalenie...ze w koncu po jednym dniu wyladowalam na pogotowiu..i wozili mnie w wielkim sniegu na sygnale z jednego szpitala do drugiego... Kiedy w koncu zrobili mi wyniki nie mogli uwierzyc, bo podobno byly tak zle, ze cudem bylo moje komunikowanie sie z innymi.
Skonczylo sie na bardzo paskudnym zatruciu, dializach (przy tym cewnik na zywca mi wtykali kolo obojczyka!) I w ogole spedzilam duzo czasu w szpitalu. Wyniki nie chcialy mi sie za cholere poprawic i jak na poczatku grudnia trafilam to mialam zostac na swieta,ale juz ublagalam i mnie wypuscili.
Tutaj juz (Anglia) dowiedzialam, ze wlasnie ostatnie przeboje oslabily mi nerki (szczegolnie lewa) na tyle, ze bedzie tylko gorzej i gorzej...
To sie rozpisalam...
Ale jesli masz pytanie dotyczace wynikow albo badan to chetnie odpowiem :-)
 
Cześć Pączuszki:))))

Przepraszam że wczoraj z Wami nie popisałam ale rozbolał mnie brzuch i musiałam się położyć:/
Całą noc śniło mi się że plamie-KOSZMARRR więc się nie wyspałam,i za kązdym razem w wc gapie się na gacie czy nic się nie stało:((
Mało tego do 14 chodziłam głodna bo nie miałam śledzi(po kaszubsku) i nic innego nie byłam w stanie wmusić:((

Widze że Was ciągle przybywa!!
 
Hej!

PEWNIE MNIE ZABIJECIE,ALE POSTARAM SIE POBIC CLIFORD :-D
PRZECZYTALAM OSTATNIE 65 STRON!!!!!!!!!! I JESTEM JUZ NA BIEZACO :-D

Szafirek ja tez jeszcze w pierwszym tkwie.Jesli chodzi o mdlosci to czasem mam a jesli chodzi o wymioty to rano jeden pawik obowiazkowo chocby nawet nie bylo czym.Dobrze ze troche lepiej sie czujesz oby tak dalej.
no u mnie poza zatruciem nie bylo zadnego pawika,chyba jestem stworzona do rodzenia dzieci (ciekawe czy bede dalej tak twierdzic po porodzie :-D:-D:-D)

szafirku dobrze, że u ciebie już lepiej i dałaś radę, zuch dziewczynka:) mnie ogólnie męczy albo biegunka albo wymioty i tak mam w kółko, nigdy z rana nie wiem co pierwsze mnie dopadnie:/ brzuszkiem się nie martw, mojego też po tych sensacjach wcięło;)

od środy mój maluszek idzie do przedszkola, a ja już to strasznie przeżywam:/
przytulam,mam nadzieje,ze niedlugo ci przejdzie.A co do synka,tak sie martwilas,a teraz musisz go sila wyciacac z przedszkola,hahaha :-)

Szafirku, fajnie sie twoje posty czyta, bo zawsze sa taaaaaaaaakie dlugie :-) Miejmy nadzieje, ze teraz juz bedzie wszystko ok...i ze bedzie bardziej...tresciwie:cool2:
Hash,ten dedykuje specjalnie dla ciebie ;-):-D

W przyszły poniedziałek i wtorek będą nam wymieniać rury kanalizacyjne od 7 rano do 18 i oczywiście tylko ja mam czas, żeby z nimi siedzieć w mieszkaniu. Zastanawia mnie tylko jedno. Gdzie ja będę siusiać co 5min? :baffled:
jak tam wiaderko juz naszykowane??;-)

A właśnie dziewczyny macie może jakiś dobry i sprawdzony krem na rozsępy :) ? Bo wprawdzie jeszcze ich nie mam, ale chciałabym już zacząć używać na zaś bo z tego co wiem, to niby tak trzeba :)
slyszalam,ze mustela jest the best i chyba ja sobie zamowie.

