reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam Ewi,goraco zapraszamy do naszego grona :)
a ja własnie wcinam obiadek,sama jestem w szoku ze o tak wczesnej porze,do wieczora to chyba zjem wszystko co mam w domu ,hihi
 
Ewi witaj w gronie przyszłych mamusiek :)
Co do pulsu dziecka to prawda, że serduszko bije 2 razy szybciej niż u nas. Moja dzidzia na usg w 11 tygodniu miała puls 150 na minutę :)
 
czy u Was tez tak wieje? wszystko mi na podwórku wiatr przewraca, na szczęście i sloneczko troszke grzeje

ewi82 witam kolejną Marcóweczkę i życzę dużo zdrówka
ola80 smacznego obiadku:-) ja dopiero się muszę zabrać za gotowanie a mi się nie chce!
w pierwszej ciąży ruchy poczułam w 17 tyg., teraz kilka razy poczułam charakterystyczne motylki, ale tak naprawdę nie chce mi się wierzyć że to już dzidziulek się tak kręci...
 
milenka 1986
czyli prawdopodobnie bedzie dziewusia bo od150 w góre dziewusia od 150 w dól chłopak
taka miałam ochote na rosól ugotowałam ale zjadłam tylko ciutke weszłam na wage -4kg odkąd dowiedziałam sie o dzidzi nie podoba mi sie to
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Scarletka ja tez ciagle mam koszmary czytalam ze to normalne w ciazy bo sie ciagle zamartwiamy.
Fironka ale mialas noc wspolczuje.
Ewi witamy.
Zazdroszcze tym dziewczynom co juz poczuly ruchy to musi byc piekne uczucie.
 
Do góry