reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

czesc Dziewczyny, a mnie boli od wczoraj brzuch po lewej stronie ;-( w srode bylam na usg i wszytsko bylo ok a od srody w nocy do dzis lekkie ciagnienie po lewej stronie ni wiem czy to normalne czy powinnam sie martwic. Bol do wytrzymania.
 
reklama
mnie tez troche boli, a czasem jak kichne albo kaszlne to ajajajaj
jak jakos strasznie nie boli i usg OK to powinno byc dobrze:)
w pierwszej ciazy to ciagle mnie bolalo jak na okres.
 
witam laseczki



ja niedawno wastałam i dobre wiesci od rana kolezanka wreszcie urodziła po 16 godzinach Tomcia ale sie ciesze!!!!!!!!!!!!!

Sabina- współczuje kochana buziaki dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!
Scarletka 100 lat dla solenizanta!!!!!!!!!!!!!
1243.gif


u nas za 2 tygodnie imprezka urodzinowa hihihii ja juz mam zadanie od mojego dzieciatka co mam zrobic;-)))


zaraz sniadanie trzeba wciagnąc bo juz mnie ssie i ubrac sie w koncu a potem zobaczymy moze jakis wypad do miasta bo bluzki juz mi sie koncza z dł rekawem a chłodno u nas sie robi;-(((


buziam was
 
U siostry mojego małża przez całą ciążę maluch był Czesio :D Teściowa dostawała białej gorączki, ze nie ma tak mieć na imię, a my wszyscy pękaliśmy ze śmiechu :p Po narodzinach był tydzień wahania, bo nie wiadomo jak ma mieć na imię.. Pojawił się pomysł NIKODEM, ale wszyscy nadal jakoś nie mogli się odzwyczaić od Czesia :p A teraz Nikoś jest rocznym rozrabiaką ;) Bardzo szybko się uczy, wszystko pokazuje i naśladuje.. Jak wujek ziewa, jak mysje rączki, jak piesek pije wodę.. a ostatnio pomysłowi wujkowie nauczyli go "gdzie wujek ma chorą główkę" i oczywiście puka się w czoło - faceci są naprawdę jak dzieci!
 
czesc Dziewczyny, a mnie boli od wczoraj brzuch po lewej stronie ;-( w srode bylam na usg i wszytsko bylo ok a od srody w nocy do dzis lekkie ciagnienie po lewej stronie ni wiem czy to normalne czy powinnam sie martwic. Bol do wytrzymania.
Jua nie martw się, jeśli ból jest znośny, ciągnący i z boku, to podobno jest w porządku, bo wszystko sie rozciąga. Najbardziej trzeba uważać na bóle skurczowe. U ciebie na pewno wszystko jest ok.
 
Dzien dobry, ja na moment i lece na zakupy.

Olo nie chce rodzenstwa, wczoraj u lekarza bylo duzo bobasow malutkich to sie patrzyl na nie i na mnie, na nie i na mnie... i w koncu zrobil mine, ze nie lubi...I ze bleeee. Na wiadomosc o tym, ze mama ma dzidziusia takiego w brzuszku popatrzyl sie na mnie jakbym cos wypila....

Klocek, fajne imie, warto rozpatrzyc hahahahaha

A w ogole to jakis taki mam humor sknocony, nie chce mi sie pisac jeszcze po wczorajszej informacji... Widze, ze ktos ma urodzinki, ale to zaraz doczytam co i jak (swoja droga mnie tez czekaja Olafa urodziny i nie wiem jak je tutaj zorganizuje...Niewazne).

Lece, bede pozniej!
Milego dnia Babonki i poglaszcie kluski ode mnie.
 
reklama
hej ja też na sekundę
wczoraj przeholowałam z dźwiganiem i w nocy umierałam ze strachu i bólu brzucha ;/ dlatego dziś odpoczywam. Tylko pojadę do miasta na zakupy i posprzątam w końcu w domu.
Wiki wie o dzidzi w brzuchu, wczoraj tulił się i mnie całował mówiąc, że jest moim synkiem i mnie kocha.... a potem mówi no i dzidzia jest w brzuchu, ale ja jestem Twoim synkiem i znów dawał buziaki. Chyba czuje jakieś zagrożenie ze strony maluszka...

a jeszcze pół roku temu nie chciał słyszeć o rodzeństwie, teraz wiadomość przyjął z uwagą i ani razu nie zaprotestował.

PS. U nas też będzie dziewczynka - Zosia ;) trochę po prababci
 
Do góry