haha:-D wygląd tygrysa mnienie przeraża:-D boję sie bardziej o porównania do hipopotama czy słonia :-D
to ja chyba bede mutantem,bo nie wyobrazam sobie zwierzecia podobnego zarowno do tygrysa jak i do hipopotama :-D

malina ....nic mi nie wspominaj o pracy ... ja mam tyyyle że NHGSUDT&^DS$%^SDFS ... na bank mi nie dają luzów z powodu mojego stanu:-)

kobietki pracujące
- czy wasi ginkowie mówili wam kiedy chcą was wysłać na L4? bo mój powiedział że od 30tygodnia widzi każdą ciężarną na zwolnieniu by ten czas poświęcić na siebie, na relaksacje i by skupić się tylko na własnych potrzebach... a jak u was?
u mnie TYM BARDZIEJ z powodu ciazy nie bedzie luzow.moja ginka sie mnie zapytala wprost,czy chce juz zwolnienie :-) ale mysle,ze tak od ok.30 tyg to juz bede przerzucac brzuchol z jednego boczku na drugi przed tv :-)

Cześć Kochane!!
Wpadam tylko na chwilke bo jestem cały czas w biegu a zaraz jeszcze do Wawy jade:/
Powtórzyłam dziś teściora(popołudniu)
GRATULACJE!!!!! chyba tylko ja nie zdazylam ci jeszcze ich zlozyc :nerd: ale fajnie,ze ci sie tak szybko udalo :-)

Znów plamie :( byłam w niedziele w szpitalu, lekarka mnie obejrzała, zrobiła USG i powiedziała że wszystko wporzadku i że to przez sex, bo sperma zawiera prostaglandyny rozwierające szyjkę macicy (mimo że nie kochałam sie od 3 dni) Martwie się bo to już 14 tydzień :(( Czy któraś z was słyszała podobne opinie od lekarza?? dajcie znać bo mierwam ze strachu....W dodatku nie moge iść na zwolnienie w pracy...lipa ale nie pytajcie czemu...koniec miesiąca...
rzeczywiscie w nasieniu sa prostaglandyny,ktore powoduja zmiekczenie szyjki macicy,ale jesli ciaza przebiega zupelnie prawidlowo,to nic nie powinno sie dziac.Moze masz jakiegos malego krwiaczka i dlatego sex powoduje plamienia.jesli gin zupelnie nie zakaze sexu,to mozna sie kochac w gumie.

aaaa...bym zapomniała...zmartwiło mnie to że w II trymestrze rozkojarzenie i zmęczenie wcale niemusi przejść a wręcz przeciwnie - może się nasilić... KLOPS!
o boze :szok: ja jestem non stop zmeczona,a tak jestem rozkojarzona,ze zachowuje sie czasami jak pusta blondyna (nie obrazajac oczywiscie blondynek).Czasami mi jest wstyd,ze takie glupoty robie.Musze sie mocno koncentrowac za kolkiem,zeby zadnej stluczki nie spowodowac :baffled: myslalam,ze mi to niedlugo przejdzie :baffled:

Cześć dziewczyny
nagle wczoraj przestaly mnie boleć piersi stały sie miekkie i normalne, bardzo się przestraszylam nie na żarty.Nie wiem co o tym mysleć:szok:
Boje się ,że jest coś nie tak nie chcę się wkręcać ,ale to samo jakoś tak wychodzi...
ja pewnie tez bym tak zareagowala.Za to moj m nie moze sie doczekac,kiedy to nastapi,bo wg niego sa teraz mega apetyczne,a tu pomietosic nie mozna :-D

Czytam i czytam i widze ze nie tylko ja mam od rana taki skopany humor noralnie co sms to lepsze wiadomości jak komus dzisiaj nie przywale to bedzie cud
co do moich butów to niestety ani potwierdzenia zakupu nie dostałam ani potwierdzenia od reklamacji h** by spalił to wszystko niech mu mysze zeżrą cały ten zasrany zakład i jego razem znim
haha,tez w myslach naslalam myszy na babe w przychodni,ktora nie chciala mnie przepuscic w przychodni jak pojechalam z tym zatruciem:-D

AAAAAAAA!!!

Jaka ja jestem wściekła! Mąż miał dzisiaj kończyć pracę w Warszawie i jutro zacząć w Lublinie a tu mu dzisiaj szef mówi że go nie puści bo jest mu potrzebny i że jednak nie zgadza się na ugodę stron i chce go w Warszawie do końca okresu wypowiedzenia czyli jeszcze dwa tygodnie a nowy pracodawca mówi że musi zacząć pracę do końca tygodnia! A najgorsze z tego wszystkiego że wyprowadził się dzisiaj rano z mieszkania i zdał klucze wynajmującemu! Katastrofa! Nie wiem po co mu ten szef kłody pod nogi kładzie??? Niech go zjedzą myszy tak jak szewca!!! Albo jakieś wielkie tłuste nutrie!!!
oj widze,ze bedzie w Polsce plaga mysz :-D dzis widze humorek znacznie lepszy.tez bym sie tak cieszyla,jakbym moje malenstwo poogladala.A usg mam dopiero za 2 tyg.:baffled:

