reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Uwielbiam tą stronkę;-):tak:.
A to widziałyście
Troskliwi sąsiedzi - Demotywatory.pl


hahaha :-D dobre! :-) mnie wkurza jedno... że jak dziecko płacze to sąsiedzi/przechodnie/wredne ciotki i wujkowie myślą "ale zła z niej mama, nie radzi sobie" a przecież to kurna normalne że dzieci płaczą i mają swoje humorki!

Scarletka
- ściskam mocniutko i mam nadzieję że humorek dziś trochę się poprawi:-)
 
Ostatnia edycja:
CZOŁEM NIEWIASTY

ale jestem wsciekła!!!!!!!

Miałam miec dzis wizyte poloznej o 9:30 a ona o 8:30 i dzwoni i mówi ze nie przyjedzie bo w pracowala 24 h przy porodach i teraz idzie dołózka!!!!!!!!!!! bedzie w nastepny czwartek a ja cała noc nie spalam bo sie denerwowałam a tu masz dupa...............i kolejny tydzien czekania


no nic wezme sie za gootoanie bigosu bo ostatnio o dziwo chce mi sie cokolwiek robic................


pozdrawiam was cieplutko ide po kapuste;-)
 
Cześć dziewczyny.
Chciałam się tylko przywitać i życzyć wszystkim miłego dnia bez żadnych dolegliwości:-) My z Tz jedziemy na wycieczkę oby nam tylko pogoda dopisała.
 
Marta ja wzór Matki Polki :) Wszystko dla dzieciaków zrobi :)

Scarletka pocieszę Cię faktem, że mój eM też nie miewa urlopów :/ Pracuje w firmie, która produkuje okna, więc zimą mają przestoje i wtedy każą im wybierać urlopy (bo inaczej wolne bezpłatne), a latem zap..ol od 6ej do 18ej :/ Takim sposobem byłam w Egipcie w styczniu hahahahaha i wróciłam z zapaleniem zatok, za duży skok temperaturowy i szok, a tak w ogóle to wcale za ciepło nie było, w dzień owszem, ale wieczorami ok. 15 bez rewelki..
To był nasz ostatni wypad :) Teraz pewnie dluuuugo nigdzie nie pojedziemy, może tak z roczną, półtoraroczną dzidzią dopiero..
 
malina to mnie pocieszyłaś;)
mGDZIOR zazdroszczę wyjazdu, baw się dobrze, na wycieczce
Pinka nie dziwię się, że jesteś wściekła, sama bym poćwiartowała jakbym tyle musiała czekać i klops:/
 
Dzień dobry moje drogie Panie !!

Ja dziś humoru brak, a nawet nadmiar złego także nie będę Was tu zarażać swą toksycznością póki co...Scarletka mam nadzieję ,że tak jak szybko przyszedł tak szybko pójdzie sobie ten nasz humor z pod psa...
I ja już po śniadaniu także teraz do roboty trzeba się jakiejś wziąć...ech....

Buziaki i miłego dnia kochane!!!!!
 
reklama
Do góry