reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hey,

Oleniolek super te Twoje cory,mi tez Gabrys daje popalic w dzien wiec przewaznie napisze jednego posta i to wszystko, kiedy oczywiscie spi:-DJa w swojej kolekcji mam juz 2 nocniki plus nasadka na sedes, a moje dziecko na ich widok ucieka z predkoscia swiatla. Probowalam wlaczac bajki, bawic sie najbardziej zakazynymi rzeczami np.telefon, moja torebka i nic z tego, raz go zabawiala cala rodzina w 6 osob. Wiec sobie odpuscilam:-(

Katjusza witam w klubie zasmarkanych:-DJa wczoraj kupilam sobie witaminki, wcinalam czosnek na kanapce, pilam syrop z cebuli. Mowie Wam dziewczyny taka kombinacja to najlepsze perfumy swiata:-DNawet najbardziej spragniony m bedzie trzymal sie na odleglosc. Jem tez duzo kiwi bo podono wit.C i zrobilam barszcz czerwony, ale moj zoladek na taka bombe witaminowa powiedzial bleeeee. Mam nadzieje ze Was ospa ominie.

Spring wlasnie pochwal sie swoim dzielem, ja na wiosne tez mam zapal do zmian. Tylko gdzie ta wiosna, zamiast tego chorobska atakuja ze zdwojona sila:no:

Ja jutro ide z malym do lekarza bo od czasu do czasu przez sen mi kaszle, i chcialabym jego krew zbadac bo strasznie bledziutki, ale czy mi to zrobia to nie wiem.

Milego dnia babeczki;-)
 
reklama
Dzień doberek!
szkoda, że tu takie pustki...
Moje córeczki znów przespały całą noc
laugh.gif
od 20 do 7:30 z pobudką o 6 na jedzenie mleczka.
Jestem wniebowzięta, chociaż nadal boję się chwalić bo wiadomo zacznę chwalić, to im się zmieni. Myślałam, że z tym chwaleniem to tylko taki zabobon, ale naprawde się już kilka razy u nas sprawdziło. Także wcale nie chwalę moich córeczek za kolejną przespaną noc :)
Kiepsko się czuje, jestem 4 dzień na diecie. Czuję, że ma to wpływ na mój nastrój i ogóle samopoczucie...
Waga drgnęła więc przynajmniej psychicznie jestem podbudowa.

Marcóweczki co słychać?
 
hello

Izka- nam lekarka powiedziała ze karnet da he he he
katjusza- u nas Wiki ma ospę i sama ciekawa jestem czy młody załapie....
Oleniolek- chociaż waga leci w dół:tak: to już sukces....dasz radę wytrwałości zyczę a biznesik powoli się otwiera;-)

senna jestem jak nie wiem dziś kolejna częsć palnu do zrealizowania ,jutro fryzjera mam nareszce!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo patrzeć na siebie nie mogę:-D
 
Oleniolek jak ja Ci zazdroszcze przespanej nocki... mój mały standardowo 3-4 pobudki w nocy na cyca masakra czasem już się wściekam i nie mam siły wstać co do testu to chyba trzeba bedzie powtórzyc albo do gin się wybrać....

a moj Wojtuś się nauczył, że jak tylko podniosę głos i pokiwam palcem nu nu nu to w płacz i grochowe łzy... masakra i jak tu mu coś zakazać ( a próbuje go nauczyć żeby obrusu ze stołu nie ściągał bo nie daj boże będzi tam coś gorącego i wyleje na siebie to makabra będzie....

i wiecie co moje drogie mamuśki nic mi się nie chce nie wiem czy ta pogoda czy jak cały czas zmęczona jestem i spałabym tylko... a jak pomyśle że muszę się jakoś ogarnąć i w sobote małemu roczek wyprawić.... fajna sprawa tylko czemu to tak dużo roboty z tym.....

oki idę się wziąć za siebie póki słoneczko ma drzemkę ... no i naprawić mje skaczące oko hi hi hi
 
Pinka zazdroszcze fryzjera,moje wlosy to az sie prosza zeby cos z nimi zrobic. U Was tez ospa???Trzymam kciuki zeby maly nie zlapal

Oleniolek ja w ogole jestem pelna podziwu dla osob na diecie:tak:To naprawde trzeba samozaparcia. Trzymam kciuki zeby waga nadal spadala i pociesz sie ze idzie wiosna( mamy bynajmnie taka nadzieje) wiec to dobry czas na dietke
 
Witam :-)
Pozdrawiam serdecznie zaospionych ;-) Moje córeczki odparły 2 atak ospy i mimo kontaktu z zarażonym dzieckiem nie chorują. Choć z drugiej strony może dobrze by było, gdyby teraz złapały, bo ta ospa u nas jest bardzo łagodna.
oleniolek no gratuluję Ci tych nocek, teraz całuj dziewczyny ciągle po stópkach, że takie łaskawe :tak:
madiu karmienie piersią nie ma wpływu na test ciążowy, za to ma znaczący wpływ na miesiączkowanie. dopóki karmisz piersią, miesiączka może być bardzo nieregularna. Ja też pierwszą @ po porodzie dostałam dokładnie 1.01, a następną dopiero 12.02. I wiesz Lila, jak tylko jej powiem "nie wolno", to zaczyna płakać albo krzyczeć ze złości. Największa rozpacz i złość jest, gdy zabieram jej sudocrem, do którego bardzo lubi się dobierać. Normalnie purpurowa się wtedy robi, krzyczy i gryźć próbuje...

A u nas przez kilka dni Lila na noc sama zasypiała w łóżeczku, a pierwsza pobudka dopiero około 1 byla. Wczoraj jednak nie dała się odłożyć i znów zasnęła przy cycu, a pobudka już o 23.17, ale chyba zębole znów kiełkują, bo paluszki ciągle w buzi.
 
Agniesia z tego co wiem to dzieci im mniejsze tym lepiej przechodzą ospę, córeczka mojej sąsiadki miała 4 m-ce jak zaraziła się od starszego o dwa lata brata i miała dosłownie pare krosteczek, gorzej było z nia bo ona po dzieciach zachorowała i wysypało ją masakrycznie więc czasami chyba lepiej by maluch teraz zachorował i później się nie męczył....
co do mojej @ to pierwszą po porodzie mialm już w czerwcu druga była z 3 dniowym opóźnieniem a tak to jak w zegarku mam ale to czas pokaże co i jak....
a moje dzieciątko wcześniej po 15 min. wstało i teraz znou sobie drzemkę ucina
 
To prawda, nam lekarka też mówiła, że im młodsze tym lepiej znosi chorobę. No zobaczymy jak to będzie.
A Ty rzeczywiście chyba gina musisz odwiedzić, za co trzymać kciuki?

A moje pisklę dziś ładnie spała 1,5 h, przed chwilą zjadła cały swój obiadek, a teraz dosiadła się do mojego :szok:
 
oleniolek- obejrzałam wlasnie filmik na blogu i padłam ha ha ha jedna lezy jak lord w namiotcie wywalone ma na siostre:-D a druga za wszelką cene chce też wejsc do srodka he he
 
reklama
oleniolek- obejrzałam wlasnie filmik na blogu i padłam ha ha ha jedna lezy jak lord w namiotcie wywalone ma na siostre:-D a druga za wszelką cene chce też wejsc do srodka he he

mało tego! Zuza próbuje wyciągnąć Julę za nogawki a Julcia się tylko leży i się chichra!
tak właśnie bawią się moje dzieci :-D mam ubaw po pachy!
 
Do góry