reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Justysia1a tak mi sie wydawało że masz żle policzone bo ja mam terin na 22 a ty pisałaś że na 30tego a szłysmy wg suwaczka równo
Cliford ja nie plamiłam po sexiku tylko prawdopodobnie gdzieś tam sie udrapłam po wkładniu luteiny i był zakaz ale go złamaliśmy nie dałam rady dłużej wytrzymac to był chyba najlepszy sex w tym roku
POZIOMKI Gratulacje wielkie
życze miłej niedzieli wszystkim
 
reklama
witajcie Mamuśki

melduję, że mam od rana rwany internet a w połączeniu z moim złośliwym nastrojem może się to dziś skończyć (po)rwanym laptopem albo (roze)rwanym mężem :evil::evil::evil::evil::evil:
 
Bosnozka, dawaj ten przepis bo teraz bez ciasta sie nie obedzie :-)

Witam sie w ostatnia niedziele sierpnia, kiedy to pogoda jest jak koniec listopada.... Leje i leje...i lalo w nocy...i juz nie powiem co mnie zaraz strzeli od tego padania.

Nie lubie weekendow, tylko sie nudze... Ani odpoczac, ani nic zrobic i taki czlowiek jak bez celu caly dzien.

Milego dnia!
 
wpadam sie przywitac i zyczyc wszytskim rodzinnej niedzieli my tez dzis imprezujemy............

pozdrawiam cieplutko;-)

a wstawilam fotke na moim chobby:-D:tak:
 
Hejjjjj Kochane, melduje sie i zycze cudnejjj niedzieliiii, weekend jak zawsze zabiegany rodzinnie, aaaa dziewczynkom co czuły ruchyyyy zazdroszcze i strasznie sie ciesze, to musiało byc cos WSPANIAŁEGO!!!!! ;)))))


Cliforddddddddddd
Ty uciekaj szykuj sypialnie a nie tutaj widze postyy... i zero stresu , same przyjemnosci... zycze :D:D:D


Buziaki Cięzaróweczki :*
 
Cześć Babeczki.
Miłej i słonecznej niedzieli życzę wszystkim:-)
Mnie wczoraj tak Tz wyprowadził z równowagi, że ze 2 godziny w nocy przepłakałam:-(
Ale rano zaraz po śniadanku wyprułam na zakupki i z dwiema parami butów wróciłam:-) i ślicznym zielonym kaftanikiem;-) Od razu humor mi się poprawił:-) A menik za obiadek się wziął, kotleciki usmażone, pieczarki się duszą, ale po ziemniaczki trzeba skoczyć do sklepiku bo się skończyły. Mniam mniam ale będzie pyszny obiadek:-)
 
A my wkońcu nigdzie nie pojechaliśmy bo co chwila pada a i jeszcze M się sfochował (nie chce jechać bo kopie coś na podwórku na kształt jeziorka dla kaczek)a ja nie wsiądę za kierownice z dziećmi bo mi się w głowie kręci!!
Ochhhhhhh......
 
Niedziela jak widzę rodzinna, bo zrobiło się tu pustawo.
Harsharani - przepis od rana czeka na chętnych.
Poziomki - nie pozostaje Ci nic innego, jak szybkie napełnienie jeziorka na kaczki i skąpanie w nim męża. A co! Niech się jeziorko przyda ;-)
Magdziorek - dobrze, że się chociaż zrehabilitował obiadkiem.

A my z M. postanowiliśmy uczcić wyjazd mojej mamy i zamierzamy nie wychodzić cały dzień z łóżka. Już w zasadzie trochę uczciliśmy :zawstydzona/y::-p, teraz małżyk wyskoczył zakupić nam na obiad kebab. Z frytkami! Nie jadam takich rzeczy, a to jak mnie naaaaszło. M. nie trzeba było 2 razy powtarzać. A potem narobimy górę popcornu. I będziemy się przytulać ;-) i oglądać filmy. Czeka na nas kilka ciekawych (wg. recenzji) filmów i ciepłe kocie futra do głaskania. Będzie bosko!

Znikam! M. u drzwi! Buziaki marcjaneczki!
 
reklama
właśnie staram się nadrobić posty od piątku :-D i póki co doczytałam że nie znam chyba za wielu pozycji seksualnych:-D a nazwy typu: rozłożony bambus czy coś takiego :-D rozwalił mnie na maksa:-D

justysia -
witam wśród marcóweczek:-D radzę ci zaglądać codziennie bo tu można se narobić taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakich zaległości w czytaniu:-D

poziomki -
gratuluję! bardzo się cieszę ! ale nawet nie myśl żeby uciekać do majówek:-D

cliford - kochana jesteś:* to miłe kiedy ktoś o tobie pamięta:-) ja w weekendy tak zazwyczaj mam...że tyyyyle do roboty że na neta nie ma czasu:-)

ok, wracam do dalszego czytania:-D
 
Do góry