Futrzakowa jak chcesz współlokatora to ja Ci chętnie oddam swojego:) Za tydzień wraca z Hiszpanii i chetnie bym Ci go pożyczyła hehe Wysok 194cm, brunet o niebieskich oczach, umięśniony i pewnie nieżle opalony;) to jak reflektujesz?
Ewus,co to za rozpuste siejesz?????:angry: mezatce faceta proponujesz? oj,bo przeloze przez kolano!ktos tu musi dbac o porzadek i dobre imie marcoweczek :-D:-D:-D

Ewi82 sukienkę mam taką hm nie wiem tylko czy mogę wkleić tu linka ? bo kiedyś zostałam skrzyczana :) http://anusia.u.re.pl/blog/czytaj/1943.html.
sukienka sliczna :-) a stres juz jest???

Mi w ciazy urosly stopy z 36,5 do 39...ale to w poprzedniej...i w lato.
OMG!!! :szok::szok::szok: to ja niedlugo bede mogla podbierac buty mezowi :-D teraz mam 39/40 ze wskazaniem na 40,to co bedzie pozniej???????:szok::szok::szok:

Umieram!!! Zaliczyłam pierwszego pawia od miesiąca!!! I to po czym? Po romantycznej kolacji przy świecach z mężem:( A w drugim trymestrze miało być lepiej!!! Idę spać bo mi nie dobrze strasznie...
Dobranoc Dziewczynki...
hahaha,moze te swiece zaszkodzily ;-):-D

szok, ja już dzisiaj na chodzie:/ no jak nie pawik to sraczka, dzisiaj sraczka. Nie mogę spać już od 5, bo się nie mogłam zdecydować, na to czy na tamto:(
bo kobiety sa ogolnie niezdecydowane,a w ciazy to juz tymbardziej! :-D

I mam pytanko... czy chodzicie juz do Gina z Mezulkami ?? I Badanie Usg po brzuszku jest mniej wiecej w 4tym m-cu ??
moj m zawsze ze mna chodzi na usg,nawet na te dowcipne tez.Byl ze mna na 1 usg,gdzie nasza dzidzia miala 1,8mm!!!!!!! teraz bede miala usg w 12t5d i bedzie juz przez brzuch.juz sie nie moge doczekac!!!


pewnie 3d/4d to koło 22 tygodnia polecają, a w 24/26 podobno jest najładniejsza buźka :-)

a ja jeszcze sobie pomyślę na spokojnie nad tym usg:-D hyhy:-)
moja ginka powiedziala,ze zrobi nam w 13tc tez 3d/4d,wiec zobacze,czy warto i opisze wrazenia :-)

e
Dziewczyny!
AAaaaaaaaaaaaaaaa!
Tesciowie i siostra K. 'juz' wiedza o ciazy.
Mama K. miala od nas 3 kartki. Pierwsza normalna urodzinowa od nas, druga od Olafa, a trzecia, taka mniejsza... Miala na przodzie usg i w ogole...Odbajerzona. No nic.
Rano Olo je sniadanie ze mna...a tu wchodzi tesciowa z wielkim '?' na twarzy...i do mnie 'Really?!' no to ja z tego wszystkiego sie zaczelam trzasc... No i ani slowa nie umialam powiedziec tylko glowa pokiwalam.. Ona w ogole wielki banan na twarzy, baaaaaaardzo szczesliwa...
Tesc cos w garazu robil..Poszla do niego... I w smiech.
Bo na kartce napisalismy
'Dear Grandma,
Happy Brithday! Hope You're not too shocked to see me today. Have a nice day!
[PODPIS] ?

P.S. See You in march!'
super sposob na przekazanie nowiny!!! No i ciesze sie,ze tak cieplo przyjeli te wiadomosc,a szegolnie szwagierka :-)
 
C.D.

