reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
3 dni jeździmy i jak na razie pomysłu brak echhh synek z tych, co mają już chyba wszystko i jak się go pytasz co by chciał to mówi, że nie wie, albo wymyślą: drabinę, gitarę:)
 
Scarletko, 100 lat dla Piotrusia
tort4lata_01.jpg
 
Scarletka wielki słodki urodzinowy buziak dla Twojego małego mężczyzny :*

Ja mam chrześniaczkę w takim wieku, kupiłam jej kiedyś ciastolinę z urządzonkiem do jej wyciskania, zabawa na ładnych parę godzin ;) A teraz kupiłam jej grę planszową z empiku "skubane kurczaki" :D
 
dziękuję dziewczynki w imieniu Piotrusia!
torcisko wypasione!:) nie pokaże młodemu, bo jeszcze sobie taki zażyczy i co ja wtedy zrobię:) hihihihihi
ruda leć odpoczywaj jak możesz niczym sie nie przejmuj
skubane kurczaki hmmmm no tytuł rewelacja:)
 
a dzisiaj, to jeszcze 13 w piątek :):):)
dla nas też to jest szczególna liczba, bo poznaliśmy się 13, pierwsza randka też, w telefonie 13, numer domu, no i synek z 13:)
 
dziendobry:) chyba tez nie nadrobie tego miliona postow ;)

piatek 13, znowu???hehe moj termin wypadal na 13jak liczylam, ale poloznej sie chyba nie spodobal, bo wyliczyla...popatrzyla...zawahala sie i powiedziala 14.03 ;)

a tak w ogole to kiedy bedziecie mowic dzieciom, ze beda mialy rodzenstwo?????moj maly sie strasznie interesuje ciazami, dziecmi, porodami itp;) ale jeszcze mu nic nie mowilam........

Sto lat scarletko :) dla mlodego;)
 
reklama
Mój wie, że będzie dzidzia w domu, ale nie wiem czy tak do końca wie co ja do niego mówię:) i co to znaczy. na razie chodzi za mną i prosi o siostrzyczkę. czytamy razem bajkę o franklinie i dzidziusiu, to on też chce być starszym bratem:)
 
Do góry