reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
haha, to tez powiem:) bo juz mnie kusi, a maly cos podejrzewa, bo raz na komentarz meza, ze mam duzy brzuszek, to sie zapytal tak bardzo intensywnie wpatrujac sie we mnie: DLACZEGO MASZ DUZY BRZUSZEK?
poza tym on jest tak obcykany przez te wszystkie ksiazki, ze wczesniej mnie sie pytal czy ja mam dzidziusia w brzuszku we wodzie ;) i ze dzidziusie wychodza przez siusiolinke, bo siusiolinka sie moze zrobic taka bardzo duza;)

Marta, moj proponowal dla siostrzyczki imie KLOCEK ;)
 
Witam was dziewczyny.Chciałam wam wszystkim podziękować za ciepłe słowa jesteście kochane i ciężko jest was opuścić bo jesteście wszystkie niesamowite :-) :tak: Moje samopoczucie nawet, nawet najgorsze że jutro muszę wracać znowu do szpitala.
Hehe imie KLOCEK bardzo oryginalne :-)
 
reklama
klocek..........chodzi pewnie o lego, ale mi tez sie kojarzy ;)
:)
scarletka, no co, latwo zapamietac ;) i do kazdej dziewczynki pasuje ;)
szalenstwo imieniowe widze sie zaczelo :) ciekawe jak to bedzie, bo np moj brachol na kilka dni po porodzie jeszcze nie mial imienia wybranego bo mieli dwie opcje i ani w te ani wewte (ale potem posluchali cioci agatki ;))

ssabrinaa, mnie tu wczoraj nie bylo, ale sie domyslam...:* powodzenia!
no i wlasnie, nie jestes przeciez wygnana :) to raczy nie tak:) zagladaj jak tylko chcesz!
 
Do góry