reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
:oo: ooo, to może powinnam się bardziej skupić, bo dotąd olewałam różne ruchy mojego brzucha bo wyczytałam, że pierwsze ruchy są wyczuwalne dopiero koło 20 tygodnia a te wcześniejsze najczęściej to ruchy jelit, które trochę inaczej w ciąży pracują no i się przemieszczają wraz ze wzrostem macicy.. ale może to jednak nie jelita..;-)
 
hej dziewczynki!

na wstepie chcialam podziekowac za zaproszenie do grupy :)))) w wolnej chwili zajrze.
przepraszam za moja dluga niepobecnosc,ale sprawy potoczyly sie troszeczke nie tak jakbym sobie tego zyczyla,tzn. zatrulam sie czyms i to dosyc powaznie.Mialam ostra biegunke i wymioty,na poczatku jedzeniem,potem samymi napojami,bo probowalam sie nie odwodnic,potem piana,a potem to juz sie dusilam,bo nie mialam czym wymiotowac.Trafilam do szpitala z odwodnieniem.Bardzo balam sie o maluszka,zeby nic mu sie nie stalo.Tam dali mi kroplowki,zrobili badania i wyslali do domu.Ogolnie juz jest lepiej,ale jeszcze do dzis mam biegunke :((( na szczescie zaczelam juz troche jesc,wiec jest lepiej.no i jedynym plusem tego wszystkiego jest to,ze zrobili mi usg i moja dzidziulka miewa sie dobrze :) ma juz 2,5cm :))))

pozdrawiam was i mam nadzieje,ze zorientuje sie z grubsza,co u ktorej slychac,bo nie dam rady nadrobic zaleglosci.
buziaki
 
reklama
Do góry