Witam "dojrzałe" i nowe marcóweczki
SZOKUJĄCA HISTORIA, PANIE O SŁABYCH NERWACH NIE POWINNY TEGO CZYTAĆ!
Ja dziś niestety przyszłam się pożalić, wczoraj przeżyłam coś okropnego.
Zjadłam z rodzinką pyszną kolację, spaghetti z pomidorami i szpinakiem, no i poczułam, że mnie strasznie wzdęło, to poszłam do kibelka. Zrzuciłam uradowana balaścik, bo mam zatwardzenia w ciąży... i się zaczęło... I to wszystko na raz!
Zaczęłam mieć drgawki, całe ciało zaczęło mnie mrowić, włosy stanęły dęba, zrobiłam się czerwona jak raczek, łącznie z oczami, było mi jednocześnie zimno i gorąco, ciśnienie mi tak skoczyło, że zaczęło mi rozrywać moją i tak już obolałą głowę, do tego straszne bulgotanie w brzuchu i ból, skurcze, a najgorsza była pikawa! Serce zaczęło mi bić tak szybko i mocno, że poczułam się jak bomba zegarowa...
kochana,wiem o czym piszesz!! AZ ZA DOKLDANIE!! :baffled:mialam takie zatrucie przez tydzien,wyladowalam w szpitalu pod krolowka.Trzymaj sie cieplutko,zdrowka zycze.W razie czego mozna brac smecte,trzeba brac probiotyki np.lacidofil i uzupelniac elektorlity np.orsalit

Malinaa co do tych rat 0%, to jest to tak, że niby raty są 0%, ale jest do nich doliczane ubezpieczenie kredytu, czyli jakieś dodatkowe 20% wartości kupowanego przedmiotu wliczone w raty..
Malina,raty 0%,to raty 0% i tyle!!!! Fakt,jest tak,ze czesto doliczaja ubezpieczenie,ale jesli przy podpisywaniu umowy zaznaczysz,ze zyczysz sobie BEZ ubezpieczenia,to tak ci policza i nie zaplacisz wiecej nawet o zlotowke! ja to przerabialam przy jakims zakupie na raty,a podpowiedziala nam kolezanka z banku,ze mozna zrezygnowac z tego ubezp.

oj jak kupicie aparat to na pewno nadrobicie a jak już będzie dzidzia... to pozamiatane...dysk na komputerze okaże się za mały hihi
moj m sie wlasnie szykuje na kupno aparatu ze wzgledu na dzidzie:-)
Oto mój Fred, który nudzi się ze mną okrutnie i nie może znaleźć pozycji do spania:
no do wstydliwych to on nie nalezy!!!! wywalil wszystko na wierzch i czeka na fote:-D:-D:-D
No to miłego prasowania kochane dziewczynki
ufffff dobrze, że ja nie muszę, bo ja w ogóle nie prasuję nic poza koszulami m
no ja mam sterte prasowania,ktorej nawet nie chcialo mi sie zdjac z 2 suszarek:baffled:

auaaaaaaaaa, głowa boli, chce masaż i jakieś chamskie tabletki
  • :-D
migrenowe!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAA
chyba za dużo przeżyć wczoraj mialam i zasnęłam z Olafem, a obudziłam się z bólem głowy :(
nie mogę myśleć.
wspolczuje!!!!wiem,co to migrena.Cholerstwo utruje zycie!:-(

Małż miał co do mnie zupełnie inne plany i nie obejmowały one komputera. Ale obejmowały za to łóżko . I może M. to nie forum, ale też było baaardzo przyjemnie. Starłam kolano. Nawet nie pytajcie, jak mi się to udało, bo nie wiem.
hahahaha,ty moze powinnas do przytulanek zakladac nakolanniki,hahaha.Co m cie po podlodze ciagal???:-D:-D:-D


Ola...fajnie ,że lecisz dziś na zakupki też bym chciała coś już kupić maleństwu,ale jak tylko wspomnę to wszyscy na mnie krzyczą...grrr...miłego dzionka!!!
mam dokladnie tak samo!!!
wczoraj wyczailam w h&m takie jeansowe body/ogrodniczki,to moj m stwierdzil,ze jak kupie,to sie na mnie obrazi,bo sa "dziewczynskie",a nie wiadomo,co siedzi w brzuszku.ja tam uwazam,ze byly bezplciowe,bo do jakies czerwonej czy granatowej bluzeczki wygladalyby super dla chlopca,a z np.rozowa bluzeczka dla dziewczynki.I tak je kupie,najwyzej sie na mnie obrazi:sorry2:

Olu jak ja ciebie rozumiem. Ostatnio się wsciekałam, jak K po 5 dniowyej delagcji miał wrócić koło 21, a był dopiero o 4 nad ranem. grrrrrrr! myslałam że zamorduję. niby wiem, że to nie jego wina, ale na kimś musiałam się wyżyć!
z moim tak jest zawsze,ze cos mu wypada juz nawet przestalo mnie to wkurzac....ehhhhhhhhhhhh


Hej dziewczyny:)
byłam dziś na USG, myślałam, że zrobią podstawowe genetyczne do 14 tyg. A tu nic.... Co prawda nie mam badań określających wade Downa itp... ale i tak jestem szczęśliwa.

