reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Hello ;) Strasznie mi cięzko nadążyc za Wami ;) Jak się dzisiaj czujecie???? i jak Wasze brzuszki???? są juz ciutke widoczne ??? mój nie ale ogolnie to chiiiba sobie przytałam przez ostatnie zachcianki :p ;)))

 
o taa, wstawanie na sikanie bombowe (chociaz pamietam ze na koniec to byl dopiero horror i po porodzie bylam w szoku, ze nie sikam jak sikawka co pol godziny ;))

a poryte sny to chyba takie ciazowe cos nie? bo mi teraz same wariactwa sie snia. Raz juz sie snila coreczka, a wczoraj z kolei magiczny las(a przez las jechal moj tramwaj), a przy magiczny jeziorku moja siorka z mama i mialy mojego synka dzidziusia i ja go chcialam karmic, a mama dawala mu butelke i sie dziwila o co mi chodzi.......potem jeszcze paluszki dziecku liczylam i najpierw bylo za malo a potem juz ok;)
czyli zaczyna sie ciazowe schizolstwo ;)))

szafirek, musze to kiwi sprobowac, bo w poprzedniej ciazy mialam mega masakre :/ i NIC nie pomagalo, a teraz polozna polecila mi kapuste....a mi normalnie nic nie zmienialo stanu rzeczy, dramat.
 
Ostatnia edycja:
Kapuste?? Chyba przykladac do pupy :p
Bo od jedzenia tylko wzdecia sie robia, wiec chyba nie o to chodzi ;)
Tez musze sprobować kiwi :D bo te czopki glicerynowe maja jakies mega rozmiary hahahaha
 
o taa, wstawanie na sikanie bombowe (chociaz pamietam ze na koniec to byl dopiero horror i po porodzie bylam w szoku, ze nie sikam jak sikawka co pol godziny ;))

a poryte sny to chyba takie ciazowe cos nie? bo mi teraz same wariactwa sie snia. Raz juz sie snila coreczka, a wczoraj z kolei magiczny las(a przez las jechal moj tramwaj), a przy magiczny jeziorku moja siorka z mama i mialy mojego synka dzidziusia i ja go chcialam karmic, a mama dawala mu butelke i sie dziwila o co mi chodzi.......potem jeszcze paluszki dziecku liczylam i najpierw bylo za malo a potem juz ok;)
czyli zaczyna sie ciazowe schizolstwo ;)))

szafirek, musze to kiwi sprobowac, bo w poprzedniej ciazy mialam mega masakre :/ i NIC nie pomagalo, a teraz polozna polecila mi kapuste....a mi normalnie nic nie zmienialo stanu rzeczy, dramat.


co do snów zgadzam sie w 100% ja mam sny z kosmosuuu wlasnie, a to wszystko wlasnie przez ciążunie ;P a co do kiwi to tez bede zajadać , poki co pije syrop LACTULOSUM probowałyscie ?? bo tyżżż mamm problemyyy :/
 
Ja mam problem w druga strone tzn z rana siedze na kibelku tak z trzy razy ;) ,moze dlatego nie mam brzuszka ale po mału waga mi wraca do normy.
 
Ja mam problem w druga strone tzn z rana siedze na kibelku tak z trzy razy ;) ,moze dlatego nie mam brzuszka ale po mału waga mi wraca do normy.

Chyba bym tak wolała siedziec na kibelku częsciej hehe , ide za godzinke do gina , nie moge sie doczekac coz mi tak powie, ciekawe czy bede miała znowu USG jak myslicie?? bo podobno za czesto nie wolno robic??
 
malinaa, no dokladnie, nie wiem co z ta kapusta mam zrobic ;) czopki na malym wyprobowalam jak byl dzidzia i mieli odpowiedni rodzmiar ;) musze tu poszukac, bo chodzenie do kibla raz w tyg to jest przeciez masakra....

ona86, roznie w roznych miejscach/krajach itp. Ja mialam robione co miesiac, a tutaj piszcza ze usg szkodzi i nie chca robic. Zdania podzielone, ale prywatnie robia przy kazdej wizycie w PL.
 
ja w poprzedniej ciąży miałam robione prawie zawsze co 2 tyg na każdej wizycie i nie zaszkodziło. byłam spokojna.

a co do kiwi, to potwierdzam działanie, nie na mnie, bo mnie to nic nie ruszy,a le synek nie może go jeść, bo nie schodzi z kibelka;) spróbujcie, może na was podziała
 
reklama
ja wlasni wyciagnelam zupke pomidorowa ale czuje jak bym nic nie zjadła;-( ostatnio dopiero sie czuje najedzona jak brzuch mi wywali i niedobrze mi sie zrobi, ahhaha a tak to jem jem jem i jemmmmmmmmmm;//

jak narazie u mnie problemów z kibelkiem nie ma oby tak dalej cały czas jem ciemne pieczywo jem duzo owoców warzyw itp........

a czopka bym sobie nigdy nie włozyła ahhahah taka panikara ze mnie;-)
 
Do góry