reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam marcóweczki :happy: ale dziś jestem ospała, ruszam się jak mucha w smole, musiałam sobie kawkę machnąć, choć staram się nie pijać. Muszę skoczyć do sklepu po parę niezbędników ciężarówki, głównie po ogórki kiszone :-p

Koncia a bierzesz luteine albo inne leki ?? Mi wyszedł zły mocz, i kazał wieczorem jeden dzien nie brac... nie wziełam i wszystkie wyniki wyszły ok ;)

Nie biorę żadnych leków, jedynie suplement i DHA :happy:
A i fajne te babulinki pod krzyżem :rolleyes:
 
reklama
ale sie z rana usmiałam nie ma to jak wejśc tutaj i poprawic sobie humorek ale miejmy nadzieje że takich ekscesów jak najmniej bedzie
dzisiaj zaczynamy 11 tydz jeszce tylko 29 i maleństwo bedzie z nami:)
a wczoraj położyłam sie na lewym boku a mały chyba sobie śmignał tuz przy skórze po prawej stronie i jak położylismy z emem rece to było czuc jak szybko bije mu serdunio juz 2 raz sie tak zdarzyło kiedys z rana też go poczulismy na samym dole brzucha gdybym tylko ja to czuła to bym stwierdziła że se wkrecam ale m tez bardzo dokładnie to czuł:) cudne uczucie jeszcze tylko tydzień i zobaczymy naszego szkraba rozrabiake
 
Witajcie z rana dziewczyny (ale mi rano prawie południe).. Buu jaka dzis u mnie wietrzna pogoda. Upalne lato z dnai na dzień przemieniło się w straszną jesień :)

papciarkowa super że poczułaś już swoje maleństwo. Zazdroszczę. Ale może i ja poczujęcoś niedługo. W końcu to już połowa 12-stego tygodnia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
papciarkowa ja tez czesto czuje jak bije serduszko i raz gdy sie przekrecalam tez poczulam jakby mi cos przelecialo pod palcami myslalam ze mi sie tylko wydaje ale widze ze i Ty tak mialas wiec moze cos w tym jest:)
 
Witam :-)
U mnie brzydko za oknem,szaro,wietrznie,i chłodno ,o i własnie zaczeło padac,blee:-(
Wczorajszy wieczor i dzisiejsza noc to był koszmar:no:,chwyciły mnie okropne mdłosci,juz byłam gotowa przytulic sie do pana kibelka,na szczescie M zrobił szybko kolacje i troszke mi przeszło,w nocy okropny bol brzucha:-(,prawie nic nie spałam,i jeszcze tak mocno wiało,i pies mi zabrał kołdre i było mi zimno,kazdy ruch przyprawiał mnie o mdłosci:-(,głupie mysli mi po głowie przez to chodziły....Podobno drugi trymestr ma byc lepszy,no cos mi sie nie chce wierzyc:no:
Co do ruchow dzidzi to ja mam takie wrazenie czasem jakby prad mi przez brzuch w srodku przechodził,ciekawe czy to czuje bobasa?
Fifronka Ty sie ciesz ze maz Cie obudził bo jakby sam sie opatrzył i poszedł spac a Ty bys wstawała w nocy np na siusiu to dopiero bys zawału dostała widzac cała chałupe we krwi:-D
Futrzakowa ja tez uwielbiam z rana sie poprzeciagac i niestety ale teraz mam z tym problem bo okropnie mnie ciagnie brzuch i boli wtedy mocno.

No nic,to sie wyzaliłam troszke;-)
Miłego dnia mamuski:-)
 
Mi też się 2 razy zdawało, że czuję bicie serduszka, ale stwierdziłam, że to za wcześnie, bo strasznie musiałam się wczuć i uznałam, że to może jakaś moja żyła:-D ale za drugim razem chciałam nawet pokazać M, ale zgubiłam trop :unsure: potem szukałam i się macałam przez pół godziny, ale już nie znalazłam :-p
 
reklama
Dziewczynkiiii papciarkowa i Cornellka ja miałammm wczoraj to samooo ale nie wierzyłam, myslałam ze to nie możliwe, normalnie cały brzuszek mi czułam w srodku skakał , i dotykałam reką mojego brzucha a drugą mojego pulsu i nie mogłam sie połapac hehehe czyli to mozliweeee :)
 
Do góry