Okazało się, że to już 15 tyg +6 dni.. co za tym idzie..nie rodze w marcu:((((( już nie będę polegała na dr ***, ex ginekologowi. Tak się pomylić??!!!!!
.
popieram,to co dziewczyny pisaly.termin wg usg ustala sie na poczatku ciazy,bo dzieci pozniej roznie rosna.Co do usg genetycznego,to piszesz,ze nie mialas,a tam na 1wszej focie masz zaznaczona dlugosc kosci nosowej.jesli masz jeszcze jakas fote z gruboscia faldy karkowej,to to jest wszystko!na tym wlasnie polega usg genetyczne.

moje kochane

wpadam tylko na chwilke wlasnie wcinam FLACZKI mniam mniam i zaraz mykam z córcia na plaze troszke fotek porobic co sie odstresuje
na plaze???jak to????? ja tez chce!!!!!!!!!:wściekła/y:


witam wszystkie nowe marcoweczki.OMG ile nas tu juz jest :szok::szok::szok: przeciez mi nocy nie starczy do czytania ;-)


a ja po tym zatruciu ostro nadrabiam z jedzeniem!masakra!
wczoraj zjadlam 3 obiady!!! leczo z bulka,nalesnik i na koniec pyzy z miesem,a dzis po kolacji chcialam sobie zrobic goracy kubek,ale zeby m nie widzial,bo wiedzialam,ze bedzie gadanie o tym,czym zywie nasze dzieciatko,wiec chcialam sie wyrobic zanim wroci z pracy i zdazylam tylko zalac i wrocil oczywiscie nasluchalam sie,ale kubka nie dalam spobie wyrwac z rak a teraz zajadam zupke chipsami.Ale bede wielorybem

buziaki dla was
i zycze milej soboty,bo mnie nie bedzie (jade do mamusi i na imieninki do rodziny)
 
Ostatnia edycja:
Melduję się wieczornie i tradycyjnie zmykam - sami z M w domu:szok::-p;-):-D:-D, młode wywiezione a jutro raniutko szkoła:nerd:. Wezmę do niej lapka to popiszę z Wami jak wykład nudny będzie:tak::-).
Spotkałam sąsiadkę (w moim wieku, starsze dzieci mamy z tego samego miesiąca) i dowiedziałam się że w 4-tym m-cu straciła swoje maleństwo:-:)-( - 2 tygodnie temu. Lekarz na ostatniej wizycie pomierzył dziecko ale nie zobaczył że z serduszkiem są kłopoty:no::-:)-(. Dlaczego?????????????:-:)-:)-(
 

Całą noc śniło mi się że plamie-KOSZMARRR więc się nie wyspałam,i za kązdym razem w wc gapie się na gacie czy nic się nie stało:((

Nie zazdroszczę, sama wiem jakie sny potrafią być sugestywne w ciąży! :tak:

Dziś mi się przyśniło, że byłam na jakiejś imprezie i wypiłam całą butelkę wina po czym powiedziałam mojemu mężowi, żeby przyniósł mi drugą, on na to: "nie powinnaś pić drugiej butelki, bo jesteś przecież w ciąży!". Jak ja się wtedy przeraziłam, zaczęłam mówić "faktycznie, jak mogłam zapomnieć, przecież w ogóle nie powinnam pić alkoholu!!"...
Obudziłam się o 4 rano z potwornym bólem głowy, było mi niedobrze jak nigdy i strasznie mnie suszyło...
- Normalnie miałam kaca, tak rzeczywisty to był sen!! :szok:
 
reklama
niepamiętakl ile ale potem pojawił sie w dosłownie znikomych ilościach -po 60lat po ślubie dziatków cukier miałam w krwi na granicy normy -stale obserwowany plus te paski i miałam unikać słodyczy ale cukrzyca jakotaka nie była stwierdzona ani w badaniu z glukozą ani w badaniu szpitalnym
jak znajde wyniki to wam napisze a ate paski nazywały se keto-diastix http://www.skapiec.pl/site/cat/2317/comp/813180 i mi zalecił ich stosowanie mój gin
 
Ostatnia edycja:
Do góry