reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Witam marcjanki:-)
Znowu upalny dzien sie zapowiada,blee
Malina tez wybieramy sie do zoo ale nie wiem czy dam rade w ten upał a po za tym to faktycznie kolejny wydatek a z kasa cienko:-(
Co do hormono-humorow to miałam jeden dzien taki kryzysowy,pies mnie wkurzył i dostał klapsa potem m poszedł z nim na spacer a ja sie poryczałam i jak wrocili to bulwa nie chciała nawet do mnie podejsc i mi było jeszcze gorzej,w koncu władował sie do mnie do wyra i na wzajem sie przepraszalismy (z psem oczywiscie;-)),tak mi go zal sie zrobiło bo własciwie to juz sama nie wiedziałam o co poszło.
Trzymajcie sie bez nerwow bo to szkodzi dzidzi:-)
Miłaj niedzieli.:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje dziewczynki, lżej jak się z siebie wszystko wyrzuci , a jeszcze przeczyta słowa otuchy .... NIkt nie pocieszy kobiety w ciązy tak jak sama kobieta w ciąży ... ;) Biore się w garść ... !! Buziaki :*

 
Cześć Dziewczęta!

Ja wczoraj nie wytrzymałam, nagięłam nakaz leżenia i pojechałam do rodziców na obiad. Mieszkają niedaleko, samochodem 10 minut, był miły słoneczny dzień więc wymyśliłam że jak posiedzę w fotelu na balkonie to dobrze mi to zrobi (leżę już blisko 2 miesiące!). Kara za niesubordynacje była gwarantowana! Obudziłam się z katarem i bólem... bioder (od siedzenia w fotelu, dajecie wiarę?!:oo2:) Normalnie załamka!! To co to będzie jakby mi tak przyszło leżeć całe 9 miesięcy? :szok: Zupełnie mi chyba mięśnie i stawy zanikną!! :-(

Harshka - ja mam tatuaż na łopatce, zrobiłam go za moje pierwsze stypendium naukowe 10 lat temu ;-) Z tego co pamiętam, to był to całkiem przyjemny ból ale tatuażysta był też niczego sobie więc pewnie dlatego :-)

Ola4 - W ZUSie powiedz, że lekarz Ci kazał leżeć, więc nie wstajesz do drzwi, jak nie jesteś z kimś wyraźnie umówiona, bo co chwilę ktoś dzwoni (np. roznosiciele ulotek) i już, co się będziesz przejmować :tak:

miłego dnia Brzuchatki! (a psik!) :baffled:
 
Ostatnia edycja:
miłej niedzieli kochane! u nas słoneczko piękne, lecimy za raz na obiad imieninowy teścia, a potem pewnie skorzystamy z ciepła, boję się że to ostatnie takie dni:/
buziaki dla wszystkich
 
linea_negra do ogólnego nie zaszkodzi iść, może coś poradzi. Ostatnio syn sąsiadów (2lata) miał opryszczkowe zapalenie jamy ustnej, normalnie całą buzie i wargi mu zaatakowało i najlepszym lekarstwem okazał się fiolet. Fakt dziecko wyglądało jak mały potworek:-D, ale już po kilku godzinach była znaczna poprawa.
 
zawsze mam ochote cos tu skrobnąc ale to było by tylko powielenie tematu o dolegliwosciach które mam jak wszystkie z was tak samo zachcianki i humorki ciązowe
ale chciałabym sie zapytac jak czesto jest usg robione ja miałam w 7 tyg teraz mam wizyte jak zaczne wg mnie 12 bo licze zaczete tyg a wg lekarza 11 bo oni do tyłu liczą i jestem ciekawa czy mi zrobi teraz bo chciałam meża zabrac ze soba na wizyte
 
Cześć Pączuszki;)))

Mim strasznie mi przykro,mam nadzieje że szybko się pozbierasz.

Ostatnio mam taki nawał roboty że nie mam czasu kompa otworzyć.
Gosi ojciec miał problem z alkoholem i przez to jestem przewrażliwiona. Na szczęście mój M nie ma ciągoty,czasami walniemy Gingersa na współe a z kolegami w ogóle się nie wypuszcza więc mam spokój:)))
W 1 ciąży byłam bardzo spokojna jakbym była naćpana;)) ale za to w 2 dałam czady nie raz aż mi potem było głupio ale na szczęście M ma do mnie cierpliwośći sporo.

Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę
 
u nas tez pogoda dzis w miare.
Poki co mlody ma drzemke (razem z tata :-D) a ja leczo koncze.
Mama mi wczoraj ochoty narobila,a ja leczo uwielbiam :)

linea duzo mozna znalezc na necie o tym,ze opryszczka w ciazy jest niebezpieczna.
Ale powiem ci ,ze ja mialam w ciazy z Bartkiem i wszystko bylo dobrze! Najlepiej kup sobie plasterki na opryszczke i zaklejaj zeby nie roznosic bakterii, u mnie czesto schodzi szybciej jak jest pod plasterkiem i nic jej nie dotyka ;)
nie martw sie, bedzie dobrze :tak:
 
reklama
Dziewczyny, kiedy te mdlosci mijaja? Tak piszecie, ze na obiadek lecicie, a to cos pichcicie. Wlazlam na kulinarny, ale po 2 postach ucieklam. Ale mi niedobrze,tak mnie mdli strasznie :( wczoraj byl baby blues wieczorem, dzis chyba tez sie zapowiada jak cos zjem i bede miala czym. Kurcze, a bylo tak dobrze w miare juz. Sprobuje zwlec sie z kanapy i zrobic herbate z imbirem, moze pomoze. J. polazl na mecz Celticku a my z kiciusiem lezymy.
Pierwszy i ostatni raz jestem w ciazy!!
Snilo mi sie, ze poronilam, grrrr.
 
Do góry