reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

W koncu cos jem. Zrobilam sobie takie male zapiekanki.Narazie jem ze smakiem.Ja to bym chciala zeby to byl tylko katar.Juz nie wiem co mam brac na to gardlo. :(
 
reklama
Czytam i czytam i widze ze nie tylko ja mam od rana taki skopany humor noralnie co sms to lepsze wiadomości jak komus dzisiaj nie przywale to bedzie cud
co do moich butów to niestety ani potwierdzenia zakupu nie dostałam ani potwierdzenia od reklamacji h** by spalił to wszystko niech mu mysze zeżrą cały ten zasrany zakład i jego razem znim
 
Czytam i czytam i widze ze nie tylko ja mam od rana taki skopany humor noralnie co sms to lepsze wiadomości jak komus dzisiaj nie przywale to bedzie cud
co do moich butów to niestety ani potwierdzenia zakupu nie dostałam ani potwierdzenia od reklamacji h** by spalił to wszystko niech mu mysze zeżrą cały ten zasrany zakład i jego razem znim

Bardzo wspolczuje.Teraz faktycznie bez potwierdzenia nic nie zrobisz.A on napewno sie przekona ze z ciezarowkami nie ma zartow.
 
No dziewczynki ja już hmmm...no może dopiero po śniadanku..zjadłam jednego tosta bo tylko tyle chleba miałam:-( i jestem dalej meeeeegggaaa głodna a ani chleba, ani serka ,ani nic( jedynie ketchup) ...a do sklepu jeszcze chwila zanim wyjdę bo wyglądam jak upiór z Luwru:tak:;-)
Malinka..z tym wyczerpaniem to nie tak łatwo u mnie :-D
Futrzaku...dziękuje, aczkolwiek podziękuję jeszcze bardziej jak już się najem:-D:-)
a po internecie już nawet takich pierdół nie czytam bo bym chyba nic nie robiła tylko się zamartwiała...:baffled:;-)
Miłość Nam wyznasz...hmmm...brzmi interesująco...czekamy:szok::-D
Scarletka...bo ja po prostu chcę Was tu ogarnąć i nie poddawać się tak łatwo :-) a nasza gadka o sexsowaniu...wyszła na dobre....oooooooo tak!!!!!
Olcia..cieszę się ,że już ci lepiej a co do obaw to już nawet nic nie wspomnę...byleby do 5 i mam nadzieję ,że się uspokoję!:tak: i Toobie życzę tego samego!!!!
Cornelka...no to czekam aż uchylisz ten rąbek tajemnicy:-)
Fifi..smacznegooo!;-)
Papciarkowa..wytrwałości w tej całej chmurze złego samopoczucia!!!;-)
Harash....do boju!!!!!! MYSZAMI i SZCZURAMI !!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeee to jest to :-D:-)


No to nadrobiłam znów:-)..a teraz uciekam ogarnąć siebie, mieszkanko...zrobić jakieś zakupki małe i szybką sałatkę bo dziś jest 25 lat po ślubie moich staruszków kochanych i pewnie ktoś na chwilę wpadnie..a wieczorkiem wraz z moim Lubym zabieramy ich do restauracji na kolację ;-) więc jeśli już tu nie wpadnę dziś to ogromne całusy dla Was no i do usłyszonka:-)
 
reklama
ponoc jak kobiecie w ciazy cos sie zabiera, albo kradnie to ta kobieta moze naslac na dana osobe myszy. Mam nadzieje, ze ja zywcem w*******a.

Mnie tam nie wysyłaj proszę :-D

Ola.80 - bez czarnych myśli :-) wizyta wyjaśni wszystko :-)
Cornellka - przejdzie, potem będziesz wielka :-D

I pogratulować nie ma mnie 2 h i nie mogę was nadgonić :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry